przyjaciółka męża

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

przyjaciółka męża

Postprzez tamara_21 » 21 lis 2011, o 21:11

Pomocy mężatki!
Czy tolerowałybyście znajomość męża z nieznaną wam kobietą? Nie ogranicza się to długich rozmów tel., smsów, spotkań ale do przejażdżek rowerowych czy jak ostatnio się dowiedziałam seansów w kinie. Mąż twierdzi, że jestem chorobliwie zazdrosna i dlatego nie ujawnił tej znajomości. Proponowałam wspólne spotkanie , niestety bezskutecznie . Od roku nasze małżeństwo przeżywa poważny kryzys. Mamy dwoje dzieci i ciągle brakuje mu czasu dla nas . Fakt, od znalezienia w jego kurtce prezerwatyw stałam się bardziej czujna i przewrażliwiona ale on nie zrobił nic aby załagodzić sytuację. Bardzo przeżywam jego kłamstwa, które mają chronić tę "przyjaźń" przed zazdrosną żoną. Skorzystałam z pomocy psychologa. Zaproponowałam wspólną terapię ale słyszałam tylko że jestem zazdrosna i jest kryzys więc musi ciężko pracować a ja się nie szanuję bo powinnam więcej zarabiać.
Proszę o opinie, czy miałyście podobne doświadczenia
tamara_21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 20:43

Re: przyjaciółka męża

Postprzez katarzyna st » 22 lis 2011, o 00:01

Wiatam Cie kochana..Nie mam podobnej sytuacji ale naprawde staram sie Cie zrozumieć..Nie jesteś przewrażliwiona i nie powinnaś tak myśleć o sobie..Masz prawo wymagać od męża czasu dla Ciebie i dzieci..i to nie jest nic dziwnego..tylko bardzo dobrze o tobie świadczy..Bo z tego co napisałaś to ty jedyna dbasz o wasz związek..a mąż myśle ze długo nie bedzie sie opierał swojej "koleżance"..i nie pozwól sobą manipulować..:?
powodzenia...:)
katarzyna st
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 23:48

Re: przyjaciółka męża

Postprzez dzo » 22 lis 2011, o 09:45

moim zdaniem on Cię zdradza ;(
dzo
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Medea » 22 lis 2011, o 15:16

Daj mu do zrozumienia, że albo rodzina albo ta znajoma. Miałam podobną sytuację. Do męża chyba dotarło, że przez tą znajomość straci synka i mnie. Podobno zerwał z nią kontakt
Medea
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Kociałek » 22 lis 2011, o 23:38

Według mnie powinnaś jasno dać mu do zrozumienia że Ci się to nie podoba. Prezerwatywy? To już poważna sprawa!
Postaw warunek- albo ona albo wy! Nie toleruj tego, kobiety nie zasługują na takie traktowanie, tym bardziej uczciwe i kochające kobiety.

Powodzenia :)
Kociałek
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez oOosylwiaoOo » 23 lis 2011, o 15:37

Kociałek napisał(a):Według mnie powinnaś jasno dać mu do zrozumienia że Ci się to nie podoba. Prezerwatywy? To już poważna sprawa!
Postaw warunek- albo ona albo wy! Nie toleruj tego, kobiety nie zasługują na takie traktowanie, tym bardziej uczciwe i kochające kobiety.

Powodzenia :)


Jestem tego samego zdania. Albo Wy albo ona...
oOosylwiaoOo
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Luśka » 25 lis 2011, o 18:14

dzo napisał(a):moim zdaniem on Cię zdradza ;(

zgadzam sie z dzo ...też myślę że mąż Cię zdradza..
i jeszcze mówi że to przyjaciółka, co za masakra :(
Luśka
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez h_ello » 25 lis 2011, o 22:50

Przede wszystkim Ty się trzymaj dzielnie! TY nie on, niech Twoje poczucie wartości nie opiera się na tylko na mężu. Wiem, że to bardzo trudne, sama przeżyłam podobną historię.Trzymam kciuki za Ciebie! ;)
h_ello
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez ShadowMoon » 29 lis 2011, o 11:15

Dziewczyny mają rację - masz naprawdę mocne dowody, że coś jest nie tak.

Ale ważne jest też to, czy ta kobieta była obecna w życiu Twojego męża przed Tobą. Bo może faktycznie znają się wiele lat i chcą utrzymywać kontakt. Tyle, że w takiej sytuacji nie powinien mieć oporów przed tym, żebyście się poznały.

Ja mam bardzo dobrego kolegę, w pewnym momencie życia bardzo mi pomógł, zupełnie bezinteresownie, więc mogę powiedzieć, że nawet przyjaciela. Niejedną noc razem przegadaliśmy, nie jedno wino razem wypiliśmy...Pierwsze, co zrobiłam, to poznałam go z moim mężem, jeszcze wtedy chłopakiem. Kilka razy spotykaliśmy się w trójkę.
Ale NIGDY nie pomyślałam, by jakiś moich znajomych, czy przyjaciół (chodzi o męską część) ukrywać przed moim "połówkiem".

Smutne jest to, że kobiety, które naprawdę kochają swoich mężów, dzieci, starają się i dbają o dom, są tak krzywdzone. A te najgorsze s..i, które się puszczają na prawo i lewo, są kochane i szanowane przez swoich mężczyzn. :(

Kobiety są mądrzejsze od mężczyzn.
Gdyby było inaczej - za seks płaciłyby one.
Avatar użytkownika
ShadowMoon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 12:59

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Kassandra » 25 sty 2012, o 19:21

Moja znajoma kiedyś spotkała się z taką koleżanką męża. Śmiechu było co niemiara. A w końcu się zakumplowały. Tamtej po prostu brakowało towarzystwa i okazało się, że wybrała ostatecznie znajomą a nie jej męża. Lepiej spędzać czas na ploteczkach z drugą kobietą przecież.

K :serca
Kassandra
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Justyna 32 » 26 sty 2012, o 12:23

Mnie również wydaje się,że mąż Cię zdradza. :( Jeśli masz taką możliwość, spróbuj go śledzić i przyłapać na gorącym uczynku. moja ciocia tak zrobiłam i przyłapała wujka z prostytutką :o
Justyna 32
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Nala » 26 sty 2012, o 19:30

Witaj!
Co prawda nie jestem mężatką, ale wyobrażam sobie jak się czujesz. Przede wszystkim, na samym początku - nie daj sobie wmówić, że to coś z Tobą jest nie tak bo jesteś chorobliwie zazdrosna. To normalne! Myśle, że większość z nas by była. Gdy Mąż spędza wolne chwile z przyjaciółką, a nie z własną Żoną i dzieckiem to zazdrość jest normalną sprawą. Kobietki mają rację, z tymi prezerwatywami to już poważna sprawa. Ja zaproponowałabym spotkanie. Zorganizowała jakąś domówkę? Spotkanie przy kawie? Zaproponuj mężowi żeby zaprosił swoją przyjaciółkę. Powiedz, że bardzo chciałabyś ją poznać, że jesteś ciekawa kim jest ta kobieta. Powiedz to miło ze spokojem i uśmiechem. A jak faktycznie się poznacie? Będziesz wiedziała czy Cię zdradza czy po prostu jest to bezinteresowna przyjaźń! Każda Kobieta to wyczuwa. A gdy on w żadnym wypadku i w żadnym terminie nie będzie chciał słyszeć o spotkaniu? Wtedy też chyba niestety będziesz znała odpowiedź.
Powodzenia! :*
Nala
 

Re: przyjaciółka męża

Postprzez sylwia1991 » 26 sty 2012, o 20:48

Tajemnicza przyjaciółka?? Której nie znasz i z którą nie chce cie poznać. ON powinien z tobą jeździć na przejażdżki rowerowa i chodzić do kina. Nie chce cie straszyć ale myślę ze tam się kryje coś innego.(romans) porozmawiaj z nim powiedz jak on by się czół jak byś miała takiego przyjaciela. JA bym na to nigdy nie pozwoliła. W głowie mi się nie mieści zęby mój mąż czy partner miał takie przyjaciółki. Skończ z tym raz na zawsze. Jeśli nie poradzisz sobie z nim to na pewno to jest romans. Ja bym po kryjomu przejrzała mu telefon i bardzo go obserwowała. I kazała wybrać ja albo ona. A ta przyjaciółka nie ma męża?? w ogóle nie mogę tego zrozumieć jak tak możne być
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: przyjaciółka męża

Postprzez ania » 30 maja 2012, o 10:34

witaj, troche to dziwne że ma czas na spotkania z przyjaciółką na wyjscia do kina a dla Ciebie mu brakuje czasu....to nie wyglada dobrze i niestety uważam że on Cie zdradza ;(
Avatar użytkownika
ania
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 18:22

Re: przyjaciółka męża

Postprzez qiqolina » 31 maja 2012, o 15:11

Ta zazdrość nie jest bezpodstawna, skoro to tylko "przyjaźń" to może spotkacie się w trójkę, razem pójdziecie do kina, dlaczego nie możesz jej poznać?

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: przyjaciółka męża

Postprzez beataka » 16 paź 2013, o 22:29

Rzeczywiście dziwne jest to, że nie chce was ze sobą poznać. Z jednej strony każdy ma prawo przyjaźnić się z kim chce, jednak to Twoje uczucia powinny być dla Niego najważniejsze. To Ciebie powinien wyciągać na wycieczki rowerowe, a koleżankę w drugiej kolejności, jeśli Ty nie miałabyś ochoty. A może boi się, że Wy się zaprzyjaźnicie i straci ją na "wyłączność".
beataka
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 21:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Paula_s22 » 22 paź 2013, o 13:41

Nie wyobrazam siebie w takiej sytuacji...wydaje mi się że kazda bylaby zazdrosna. Trzeba zakończyć ta przyjaźń...Facet woli zabrac kolezanke na rowery czy do kina niz własna rodzine...
Avatar użytkownika
Paula_s22
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 08:53

Re: przyjaciółka męża

Postprzez iza813 » 27 paź 2013, o 18:13

Niektórzy faceci swoje kochanki nazywają "przyjaciółki",także warto być czujnym i miec oczy szeroko otwarte,tym bardziej że znalazłas u męża prezerwatywy ...

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: przyjaciółka męża

Postprzez pychotko » 29 paź 2013, o 16:19

prawdziwą i jedyną przyjaciółką każdego męża powinna być tylko i wyłącznie jego żona, nie dopuszczam po prostu żadnej innej opcji

pychotko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 paź 2013, o 16:14

Re: przyjaciółka męża

Postprzez agape84 » 29 paź 2013, o 18:50

Moj byly tez mial kiedys taka przyjaciolke. W koncu Mnie dla niej zostawil, wiec nie wierze w takie przyjaznie..

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Ines8131 » 29 paź 2013, o 22:30

Moim zdaniem udawaj że masz kolegę ,który się tobą interesuje. Wzbudz w mężu zazdrość, a jeśli nie zwróci uwagi na to,to znaczy żę bardziej mu zależy na koleżance niż na żonie...
Ines8131
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 paź 2013, o 00:54

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Hadassa » 29 paź 2013, o 23:37

mój miał... ale ich przyjaźń się rozeszła.. on ze mną, ona ze swoim facetem....
i tak się jakoś rozeszło....
mozliwa jest.. ale.. czy ma sens ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: przyjaciółka męża

Postprzez emilia1410 » 2 lis 2013, o 21:25

nie wierze w przyjazn damsko meska, moj maz tez mial taka przyjaciolke, a pozniej sie okazalo ze ona go tylko wykorzystywala.
emilia1410
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lis 2013, o 21:15

Re: przyjaciółka męża

Postprzez kusicielka » 2 lis 2013, o 22:51

A u nas jego przyjaciółką i potrafi obiektywnie zająć stanowisko jeśli jest między nami konflikt i się do niej zwrócimy. Wiem, ze mogę na nią liczyć...
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: przyjaciółka męża

Postprzez Nerissa » 5 lis 2013, o 11:15

Witam :)
Mój Ex też miał taką przyjacółkę z którą, jak twierdził nic go nie łączyło, umówili się tylko parę razy na kawę... każde moje pytanie związane z jej osobą kończyło się awanturą. Zarzucał mi, że powinnam się leczyć, bo to JA mam problem itd. Potem okazało się, że była jego kochanką.
Mój Ex mężuś cały czas się tego wypierał. Potem już było coraz gorzej. Kłamstwa, oszustwa, agresja z jego strony. Płacz, przeprosiny, przyrzeczenia wierności. A po jakimś czasie zabawa zaczynała się od nowa... Ten koszmar trwał dwa lata i zakończył się rozwodem.

Potem jeszcze dwa razy dałam mu się oszukać, kiedy prosił mnie o to bym pozwoliła mu to wszystko "naprawić". Znów mnie okłamał. Do dzisiaj nie mogę sobie wybaczyć tego, że mu uwierzyłam.
Avatar użytkownika
Nerissa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 11:00
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron