Krem BB

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Krem BB

Postprzez misiapysia » 16 lut 2014, o 21:29

uzywalam kremu bb- azjatycki Bio Essence, ale niestety jest drogi i musze go zamawiac z Singapuru, wiec czekam na przesylke z jakies 2 tygodnie :( wiec teraz postanowilam znalezc cos w drogerii i kupilam krem ale cc z bielendy, dam znac jak sobie radzi, zalezy mi na wyrownaniu kolorytu i zeby skora wygladala na wypoczętą :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Krem BB

Postprzez alejandra19 » 17 lut 2014, o 00:42

Dobry jest soraya so pretty. To taka mała słodka różowiutka tubka :)
Krem działa, jak należy, mi w zupełności wystarcza, jako alternatywa dla klasycznych podkładu.
alejandra19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2014, o 00:35

Re: Krem BB

Postprzez misiapysia » 17 lut 2014, o 07:29

a ten z sorayi to krem bb?czy w miare dobrze kryje? i jak z kolorkiem? zawsze ciezko mi dopasowac cos do mojej jasnej cery zimą....a latem jak sie opale znowu bede musiala szukac nowych odcieni ciemniejszych... :D
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Krem BB

Postprzez Karolcia93 » 17 lut 2014, o 14:35

A ja używałam kiedyś kremu BB Soraya, ultralekki krem, i nie byłam zadowolona. Zostawiał na skórze jakieś dziwne błyszczące cząsteczki i ogólnie nie było widać efektu... A jaki inny krem jest waszym zdaniem godny polecenia?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Krem BB

Postprzez Hadassa » 17 lut 2014, o 14:58

ja jstem zadowolona z garniera... ładnie kryje a nie tworzy takiej warstwy jak np robi fluid
vipera np bardziej przypomina mi fluid niż krem bb

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem BB

Postprzez rosiehw » 20 lut 2014, o 21:18

Karolcia93 napisał(a):A ja używałam kiedyś kremu BB Soraya, ultralekki krem, i nie byłam zadowolona. Zostawiał na skórze jakieś dziwne błyszczące cząsteczki i ogólnie nie było widać efektu... A jaki inny krem jest waszym zdaniem godny polecenia?


Soraya jest beznadziejna... ja latem w ogóle odpuscilabym takie koloryzujące
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Krem BB

Postprzez 1mpresja » 22 lut 2014, o 14:39

Ja używam kremu BB Eveline, nie wyobrażam sobie zmiany na inny, serio. Chciałam tylko wyrównać koloryt skóry i zakryć niewielkie niedoskonałości, więc nawet nie używam podkładu :) Korzystam z tego BB chyba z dwa lata, jest super. Nie wysusza.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Krem BB

Postprzez mirka1025 » 25 lut 2014, o 17:53

Jeśli o mnie chodzi kocham, po prostu kocham kremy BB;D :happy przede wszystkim za to, że tak genialnie stapiają się ze skórą i nie wysuszają jej jak pudry. Do tego ujednolicają koloryt i chronią przed promieniowaniem UV. Na bardziej widoczne niedoskonałości używam korektora, a na koniec pudruję twarz i mam naturalny, świeży look^ ^ polecam.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Krem BB

Postprzez mirka1025 » 25 lut 2014, o 17:54

jeśli chodzi o marki dodam tylko, że próbowałam różnych (tańszych i droższych) i w końcu wygrał krem BB Garniera. Mógłby być jeszcze jaśniejszy odcień, bo ten jasny jest dla mnie troszkę zbyt żółtawy. Tylko on tak dobrze nawilża moją skórę.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Krem BB

Postprzez ŚlonskoDziołcha » 25 lut 2014, o 22:46

ja używam BB QUIZ znalazłam go na Allegro.
Lekki, delikatny. Ujednolica i nawilża moją skórę. W połączeniu z pudrem w kamieniu szybko mam świeżą matową cerę. Do tego mascara, czarna kredka i mogę iść do pracy:)
Osobiście polecam:)
ŚlonskoDziołcha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 21:25

Re: Krem BB

Postprzez emi_lka » 26 lut 2014, o 10:34

korzystałam z garniera i był beznadziejny - kleiły mi się do niego włosy i strasznie się świeciłam. jako że zostało mi jeszcze sporo, to nie kupiłam żadnego innego, a też widzę, że nie wszyscy są zadowoleni z tego typu kremów - są chyba niedopracowane..
emi_lka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 10:08

Re: Krem BB

Postprzez rosiehw » 26 lut 2014, o 23:22

emi_lka napisał(a):korzystałam z garniera i był beznadziejny - kleiły mi się do niego włosy i strasznie się świeciłam. jako że zostało mi jeszcze sporo, to nie kupiłam żadnego innego, a też widzę, że nie wszyscy są zadowoleni z tego typu kremów - są chyba niedopracowane..


tez korzystalam z garniera. masakra.. paleta kolorow - pomaranczowy, pomaranczkowy jasny, pomaranczowy ciemny... tragedia ;/
ale kupilam ostatnio bb 5w1 z bielendy i lepiej sie sprawdza. stosuje go jak chce sobie zrobic przerwe od podkladu.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Krem BB

Postprzez mirka1025 » 27 lut 2014, o 18:20

emi_lka a nie wykańczasz makijażu pudrem? Ja zawsze dla naturalnego efektu używam pudru Boujous. Twarz wygląda super. Nie wiem ile nałożyłaś kosmetyku, żeby włosy się kleiły do twarzy o.O mi się to nie zdarza. a krem Garniera jest jednym z tańszych, więc to dodatkowy plus;)
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Krem BB

Postprzez Karolcia93 » 28 lut 2014, o 20:57

Dla mnie też ten krem garniera był beznadziejny, pisałam tez juz gdzieś że kremu BB Soraya też nie polecam. najlepiej dla mojej cery sprawdził się krem Color Control z Bielendy, ale to pewnie kwestia gustu, dla każdej cery inny krem będzie dobry...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Krem BB

Postprzez rosiehw » 28 lut 2014, o 22:28

Karolcia93 napisał(a):Dla mnie też ten krem garniera był beznadziejny, pisałam tez juz gdzieś że kremu BB Soraya też nie polecam. najlepiej dla mojej cery sprawdził się krem Color Control z Bielendy, ale to pewnie kwestia gustu, dla każdej cery inny krem będzie dobry...


dokladnie, trzeba sprawdzic roznych firm zeby moc sie odniesc. mnie akurat bielenda podpasowala najbardziej jak an razie, ale chce tez przetestowac inne bo moze sa lepsze
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Krem BB

Postprzez Karolcia93 » 1 mar 2014, o 13:37

to daj znać, jak wypróbujesz kremy innych firm, bo lubię mieć porównanie i wiedzieć że to co wybieram jest najlepsze :)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Krem BB

Postprzez 1mpresja » 1 mar 2014, o 15:29

rosiehw napisał(a):
Karolcia93 napisał(a):Dla mnie też ten krem garniera był beznadziejny, pisałam tez juz gdzieś że kremu BB Soraya też nie polecam. najlepiej dla mojej cery sprawdził się krem Color Control z Bielendy, ale to pewnie kwestia gustu, dla każdej cery inny krem będzie dobry...


dokladnie, trzeba sprawdzic roznych firm zeby moc sie odniesc. mnie akurat bielenda podpasowala najbardziej jak an razie, ale chce tez przetestowac inne bo moze sa lepsze


Ostatnio z ciekawości kupiłam tę Bielendę i... rzucam kremy BB! CC lepsze :) ten krem jest po prostu rewelacyjny. A myślałam, że nigdy nie zmienię BB...
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Krem BB

Postprzez misiapysia » 2 mar 2014, o 08:48

1mpresja napisał(a):
rosiehw napisał(a):
Karolcia93 napisał(a):Dla mnie też ten krem garniera był beznadziejny, pisałam tez juz gdzieś że kremu BB Soraya też nie polecam. najlepiej dla mojej cery sprawdził się krem Color Control z Bielendy, ale to pewnie kwestia gustu, dla każdej cery inny krem będzie dobry...


dokladnie, trzeba sprawdzic roznych firm zeby moc sie odniesc. mnie akurat bielenda podpasowala najbardziej jak an razie, ale chce tez przetestowac inne bo moze sa lepsze


Ostatnio z ciekawości kupiłam tę Bielendę i... rzucam kremy BB! CC lepsze :) ten krem jest po prostu rewelacyjny. A myślałam, że nigdy nie zmienię BB...

o tak :) tez go kupilam :) chociaz nie oczekiwalam zbyt wiele od polskiego odpowiednika kremu cc to ten jest naprawde dobry :) na pewno sprawdzi sie tez w cieplejsze dni,kiedy kazdy stara sie jak najmniej nakladac makijazu:)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Krem BB

Postprzez Hadassa » 13 kwi 2015, o 15:15

Ja teraz bardzo polubiłam z loreala skin perfection i swierdzam że jest lepszy niż garniera

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem BB

Postprzez kajunia21 » 3 maja 2015, o 16:09

Moim zdaniem super są takie kremy bb

kajunia21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 13:47

Re: Krem BB

Postprzez Hadassa » 4 maja 2015, o 08:12

kajunia21 napisał(a):Moim zdaniem super są takie kremy bb

Sa super bo... prosze o bardziej tresciwe wypowiedzi

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem BB

Postprzez rozanna692 » 4 maja 2015, o 09:21

Ja używam BB z Oriflame i jestem zadowolona.

Bardzo dobra restauracja w Rzeszowie - co polecacie?
rozanna692
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 maja 2015, o 08:50

Re: Krem BB

Postprzez Lagenko_pl » 4 maja 2015, o 12:08

Ponoć są skuteczne,tylko inna sprawa co do jakości i trwałości,efekt nie utrzymuje się długo,ktoś może to potwierdzić? Oczywiście nie jest to moja opinia bo sama nigdy ich nie używałam,bazuję na innych forach.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Krem BB

Postprzez Hadassa » 4 maja 2015, o 12:12

Może zależy od firmy. Mi się cały dzień utrzymuje ;) więc dla mnie idealne zastępstwo dla podkładu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem BB

Postprzez buziaczek88 » 6 maja 2015, o 13:05

U mnie też się sprawdził krem BB z Garniera. Polecam go delikatnie poprawia koloryt skóry ale nie robi efektu maski. Na lato jak najbardziej polecam sprawdzić.
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]