peeling do ciała

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: peeling do ciała

Postprzez superpiekara » 19 kwi 2011, o 12:40

o matko 60 - 70 zł za peeling :shock: ja bym nie dała tyle nigdy. 20 zł to max ile bym mogła dać, no w bardzo wyjątkowych przypadkach za 30 zł .
superpiekara
 

Re: peeling do ciała

Postprzez apollo » 20 kwi 2011, o 15:38

Dziewczyny nie przesadzajcie ;-)
Żeby wydać 60 zł na balsam do ciała wcale nie trzeba być milionerką. Mi do niej bardzo, ale to bardzo daleko ;-) Balsamu nie kupuję codziennie...
apollo
 

Re: peeling do ciała

Postprzez Klaris » 20 kwi 2011, o 21:07

Apollo popieram- to wcale nie jest dużo... czasami wydaję 100zł na balsam na cellulit.

Najlepszy jest peeling ze świeżo zmielonej kawy :) Polecam dodać do ulubionego żelu pod prysznic.
Klaris
 

Re: peeling do ciała

Postprzez iza_bella » 21 kwi 2011, o 15:43

używam peelingu Hempz zarówno do ciała jak i do twarzy. Oczywiście w różnej intensywności :))) Na cerze zauważyłam znaczną poprawę a wcześniej jej stan pozostawiał wiele wielee do rzeczenia.... co najważniejsze nie podraznia delikatnej skóry twarzy i jest wydajny ponieważ nie trzeba kupować 2 oddzielnych kosmetyków.
iza_bella
 

Re: peeling do ciała

Postprzez pomcia » 13 maja 2011, o 14:55

Według mnie nie powinno używać się tego samego peeling do twarzy co do ciała. Te do ciała są grubsze, ostrzejsze. Do twarzy wolę drobniejszy i delikatniejszy. Ja teraz mam solny z ekolinii Flosleku. Super odświeża skórę, nawet nie muszę od razu smarować balsamu.
pomcia
 

Re: peeling do ciała

Postprzez apollo » 14 cze 2011, o 15:37

Klaris napisał(a):Apollo popieram- to wcale nie jest dużo... czasami wydaję 100zł na balsam na cellulit.

Najlepszy jest peeling ze świeżo zmielonej kawy :) Polecam dodać do ulubionego żelu pod prysznic.


W końcu ktoś popiera. Generalnie zasada powinna być taka, że kupujemy te kosmetyki, które już się nam sprawdziły. W przeciwnym wypadku, jeśli czas nagli, to lepiej kupić solidny,droższy, ale pewny kosmetyk, niż później szukać rozwiązania i kupować kolejne. Jeśli dysponujecie naprawdę konkretnym budżetem na peeling to polecam choćby FRIDGE - 2.3 peeling cream pilingujący. To już kosmetyk naturalny ;-)
apollo
 

Re: peeling do ciała

Postprzez glamour » 6 lip 2011, o 11:42

Zabłocka sól termalna, jak dotąd najlepszy peeling do ciała.
glamour
 

Re: peeling do ciała

Postprzez skorupka » 7 lip 2011, o 10:39

ja stosuje do twarzy tylko peelegi enzymatyczne naj lepsze sa do skóry tłustej
skorupka
 

Re: peeling do ciała

Postprzez witaminka » 7 lip 2011, o 16:07

Jeśli chodzi o peeling do ciała, to używam Cukrowego peelingu FRUTTI firmy Farmona :) Pachnie słodziutko owocami :)) Ślicznie :)) Jak już zrobię ciało tym peelingiem to skóra jest mięciutka i taka gładka ... :)) Malina miód :))
witaminka
 

Re: peeling do ciała

Postprzez reski » 12 lip 2011, o 12:13

tylko enzymatyczny
reski
 

peeling do ciała

Postprzez kika75 » 10 paź 2011, o 02:02

mój to z mary cohr peeling z bambusa i papai delikatnie złuszcza skórę całego ciała wygładza szorstkie miejsca jest rewelacyjny a wasz sprawdzony peeling do ciała jaki i dlaczego ???
kika75
 

Re: peeling do ciała

Postprzez dzo » 11 paź 2011, o 09:53

kika75 zanim założysz nowy temat to sprawdź czy nie ma już takiego samego ;)
dzo
 

Re: peeling do ciała

Postprzez magdaj » 11 paź 2011, o 14:19

Ja chce kupic sobie teraz jakis nowy peeling, czy mozecie mi doradzic ktore kosmetyki do pielęgnacji ciała (z rossmanna te są) są najfajniejsze?


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
magdaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 14:08

Re: peeling do ciała

Postprzez Emcia » 10 gru 2014, o 02:36

peeling peelingowi nierówny - jedne, takie tańsze zwykle, to są czasem jak papier ścierny - usuną naskórek, ale jednocześnie podrażnią skórę. Raz się takim załatwiłam, ale niestety zapomianiałam jego nazwy, żeby ostrzegać ;/ Dlatego preferuję te kosmetyki, które mają też w sobie jakieś składniki pielęgnujące - aloes, olejki, minerały. I poszukując idealnego peelingu trafiłam na te od firmy minus 417. Są jak krem nawilżające z porządnie pilingującymi drobinkami. Przyznam, że trzeba trochę za nie zapłacić, ale warto - nie tylko ze wzgledu na piękne świeże zapachy (do tej pory sprawdziłam 2 rodzaje).
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: peeling do ciała

Postprzez Natka92 » 12 gru 2014, o 01:56

Więc tak, jeżeli chodzi o zwykłe peelingi do ciała to fajne są moim zdaniem Joanny, maja mnóstwo ładnych zapaszków. Z kolei jeżeli ktoś szuka peelingu antycellulitowego to zdecydowanie polecam kosmetyki z bielendy z serii professional home expert. Przy regularnym stosowaniu widać efekty, a w połączeniu ze zdrową dietą są jeszcze wieksze :)
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: peeling do ciała

Postprzez blueskay » 12 gru 2014, o 22:17

ja lubię robić domowy peeling kawowy, który też działa ujędrniająco ale niestety strasznie przy tym brudzi się łązienka. Zobacze jutro w rossmanie jak ten z bielendy pachnie i ile kosztuje.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: peeling do ciała

Postprzez lunka20 » 14 gru 2014, o 21:44

Ja też lubię robić domowy peeling , który też działa ujędrniająco to cukier gruboziarnisty połączony z oliwką z oliwek przy tym nieźle nawilża.Polecam gorąco ]:-)
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: peeling do ciała

Postprzez e-kosmeo_pl » 16 gru 2014, o 12:16

Potwierdzam,ze takie domowe peelingi mogą być skuteczne o ile rzecz jasna nie mamy wrażliwej skóry,inaczej narażamy się na podrażnienia,więc niemal od razu zainwestujmy też w dobry i skuteczny krem łagodzący.
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: peeling do ciała

Postprzez basiaeska » 19 gru 2014, o 20:19

Polecam ten peeling Farmona Tutti Frutti Kiwi oczyszcza skórę ale nie zostawia jej wysuszonej na wiór. no i ten zapach!!!! super pachnie i mnie od razu rano budzi :) do tego cena jest ok, na SPAM z tego co pamiętam to kupuje go po dyszku

Ostatnio edytowano 21 gru 2014, o 13:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
basiaeska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 15:39

Re: peeling do ciała

Postprzez Martynaa » 9 sty 2015, o 01:40

Też lubię peelingi tutti frutti, albo Joanny są całkiem niezłe, ale w sumie najlepszy jaki miałam to peeling awokado z bielendy :) ujędrnia a do tego ma super zapach
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: peeling do ciała

Postprzez babeczka123 » 9 sty 2015, o 20:51

Ja lubię takie peelengi przeznaczone do saun, działają dużo lepiej niż normalne
babeczka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2 sty 2015, o 16:57

Re: peeling do ciała

Postprzez iza813 » 10 sty 2015, o 10:42

ja obecnie używam peelingu firmy farmona sweet secret o zapachu pierniczków.jest to peeling solno-cukrowy bardzo dobrze sciera martwy naskórek wygładza ciało i pozostawia skóre nawilżoną i lekko natłuszczoną - jak dla mnie to bardzo produkt,niedrogi i godny polecenia :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

peelingi

Postprzez mróweczka » 30 mar 2015, o 11:42

Jak uważacie, lepsze są peelingi chemiczne czy mechaniczne? jakie stosujecie?


Moderatorka:Zanim założysz temat, proszę korzystać z wyszukiwarki na forum :szukaj: . Być może już taki sam wątek znajduje się, więc wystarczy podpiąć się pod niego. Na pewno uzyskasz nowe odpowiedzi.

Przypominam również o zapoznaniu się z regulaminem forum.


Ostatnio edytowano 30 mar 2015, o 16:37 przez BlackWolf, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Łączę wątki
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: peelingi

Postprzez Czarna » 30 mar 2015, o 14:43

Ja uważam, że redgreen bądź ladybird albo jeszcze inny z Twoich licznych profili udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi, przemycając w treści reklamę. Więc czekaj cierpiliwie ;)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: peelingi

Postprzez mirrandda33 » 30 mar 2015, o 15:32

To zależy od rodzaju skóry, moim zdaniem chemiczne działają delikatniej i nie podrażniają tak bardzo skóry, jednak zabieg musi być prawidłowo przeprowadzony i przy użyciu sprawdzonych preparatów. Poza tym peelingi mechaniczne nie nadają się dla osób, które borykają się z problemami skórnymi np. trądzikiem, atopią itp.

Najlepsze biuro tłumaczeń z szeroką ofertą usługową - http://www.netlinguist.pl.
mirrandda33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 mar 2015, o 15:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Niedfvgtg