Krem BB

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Krem BB

Postprzez magma009 » 7 maja 2015, o 14:42

jakiego to ja BB nie przetestowałam...
garnier był dla mnie zbyt tłusty, w ogóle nie matowił mi skóry przez co po godzinie świeciłam się jak psu ***, ziaja nuno to samo chociaż ciut lepiej, kiedyś kupiłam BB z bielendy z ogórkiem jakaś seria, był nawet nawet, ale potem już nigdzie nie mogłam go dostać :/ używałam też nivea - masakra, koszmar, tragedia... eveline BB w zielonym kartoniku całkiem fajny, matowi skórę, ale niestety nie na długo :/ miałam nawet BB z astora, manhatan, rimmell...
czy na prawdę nie ma na świecie dobrego kremu BB, który lekko zakamufluje niedoskonałości ale zmatowi tłustą cerę?
magma009
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 14:15

Re: Krem BB

Postprzez invisible20 » 14 maja 2015, o 18:36

Kiedyś używałam zielonego Eveline do cery tłustej. Teraz dosyć trudno go dostać, ale od dwóch tygodni mam bielendę CC blur efect 10 w 1. Na moją cerę działa trochę jak fotoszop, przede wszystkim zmniejsza widoczność porów, lekko tonuje i rozświetla. Z cerą problematyczną sobie nie poradzi, ale od tego są podkłady kryjące. Myślę, że nie będę szukać już niczego innego na lato.
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11

Re: Krem BB

Postprzez Hadassa » 14 maja 2015, o 22:31

Czy ja wiem czy trudno go dostać ?
W rossmannie popatrz.
Ostatnio czytałam że dość dużo dziewczyn go kupowało...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem BB

Postprzez mariagryka » 15 maja 2015, o 11:05

Ja polecam takie azjatyckie kremy BB. Ich próbki są łatwo dostępne na allegro czy ebay. I to nie są lekkie podkłady jak w przypadku naszych rodzimych kremów tylko faktycznie mają właściwości pielęgnacyjne, a przede wszystkim filtry przeciwsłoneczne!

Jeśli interesują Cię tłumaczenia w mieście Warszawa zapraszam na http://www.centrum-jezykow.pl/uslugi/
mariagryka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 14:44

Re: Krem BB

Postprzez Hadassa » 15 maja 2015, o 11:39

Oj to widać że nie znasz naszych rodzimych kremów BB

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem BB

Postprzez invisible20 » 16 maja 2015, o 22:45

Hadassa napisał(a):Czy ja wiem czy trudno go dostać ?
W rossmannie popatrz.
Ostatnio czytałam że dość dużo dziewczyn go kupowało...


Rzeczywiście już jest. Mój ross uzupełnił zapasy. Dzięki :)
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11

Re: Krem BB

Postprzez Kaloria » 28 maja 2015, o 13:36

IT'S SKIN Prestige Creme D'Escargot BB, bardzo polecam, ja właśnie zużywam 3 opakowanie. Jest bardzo wydajny, naprawdę wystarczy odrobinka do pokrycia całej twarzy. Co jest jego wielkim plusem, to to, że dopasowuje się do koloru cery i nie trzeba kombinować z dobieraniem koloru kremu. I zawiera ekstrakt ze śluzu ślimaka, więc super nawilża. W dobrej cenie można kupić na spam.

Ostatnio edytowano 28 maja 2015, o 14:03 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Kaloria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2015, o 23:00

Re: Krem BB

Postprzez Wellness » 28 maja 2015, o 15:49

Ja mam cream CC od Bell a kupilam go w sumie tyko dlatego ze mnie nie uczul i jestem pozytywnie zaskoczona:-D polecam, cera sie nie swieci, sam krem idealnie sie rozprowadza, nie pozostawiajac smug
Wellness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 15:15
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]