Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez kawa » 6 gru 2018, o 17:29

Jest to temat wałkowany przez wszystkich od lat i wszędzie gdzie się da. Jest wiele sposobów na zrzucenie wagi. Pierwsze dwa są podstawowe, a mianowicie ruch i odpowiednia dieta. Kolejne to suplementy diety wspomagające odchudzanie. I czwarte wyjście to picie herbatek odchudzających. Widziałam takie na SPAM w DOZ ZIELNIK i są to stu procentowe naturalne mieszanki ziołowe.

Ostatnio edytowano 6 gru 2018, o 17:33 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kawa
Jestem tu nowa :)

Postprzez jagoda1 » wczoraj, o 18:23

Mi pomogło regularne odżywianie. Odkąd jadam 5 posiłków dziennie, o stałych porach, do tego ćwiczę to i efekty są spore. Ale nie udało by się to pewnie bez wygodnejdiety, gotowe posiłki które mogę zabrać do pracy bardzo ułatwiają sprawę.
jagoda1

Postprzez pusia » wczoraj, o 18:44

tabletki to raczej zly pomysl bo jak je odstawisz to pewnie znow przytyjesz, a mozesz sobie tez zniszczyc zdrowie. wazne jest odzywianie. do 21 roku zycia bylam otyla. tez probowalam kilka razy i ciagle efekt jojo az w koncu postanowilam radykalnie zmienic moje zycie i udalam sie do dietetyka, ten rozpisal mi diete troche gotowalam sama ale pozniej mnie to wykanczalo, kolezanka polecila mi wygodnadieta i juz od dawna biore od nich jedzonko. swietnie sie po nim czuje, jest smaczne, codziennie co innego. polecam i koniecznie ich sprawdz i zamow sobie.
pusia

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Jamelia, Wii94