kobietki prosze o porade!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: kobietki prosze o porade!

Postprzez princessa92 » 4 cze 2014, o 20:50

hejka wszystkim :) kobitki kochane mam maly problem..pojutrze sa imieniny mojego faceta i niewiem co mam kupic :P dodam ze ma 27 lat..bokserki raczej nie wypadaja bo juz mu kiedys dwa razy kupowalam..bluzke tez mu kupowalam kiedys..perfum dwa razy..plyn do kapieli tez..balsam po goleniu tez..zel pod prysznic tez..i wlasnie niechce tego samego ''powtarzac''nie mam zbyt duzo kasy..''nie zarabiam kokosow''. :P ..to sa tylko imieniny chce mu kupic cos skromnego..slodyczy mu nie kupie bo nie przepada..i naprawde sama niewiem co mu kupic..moglybyscie mi jakos doradzic? :) z gory dziekuje :)
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: kobietki prosze o porade!

Postprzez lady22 » 5 cze 2014, o 14:57

Ja z mojej strony polecam książki. Zabijają nadmiar czasu chyba w najlepszy sposób. Przenoszą Cię w inny świat. Nawet jeśli to ckliwe harlekiny, to i tak poprawiają Ci humor! Powodzenia w tak trudnym związku!

Moja odpowiedź dotyczyła oczywiście Twojego pierwszego pytania, nie zauważyłam, że jest aż 3 strony tego wątku! :D

Ja najbardziej lubię, gdy dostaję prezenty od serca - tez zrobione własnoręcznie. Może macie wspólne zdjęcia? Jeśli tak, wydrukuj je, zrób jakiś album, albo ramkę. Ja mam taką z muszelkami, które zbierałam na wakacjach i jak patrzę na zdjęcie, to zawsze miłe wspomnienia się nasuwają.

Ostatnio edytowano 5 cze 2014, o 18:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Ale proszę używać edycji, a nie pisać posta pod postem

Pracuję w Agencji ;-)
Finansowej! Szybka Chwilówka
lady22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 gru 2013, o 20:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: kobietki prosze o porade!

Postprzez natalkaDawidka » 5 cze 2014, o 23:25

Zadbaj o inne znajomości. Wychodź częściej do ludzi, zatykaj pustkę w sercu czasem spędzonym ze znajomymi. Mi to zawsze pomagało.
natalkaDawidka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 30 mar 2014, o 20:41

Re: kobietki prosze o porade!

Postprzez princessa92 » 14 cze 2014, o 21:17

hej kochane!chcialabym opisac niestety znowu moj problem z moim facetem..eh czasami juz nie mam na niego sily..dzisiaj sie bardzo na niego wkurzylam bo..wczoraj mi obiecał ze dzisiaj przyjedzie wieczorem ale..napisal mi dzis ze nie przyjedzie bo zle sie czuje bo ma kaca bo sie wczoraj nachlal z kumplem :evil: i.. mowi mi ze jak pije to na drugi dzien nie prowadzi auta..no i niestety nie mogl przyjechac..ale..ja go wyzwalam i mowilam ze..bardzo mnie zawiodles.ale juz trudno jak sie tak zle czujesz to przeciez nie bede ci kazala przyjezdzac to rozumiem.ale doskonale wiesz ze jak masz do mnie przyjechac to nie pij..a on odpisal ze przeprasza ale..no i co z tego ze mnie przeprosil?on mysli ze zaraz powiem skarbie wybaczam?nie! mi to musi przejsc..noz kur...po co tyle pil? :evil: eeehhh...jestem taka zla...mowilam ze czekalam prawie tydzien na ten nasz wieczor w koncu a ten juz nic nie odpisywal.eh .ja tez sie nie odezwalam..czekam jak to on cos pierwszy napisze bo to on zawinil wszytsko..nie ja!jak myslicie kobitki co mam robic?czy dobrze zrobilam ze sie obrazilam na niego?co o tym wogole myslicie?
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: kobietki prosze o porade!

Postprzez Adix257 » 15 cze 2014, o 19:21

Hej :)
Patrząc męskim okiem na tą sytuację to sądzę że masz prawo do obrażenia się. Za pewne Ty czekałaś na to spotkanie a on dał plamę i pochlał dzień przed przyjazdem. A z drugiej strony nie powinnaś się obrażać jeśli nie zdarza się to nagminnie. Zamiast się obrażać powinnaś bardziej wyrazić swoje niezadowolenie ;)

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Locksystemor

cron