ja mojego X poznałam na forum
w sobotę też był problem, i my się na to załapaliśmy... ;/
no narobiłam.. w końcu 80 lat już ma.. a normalnie o 20 już w łóżku jest....
Gonia... musimy przegonić tą Twoją migrenę
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość