O czym rozmawiać z partnerką?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez zielony » 21 sie 2012, o 22:02

Idę na wesele do kolegi, oprócz niego będę znał tam jeszcze tylko jednego kumpla.
Zaprosiłem koleżankę innego kolegi (który nie będzie na weselu).
Dziewczynę widziałem raz w życiu tydzień temu. Jestem introwertykiem, zwykle małomównym.

Mamy po ok 25 lat. Dziewczyna wydaje się raczej normalna, czyli pewnie bardziej gadatliwa ode mnie. Jakieś tematy muszę mieć do rozmowy z nią. Lubię dyskutować raczej na poważne tematy typu filozofia, polityka, ekonomia, ale to się na wesele nie nadaje. Nie umiem paplać i opowiadać o niczym (dopiero po alko mogę nawijać).

O czym z nią gadać na początku wesela dopóki się nie rozkręci atmosfera.
Jakie tematy poruszyć na początku, żeby się nie wytworzyła taka napięta atmosfera "gadania na siłę". Ona nie będzie znała nikogo, więc jej los w moich rękach. A teraz już i w waszych wypowiedziach.
zielony
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 21:36

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez poziomkaa » 22 sie 2012, o 13:36

Skoro rozkręcasz się po alko, to od poczatku dużo pij ;).

Tematy do rozmów:
- praca - co robi, czym się zajmuje;
- jaką szkołę skończyła - czy jest zadowolona, czy podjęłaby raz jeszcze podobną dezycję;
- poplotkujcie o waszych wspólnych znajomych, teksty typu: "A wiesz, co tam u Piotrka?",
- jeja, co lubi, czego nie lubi, może o gotowaniu, sporcie, o olimpiadzie, a Amber Gold ;).

Polityki lepiej nie tykaj...
poziomkaa
 

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez witaminka » 24 sie 2012, o 15:40

Może ona okaże się gadułą i wcale nie będziesz musiał mówić?;)
witaminka
 

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 11:25

Większość czasu na weselach spędza się na parkiecie, więc tematy które dziewczyny podały starczą na te kilka chwil rozmów podczas posiłków :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez Maniana » 20 wrz 2012, o 12:27

A jak nie będzie tematów to zawsze jest wódka :p po niej na pewno coś wymyślisz.
Maniana
 

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez lia23 » 20 wrz 2012, o 13:36

myślę, że warto jest poznać tą dziewczynę, może okaże się bardzo fajna, możesz porozmawiać o jej zajęciach, co robi,co planuje na przyszłość,co lubi,możesz też opowiedzieć jej czym Ty się zajmujesz,jakieś ciekawostki z życia,np. z tego co Cię interesuje:)no i potańcz z nią, to wtedy nie będziesz musiał tak rozmawiać:)
lia23
 

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez beatabuz1 » 20 wrz 2012, o 16:46

Przy takich spotkaniach najlepiej jest rozmawiać na temat aktualny czyli wesele, oceniać, rozmawiać o wspólnej parze, o pewnych wydarzeniach które razem z nimi przeżyliśmy.

Byłoby świetnie gdybyś to zobaczył BPM
Avatar użytkownika
beatabuz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 16:26

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez kaska2332m » 20 wrz 2012, o 19:31

Myślę, że najważniejsze to nie stresować się, temat sam przyjdzie ;)

Jakiej firmy są najlepsze drzwi wewnętrzne ?
Avatar użytkownika
kaska2332m
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 19:27

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez dolce_doll » 21 wrz 2012, o 22:56

najlepiej badz soba i nie stresuj sie sytuacja, tema do rozmowy zawsze sie znajdzie
mozesz zapytac ja o wymarzone wakacje, co lubi robic w wolnym czasie, jakie filmy jej sie podobaja itp.
jest naprawde bardzo wiele mozliwosci :)
dolce_doll
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 22:44

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez Mari78 » 20 gru 2018, o 15:47

Cześć Wam,

Pozwolę sobie trochę odkopać temat, bo... jest on dla mnie więcej niż ważny, a mam bardzo mało czasu. Otóż, jutro mam umowione spotkanie z dziewczyną moich marzeń! I to już jest dla mnie spory sukces, ale... stres mnie nieco paraliżuje i mam obawy związane z tym, że braknie nam tematów do rozmowy. Na co dzień jestem wygadany, ale... w takich sytuacjach, zazwyczaj odbiera mi mowę.

I tutaj ogromna prośba drogie Panie, bo jestem już po lekturze kilku artykułów, ale... wiem, że lepiej rady zasięgnąć u źródła :-). I dlatego pytam o takie uniwersalne tematy, które:

a) pozwolą mi dowiedzieć się czegoś o partnerce
b) nie będą nudne

Nie chcę wyjść na nudziarza, ale... stres może zrobić swoje. Kilka "asów" w rękawie, pozytywnie wpłynie na moje samopoczucie i mnie uspokoi. Jakieś wskazówki? Będę mega wdzięczny.

Pozdrawiam!

Mari78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 16:06

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez Jamelia » 23 gru 2018, o 11:04

Najlepiej zadawac pytania dotyczace osoby, moze nie jakies mocno.osobiste ale temat hobby,pracy itp. Staraj sie poryszac tematy ktore wiesz ze lubi :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: O czym rozmawiać z partnerką?

Postprzez Fretka » 18 sty 2019, o 14:51

Znajdzcie sobie jakies wspolne hobby - ksiazki, filmy, seriale, nawet glupie teleturnieje.
Avatar użytkownika
Fretka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 sty 2019, o 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników