jaką dietę obecnie stosujecie?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Sylwuśka123 » 26 lut 2018, o 10:46

Ja obecnie mam jadłospis zbliżony do diety dr Kwaśniewskiego. Nie do końca tak restrykcyjnie jak on tam podaję ale faktycznie dużo tłuszczów, a mało cukrów prostych. W efekcie mam problem, ale z niedowagą, a dokładniej z tkanką tłuszczową, której mam zbyt mało... wiem, ze dobie powszechnej otyłości taki problem to boki zrywać ale mnie to denerwuje. No chciałabym te 5 kg więcej ważyć. Mimo eleganckich wyników krwi etc. waga jak stoi tak stoi.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka

Postprzez tosiafit » 1 mar 2018, o 22:47

U mnie obecnie masa ;) ale za niedługo zaczynam redukcję i zaczynam dietę paleo czyli dietę naszych przodków, polegającą na wykluczeniu węglowodanów i glukozy szczególnie pochodzącej z produktów zbożowych - jest to w sumie dieta na całe życie.

Trening personalny Katowice https://www.trenerpersonalny-katowice.pl- profesjonalne wsparcie doświadczonego trenera personalnego i instruktora jogi.
tosiafit
Jestem tu nowa :)

Postprzez moniania » 6 cze 2018, o 09:48

Po prostu nie obżeram się ;)

moniania

Postprzez JoasiaCZ » 15 kwi 2019, o 11:36

Obecnie stosuję swoją dietę, która zapewnia mi odpowiednią ilość kalorii, żeby już nie tracić kilogramów :) zrobiłam już swoje przy modelowaniu sylwetki (zamawiałam w WygodnejDiecie katering) i zrzuciłam sporo balastu a teraz staram się utrzymać kaloryferek który udało mi się wyrzeźbić ;) polecam też podobne rozwiązanie.
JoasiaCZ

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]