Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez bojowniczka » 5 lut 2023, o 15:58

moj hit to balsam pahwash z mango ze sklepu pachnacakraina, nawilza odzywia i ma sciagajace ujedrniajace dzialanie
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Żabnik » 17 lut 2023, o 14:45

Hej, dla mnie akurat najważniejszy jest skład oraz zapach przy wyborze kosmetyków. Z polecenia znajomej zamówiłam cudowny żel pod prysznic dla całej rodziny: https://basiclab.shop/kategoria/zel-do- ... ej-rodziny Ostatnio zamówiłam z tej firmy zestaw kosmetyków dla mamy i jest bardzo zadowolona z jakości :) Pozdrawiam
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Klaudina » 22 lut 2023, o 23:40

Mój hit w pielęgnacji to naturalna pianka do mycia twarzy Shelee z biofermentem. Jest gęsta, treściwa, bardzo dobrze zmywa makijaż i wszelkie nieczystości z twarzy, przy czym nie wysusza, nie ściąga skóry, nie podrażnia, a łagodzi. Mam suchą i bardzo wrażliwą skórę, a ona dała radę sprostać nawet tak problematycznej skórze jak moja.
Klaudina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 23:36

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez biedronkaaa » 23 kwi 2023, o 18:22

Generalnie to kosmetyki 4Organic do pielęgnacji. I ja ich używam, i mój partner też :) On szczególnie lubi taki nawilżający balsam po goleniu , który przyznaje że czasem mu podbieram :D W ogóle nie zapycha, szybko się wchłania i mega fajnie nawilża i koi skórę po goleniu.

Obrazek
biedronkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 kwi 2023, o 18:19

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Willga » 26 kwi 2023, o 23:07

Bardzo lubie marke Bielenda, mają dużo fajnych linii krtóre używam. Ostatnie moje odkrycie produkty coctail do pielegnacji ciała mega balsamy
Willga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 13:22

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez bostona » 3 maja 2023, o 14:25

Płynne płatki pod oczy Aloe Organic z Eveline. To jest coś niesamowitego :) Bardzo fajnie nawilżają i napinają skórę wokół oczu. Do tego są super pod korektor :)

Obrazek
bostona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 maja 2023, o 14:23

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ona_my » 14 maja 2023, o 14:33

Macie do polecenia jakieś dobre kosmetyki do pielęgnacji twarzy wrażliwej
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Elza52 » 16 maja 2023, o 20:34

A co powiecie o kosmetykach Herbapol Polana? Ostatnio skupiam się na kosmetykach o dobrym, naturalnym składzie i te naprawdę mnie zainteresowały. Szczególnie sprawdziłaby się u mnie seria nawilżająca, bo moja cera od jakiegoś czasu jest mocno przesuszona.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez westa » 16 maja 2023, o 21:56

Jeśli chodzi o kolorówkę to Wonder Match Lumi z Eveline - rozświetlający podkład. Dla mnie on jest idealny. Dobry do zrobienia glass skin :)
westa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 maja 2023, o 21:55

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez empada » 22 maja 2023, o 22:28

A ja mam polecajkę dla osób które lubią produkty brązujące: pianka brązująca BeBio Cosmetics <3 Po prostu uwielbiam. Ani razu nie miałam żadnych plam od niej i opalenizna zawsze równomiernie się rozkłada. Do tego efekt jest bardzo naturalny. Nie widać że to "sztuczny" brąz ;)
Obrazek
empada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 maja 2023, o 19:44

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez miniak » 27 maja 2023, o 23:51

Uwielbiam ta linie Diamentowe Lipidy z Bielendy, kosmetyki do cery dojrzałej
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Laraka » 30 maja 2023, o 14:02

Ja bardzo lubię półprofesjonalne kosmetyki do pielęgnacji ciała Flose. Kupuję je online w sklepie Itely. Są tam w dobrej cenie, jest duży wybór i szybka wysyłka. Poza tym kupuję tam także szampony bez SLES.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez oleskowa » 20 lip 2023, o 22:51

Jeśli chodzi o kremy do twarzy z SPF to na pewno warto zwrócić uwagę na krem od Eveline, ten w zielonym opakowaniu. On ma filtr 50, do tego jeszcze pielęgnuje skórę i nie zatyka porów. Ten spf jest też dobry pod makijaż ponieważ podkład dobrze na nim siada.
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Utorek » 3 sie 2023, o 08:25

Masz tutaj całą listę ekskluzywnych kosmetyków wegańskich rheasklep.pl/rheaskleppl-c-1_21.html[/url] w pojemnościach przekraczających 150 ml i przydatnych w pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
Utorek
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez syletka » 19 paź 2023, o 22:53

Dobra paleta do konturowania to must have w makijażu. Eveline ma fajną paletę Wonder Match i jest tam bronzer, róż, rozświetlacz i puder. Idealny pakiet do zrobienia dobrego konturowania.
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez malwiniak » 26 paź 2023, o 00:05

supr jest ta linia do cery dojrzalej z Bielendy Ujędrniające Peptyy, polecam
malwiniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 paź 2023, o 23:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Klaudina » 5 lis 2023, o 22:30

Dla osób, które szukają żeli do higieny intymnej z czystym składem polecam żel specjalistyczny Cudo Intima. Przetestowałam wiele produktów tego typu i ten zasługuje na medal. Bardzo łagodny, delikatnie się pieni, dobrze myje, a przy tym koi i łagodzi podrażnienia. Nie jest perfumowany. Bardzo wydajny.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Klaudina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 23:36

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Jafra » 14 lis 2023, o 18:28

Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów (szampony, odzywki, farby itp.) to zajrzyjcie do sklepu Itely Hairfashion. Kupicie tam profesjonalne produkty w dobrej cenie. Szczególnie warte uwagi są szampony bez SLES - bardzo delikatne, a zarazem skuteczne jeśli chodzi o pielęgnację włosów.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez chibis18 » 9 sty 2024, o 15:41

Próbowałam już różnych podkładów, ale żaden nie dorównuje Estée Lauder Double Wear https://makeup.pl/product/24105/. Dla mnie to odkrycie życia, dosłownie, bo nawet nie patrzę w stronę innych fluidów i Wam też to radzę! Super pigmentacja i do tego filtr SPF, a dla mnie to must have.
chibis18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sty 2024, o 15:39

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez mandzia » 30 sty 2024, o 00:05

Doskonały jest krem odżywczy krem z olejem z jagód acai wygładza, uelastycznia, powoduje odbudowę komórkową, dogłębnie odżywia i przeciwdziała powstawaniu chorób skóry.To jak skalpel dla skóry. Widać efekty. A i skład ma bardzo dobry duża zawartośc oleju acai dzięki czemu ma zielony kolor. Nie zawiera parabenów ani olei mineralnych. Polecam
mandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2024, o 23:59

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez wielguska » 24 lut 2024, o 23:41

A ja uwielbiam tą linię do pielęgnacji twarzy z Bielendy Beauty Molecules
wielguska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 lut 2024, o 23:27

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Nateczka » 3 kwi 2024, o 03:08

Świetny jest balsam kokosowy Pahwash z mango. Zapach mango uwielbiam, skóra jest delikatna, polecam
Nateczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 lis 2023, o 23:27

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez donanka » 23 maja 2024, o 21:37

Moimi faworytami są serum z retinolem z linii reishi z Orientany :) Do tego krem z tej samej linii. Działają przeciwzmarszczkowo, ujędrniają skórę, wygładzają ją... no mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Trzeba przyznać że polska marka Orientana robi kosmetyki na najwyższym poziomie :)
donanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 mar 2022, o 16:57

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Arleciak » 26 maja 2024, o 17:26

Świetne zakupy robię w e-sklepie Pachnąca Kraina mega naturalne produkty tu mają, zamówiłam mamie na Dzień Matki olejek Busajna. Świetnie wygładza, ujędrnia skóre ba że ma bardzo sucha na pewno bedzie super, bo doskonale nawilża skóre przy okazji . a i na zmarszczki pomaga :)
Arleciak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 maja 2024, o 17:00

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Likusska » 30 cze 2024, o 18:39

Uwielbiam Balsam kokosowy Pahwash, mega jest. Świetnie nawilża skóre, do tego obłędnie pachnie. Mój numer 1
Likusska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 cze 2024, o 18:01
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]