Nasze stópki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 3 mar 2014, o 09:58

Nie ;) z reguły wtedy w ogóle nie maluję, odżywką czasem...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez marryl » 5 mar 2014, o 16:06

popieram przeciwników ścinarek do pięt, nic gorszego nie moze być! ze stopami cały bajer polega na pozbyciu się martwego naskórka. można to zrobić mocząc jakiś czas nogi w wodzie z sodą oczyszczoną a potem wytarcie stop i starcie naskórka np pumeksem, lub załozenie skarpet foliowym Skinlite nasączonych preparatem z kwasami AHA, w tym wypadku po kilku dniach naskórek sam odpada. Co kto woli....
marryl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 13:38

Re: Nasze stópki

Postprzez Pauka75 » 5 mar 2014, o 17:14

a próbowałyście tej nowej maski peelingującej skinlite do stóp? :) niesamowity efekt :) a jakoś nie wierzyłam w to cudo zwłaszcza że przez pierwsze parę dni na prawdę nic się nie dzieje ;) a po kilku dniach wszystkie zrogowacenia odpadły same z siebie bez żadnego skubania i tarcia... super :)
Pauka75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 22:02

Re: Nasze stópki

Postprzez misiapysia » 5 mar 2014, o 17:55

ja nie lubie malowac paznokci u stop :D niektore paznokcie mam tak male, ze pewnie pomalowalabym pół palca :D hihi
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Nasze stópki

Postprzez rzabba » 6 mar 2014, o 11:23

to samo, pilingi i scholl:)
rzabba
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 13:11

Re: Nasze stópki

Postprzez Karolcia93 » 8 mar 2014, o 23:04

misiapysia napisał(a):ja nie lubie malowac paznokci u stop :D niektore paznokcie mam tak male, ze pewnie pomalowalabym pół palca :D hihi


hahha, mam to samo, dlatego czasem w lato jak chcę ładnie pomalowac paznokcie to musze zapuścić trochę tak jak u rąk, i wtedy wyglądają o wiele lepiej:)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Nasze stópki

Postprzez Karolcia93 » 15 mar 2014, o 16:22

hej, mam problem, ostatnio obtarłam sobie piętę od nowych butów, i zrobiła mi się taka jakby gulka, nie wiem jak to nazwać, troche wystająca, nie jest to zwykły odcisk, i nie wiem za bardzo jak się tego pozbyć?? Proszę o pomoc:) bo jak zakładam buta, to to bardzo boli jak chodze...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Nasze stópki

Postprzez misiapysia » 16 mar 2014, o 00:18

moze sprobuj namoczyc zeby to zmiekczyc a potem lekko spilingować? zależnie od tego jak to bedzie wygladac po wymoczeniu :) no i potem jakis krem :) chyba ze to wyglada naprawde powaznie to udaj sie do dermatologa :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Nasze stópki

Postprzez Karolcia93 » 22 mar 2014, o 11:18

Dziękuje za radę, słyszałam że jak się zrobi taki odcisk, to potem ciężko się go pozbyć bardzo... :( mam nadzieje że uda mi się, może potraktuje go jakimś pumeksem, tarką, czy cyzmś takim, koleżnka jeszcze poleciła mi taki preparat zmiękczający naskórek, z bielendy np. Spóbuje, zobaczymy jak efekty.
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Nasze stópki

Postprzez Astra » 22 mar 2014, o 16:48

Nasze stopki to przeciez nasza wizytowka.
Dlatego warto o nie zadbac , choc wcale nie jest to takie latwe.
Ciagle cos tam nam narasta , a to robi sie grubasna i szorstka skora na pietach.
Niby duzo jest roznych preparatow lub nawet przyrzadow do skutecznego
usuwania roznych dolegliwosci, ale mimo to jak zaczynamy chodzic
w odkrytych sandalkach to wtedy widac w jakim oplakanym stanie sa
nasze stopy.
Czasami nie wystarczy ich solidna pielegnacja, bo nasze stopy sa po prostu chore.
A wtedy bez profesjonalnej pomocy ani rusz.
Sama mialam taki problem z odciskiem pod stopa, wiec wiem co to znaczy. :(
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Nasze stópki

Postprzez 1mpresja » 23 mar 2014, o 21:23

Karolcia93 napisał(a):Dziękuje za radę, słyszałam że jak się zrobi taki odcisk, to potem ciężko się go pozbyć bardzo... :( mam nadzieje że uda mi się, może potraktuje go jakimś pumeksem, tarką, czy cyzmś takim, koleżnka jeszcze poleciła mi taki preparat zmiękczający naskórek, z bielendy np. Spóbuje, zobaczymy jak efekty.


próbuj, próbuj, dobry jest ten preparat. Też mam problem z odciskami (zapłata za miłość do wysokich obcasów...) - a raczej miałam :) zmiękczył naskórek i łatwiej było się go pozbyć.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Nasze stópki

Postprzez rosiehw » 23 mar 2014, o 23:07

Niestety trzeba to regularnie pielęgnować, bo inaczej ciągle będzie z tym problem. To tak samo jak z paznokciami niestety. Regularne zabiegi i bedzie ok. :)
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Nasze stópki

Postprzez Pauka75 » 27 mar 2014, o 13:04

samym pumeksem możesz nie dać rady niestety, tam koleżanka maryyl na górze pisała o masce skinlite, ja też serdecznie polecam bo miałam podobny problem do Twojego, a po zastosowaniu skinlite stopy są na całej swojej powierzchni miękkie i gładkie :) spróbuj - to nie jest jakiś wielki wydatek
Pauka75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 22:02

Re: Nasze stópki

Postprzez Karolcia93 » 30 mar 2014, o 23:16

dzięki za rady, ale wydaje mi się, że sam krem czy preparat nie wystarczy, trezba potem skórę odpowiednio potraktować "zetrzeć" ten naskórek, itp... Muszę zacząć bardziej dbać o wygląd moich stóp, bo do tej pory jakoś nie zwracałam na to uwagi
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Nasze stópki

Postprzez rosiehw » 31 mar 2014, o 17:33

Karolcia93 napisał(a):dzięki za rady, ale wydaje mi się, że sam krem czy preparat nie wystarczy, trezba potem skórę odpowiednio potraktować "zetrzeć" ten naskórek, itp... Muszę zacząć bardziej dbać o wygląd moich stóp, bo do tej pory jakoś nie zwracałam na to uwagi


dokładnie! dlatego trzeba uzyc pumeksu :) a koleżanka powyżej, juz setny raz pisze o tej masce, wiec raczej bym nie sluchała takich wypowiedzi..... coś malo wiarygodne mi się to wydaje. :))
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Nasze stópki

Postprzez Tusia » 29 lis 2014, o 17:19

W tym roku ja mam plan upolować ową maskę do stóp i zrobić sobie domowe spa. :)
Tusia
 

Re: Nasze stópki

Postprzez docha » 29 lis 2014, o 20:18

ja jestem wierna masce epilfeet, co 5-6 tygodni nakładam na stopy i potem mam super gładkie stopy :) Kupuję w zestawie męskie i damskie, wychodzi taniej, a mąż ze mną grzecznie siedzi w skarpetkach ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Nasze stópki

Postprzez Tusia » 17 gru 2014, o 13:28

U mnie teraz maska epilfeet wrócila do lask. :)
Tusia
 

Re: Nasze stópki

Postprzez Lagenko_pl » 16 sty 2015, o 09:59

Dziewczyny a możecie napisać ile kosztuje ta maska? Bo słyszałam o niej wiele dobrego,natomiast osobiście nigdy nie miałam okazji jej próbować więc czekam na informacje:)
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Nasze stópki

Postprzez Martynaa » 19 sty 2015, o 01:18

Warto jest też smarować stopy na noc zwyklym kremem nawilżającym, ja mam teraz np. Kolastyny i na to nakładam ciepłe skarpetki i nie mam problemu z suchą czy zrogowaciała skórą na piętach
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Nasze stópki

Postprzez hania » 21 sty 2015, o 23:08

też na noc zakładam skarpety i krem paloma.
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Nasze stópki

Postprzez Tusia » 25 lut 2015, o 02:43

Lagenko_pl napisał(a):Dziewczyny a możecie napisać ile kosztuje ta maska? Bo słyszałam o niej wiele dobrego,natomiast osobiście nigdy nie miałam okazji jej próbować więc czekam na informacje:)

Ja w promocji ostatnio kupiłam ją za 39 zł, Jest dobra widząc taką ofertę długo się nie zastanawiałam.
Tusia
 

Re: Nasze stópki

Postprzez Adrianna30 » 13 mar 2015, o 19:37

Piękne Panie ! Ja używam i jestem zadowolona, zawsze po zimie mam suche stopki ale używam kremu oraz peeling i jest poprawa ! Zamówiłam wiele produktów i jestem zadowolona. Aż się zdziwiłam że tak szybko je dostałam prosto do domku ;) Polecam !

Ostatnio edytowano 19 mar 2015, o 20:02 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Do tego typu reklam jest odpowiedni dział. Post edytuję. Proponuję zapoznać się z regulaminem forum.

quiosque - Uwielbiam ten sklep ;)
Adrianna30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 17:33

Re: Nasze stópki

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 15 mar 2015, o 17:18

Peeling swoja droga,natomiast generalnie warto wrócić uwagę na suchość skóry naszych stóp i popękane pięty,tutaj bardzo fajnie sprawdzi się balsam lub masło organiczne z naturalnymi ekstraktami.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Xtybn22