Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Żele intymne - jakie jest Wasze zdanie?

Postprzez karpandzia11 » 9 paź 2017, o 14:27

są świetne od czasu do czasu jest to jakieś urozmaicenie w seksie i sprawia niebywałą rozkosz :diabel

karpandzia11
Miła Kobietka

Postprzez UlaM26 » 4 lip 2018, o 14:21

Ja również stosuję żele intymne, ponieważ czasami są bardzo przydatne i co ważne bardzo podnoszą jakość doznań. Jeżeli miałabym polecić jeden sprawdzony przeze mnie to na pewno byłby to Aqua Gel z SPAM ponieważ nie działa negatywnie na skórę, a zapewnia pełne nawilżenie przez długi okres czasu.

Ostatnio edytowano 13 paź 2018, o 14:39 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
UlaM26
Jestem tu nowa :)

Postprzez Immoral » 12 paź 2018, o 21:42

Z tymi żelami to zależy do czego. Ogólnie lubię smakowe, nawet jak nie zamierzam niczego lizać to ładnie pachnie. Ale raczej jakieś profesjonane marki a nie tylko te co można znaleźć w Rossmann, np. System JO ma świetne żele.

Immoral

Postprzez kokoszka88 » 24 paź 2018, o 13:23

Ja używam kick natural glide. Żaden komercyjny żel nie może się z nim równać. Można go kupić przez stronę internetową sklepu lub na popularnych aukcjach.
kokoszka88

Postprzez potockarose89 » 31 paź 2018, o 01:14

Teraz sobie nie przypomnę nazwy, ale raz trafiłam na żel, który nie zawierał wody, był stricte silikonowy.
Ooooch, to było ciekawe doświadczenie!
potockarose89

Postprzez andrea23 » 31 paź 2018, o 11:48

Ale wiesz oczywiście,ze takich żeli nie powinno się stosować z wieloma zabawkami erotycznymi i na pewno nie powinno się stosować z prezerwatywami???? Najlepsze w składzie sa żele na bazie wody z uwagi na to ,zenie uczulają oraz nie uszkadzają gumek. Sama kiedyś kupiłam sobie silikonowy i było ok ale po którymś tam razie mnie bardzo uczulił tak że nie mogłam go stosować. Aktualnie używam głównie tych na bazie wody.
polecam Be lover. Bardzo dobrze nawilża, jednocześnie nie lepi sie.
andrea23

Postprzez potockarose89 » 31 paź 2018, o 20:59

Powiedzmy, że to nie było do użytku z prezerwatywami tylko z moją zabawką. ;) Ale tak, wiem - sprawdziłam, wszystko było OK.
potockarose89

Postprzez katrinka » 2 lis 2018, o 09:09

No ja szukam czegoś do seksu analnego bo ciągle nie mogę się rozluźnic :( I brakuje mi nawilżenia. Gdzie ten be lover kupię? I czy się nada?
katrinka
Miła Kobietka

Postprzez monicabe » 2 lis 2018, o 15:02

Na pewno nada się o wiele lepiej niż żele unimila i durexa bo mam wrażenie, że daje o wiele lepsze nawilżenie niż wspomniane. Tak więc możesz śmiało kupować. Sama zamawiałam w sklepie SPAM. Tak jak również wiele innych żeli jakie przetestowałam. A silikonowych również nie polegam z uwagi na to,ze mogą uszkadzać prezerwatywy.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum.

Ostatnio edytowano 4 lis 2018, o 21:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
monicabe

Postprzez actress » 4 gru 2018, o 10:38

Libi gel jest super. Nawet mój mąż na drugi dzień powiedział ze takiego seksu jeszcze nie mieliśmy. Niby niepozorny ale działa cuda Najpierw poczułam zimno później ciepło, generalnie uwrazliwia okolice bardzo :) Polecam serdecznie :)
actress

Postprzez xena » 4 gru 2018, o 15:41

Czy przypadkiem ten libi gel to nie jest taki durex intense?
xena
Fajna Kobietka

Postprzez actress » 5 gru 2018, o 09:59

Wiesz co, raczej nie. Chodzi o to,ze durex intense sprawia,że czuje się albo tylko zimno albo ciepło a libi gel totalnie uwrażliwia okolice intymne tak więc odczuwa się o wiele więcej. Sama w sumie nigdy wcześniej nie ufałam takim "wynalazkom", jednak wprowadzę go do swojego stałego użytkowania. Nigdy tak szybko nie osiągałam orgazmu jak własnie przy tym żelu.
actress

Postprzez Pena » 24 gru 2018, o 10:53

Również i moim zdaniem libi gel bije inne żele na głowę.... Jestem bardzo usatysfakcjonowana. Buteleczka jest mała jak perfumetka bardzo poręczna ( zdecydowałam się na mniejszą wersję aczkolwiek widziałam, że żel jest również w dużych butlach)., żel jest wydajny, bez zapachu. Faktycznie po nałożeniu odczuwa się ogólnie o wiele więcej, ogólnie uczucie super. Wpływa na orgazm oraz zwiększa podniecenie. Będę z miła chęcią polecać wszystkim kobietom jakie znam a osobiście będę po niego sięgać.
Pena

Postprzez kokoszka88 » 30 sty 2019, o 14:51

Ja używam klick natural glide. Mam za sobą doświadczenia z wieloma produktami, komercyjnymi i nie tylko. Ten okazał się najlepszy. Nie uczula, jest wydajny ;p no i działa ;) Ja go kupuje na stronie naturalna plodnosc.
kokoszka88

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]