Studia - jakie? Wasze kierunki?

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Re: Studia - jakie? Wasze kierunki?

Postprzez rusałka123 » 6 cze 2017, o 12:44

Ja zdecydowałam się na zaoczne na WSB - design w biznesie. Uważam, że to ciekawy kierunek i bardzo trudno znaleźć coś takiego na publicznych uczelniach. Plus, nie oszukujmy się - w dzisiejszych czasach sam dyplom, to za mało, potrzebne też doświadczenie, a tutaj będę mogła równocześnie studiować i pracować.
rusałka123
Jestem tu nowa :)

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 15:25

Zarządzanie i Inżynieria produkcji na UE wrocław
Hannah
Miła Kobietka

Postprzez laelia » 9 cze 2017, o 16:09

Wydział Nauk Ekonomicznych oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Obrazek
laelia
Gadatliwa Kobietka

Postprzez minotka » 12 cze 2017, o 11:22

:happy Ja wybrałam cyberbezpieczeństwo na wsb. Lubię tego typu sprawy. :happy
minotka

Postprzez nora » 20 cze 2017, o 21:23

Niestety, ale studia w dzisiejszych czasach są tak niedostosowane do rynku, że pójście na nie to prawdziwa strata czasu

nora

Postprzez patt » 28 cze 2017, o 12:42

Jeśli chodzi o zaoczne to warto studiować już tylko coś bardzo praktycznego i konkretnego. W innym przypadku to nie ma żadnego sensu.

patt

Postprzez anna34 » 1 lip 2017, o 12:41

Ja uważam że zdecydowanie są gorsze. Najlepiej nie decydować się ani na jedne, ani na drugie, ale jeśli już to tylko na stacjonarne.

anna34

Postprzez banks » 11 lip 2017, o 18:51

Nie ma niestety teraz żadnej pewności, że jakikolwiek kierunek coś nam może zagwarantować. Sama się o tym doskonale przekonałam.

banks

Postprzez amka » 21 sie 2017, o 13:58

Wybór studiów jest trudny. Jednak najlepiej zdecydować się na kierunek, który nas interesuje. Powinniśmy uczyć się tego, co przyda nam się w przyszłości.

amka

Postprzez Patka_789 » 10 lip 2018, o 08:42

ja studiuje elektorniczne przetwarzanie informacji na UJ. kierunek informatyczny , duzo programowania, troche grafiki komputerowej projektowania stron internetowych
Patka_789

Postprzez Ailis » 4 sie 2018, o 09:17

Moim zdaniem po liceum warto podjąć jakiekolwiek studia ze względu na to, że nie masz żadnego zawodu, a wykształcenie zaledwie średnie. Ktoś, kto wybiera się do liceum powinien od początku liczyć się z tym, że będzie musiał uczyć się dalej, ale jeśli już chcesz coś robić, to myślę, że dobrym rozwiązaniem jest i praca i nauka; wszystko da się pogodzić , bo ja zdecydowałam się na studiowanie w Akademii Polonijnej w Częstochowie, moja kuzynka tam się uczyła i bardzo sobie chwaliła uczelnie. I zamierzam też pracować.
Ailis

Postprzez KociaMama » 4 sie 2018, o 14:40

Studiowałam dziennie na licencjacie, teraz robię magistra zaocznie (zarządzanie właśnie :)). Na pewno na dziennych więcej się nauczysz, zakres materiału będzie szerszy, ale wiadomo, że jak człowiek pracuje, to najlepiej zaocznie studiować, spróbuj :) A co do pracodawców po studiach- nikt w CV nie każe wpisywać czy studiowało się dziennie, czy zaocznie, liczy się uzyskany stopień :)
KociaMama

Postprzez Naira » 20 sie 2018, o 14:28

Patka_789 napisał(a):ja studiuje elektorniczne przetwarzanie informacji na UJ. kierunek informatyczny , duzo programowania, troche grafiki komputerowej projektowania stron internetowych

O, właśnie się nad tym zastanawiałam :) Polecasz ten kierunek?
Naira

Postprzez minotka » 9 wrz 2018, o 17:29

Ja zaczynam cyberbezpieczeństwo. Sądzę że jest to kierunek na czasie i z przyszłością.
minotka

Postprzez ScarletLukia » 25 wrz 2018, o 23:31

Myślicie, że po przerwie w studiowaniu jest sens iść na magistra? Wcześniej nie wiedziałam, co chce dalej robić w życiu i stwierdziłem, że studia II stopnia robione dla tytułu nie mają sensu. Ale teraz ze względu na pracę chciałam iść na kierunek menedżersko-prawne, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. Ten Cyber mnie zainteresował . Pomożecie?
ScarletLukia
Miła Kobietka

Postprzez oewsb » 28 wrz 2018, o 16:55

Witam! ScarletLukia nigdy nie jest za późno aby ponownie podjąć studia. Jeżeli interesują Cię studia II stopnia (standardowe, połączone z podyplomowymi lub onlnie) to zapraszam do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Bankowej na stronie: wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że zapisując się na studia II stopnia do 16 października możesz zaoszczędzić 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]