Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

vaniliiia pisze: gonick mama nie lubi ginekologow wiec odpada a u faceta zmian zadnych nie zauwazylam poki co wiec jest ok.

Mama nie lubi, phi!
Powinna wiedzieć, że jeśli Ty masz inf. to i ona może to złapać, masakra!

A że u faceta nic nie zauważyłaś to też nic nie znaczy, możesz się podleczyć, potem dojdzie do zbliżenia, a on może mieć utajone i znów Cię zarazi !!!!!!
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

pogadam z facetem bo z mama nie ma co... ale faceci uparci pewnie nie da sie namowic na jakiegos lekarza czy leczenie... ale mam nadzieje ze nikogo nie zarazilam...
poki co sie lecze... ychhh
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Wykąpałam się, mam herbatkę idę chyba poczytać dalej ......
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej :)
A nic się nie stało, tylko chciałam się przywitać i szybko posty nadrobić, ale potem już musiałam jechać do domu i nie zdążyłam nic napisać więcej.. :)

Wiecie co?? Bylam odebrać wyniki badań dzisiaj i znów mam taką prolaktynę wysoką, że aż mi się płakać chciało jak to zobaczyłam, już było tak dobrze i od początku leczenie.. można się załamać normalnie.. i dzidziuś znów pójdzie w odstawkę..

Adidasku rzeczywiście po kąpieli to już w ogóle maskotka słodka :*
To się ciesz kobieto że te dobre czasy nadeszły a nie zastanawiaj się kto Ci faceta podmienił :P

Vanilka ja to się nie mogę nadziwić jak rodzice dziecku (choć zapewniają tak o swej miłości) takie piekło stwarzają a nie normalny dom.. masakra jakaś.. Ty nie potrzebujesz teściowaj takiej jak my mamy bo Ty masz już taką sytuację ciężką .. Jestem w szoku.. Ale jakby mnie tata uderzyl to bym oddała z całą pewnością.. nie licząc się z konsekwencjami
Króliczki słitaśne :*

Gonick, ja to podziwiam bo trzeba mieć stalowe nerwy jak dziecko chore.. I tyle uwagi trzeba poświęcić, ale może się nie rozchoruje.. A Ty zdrowa??

Agatka szczerze mówiąc dla mnie to duża różnica, nie żebym miała coś przeciwko, wyrażam swoją opinię.. Bo tak jak Vanilka wspomniała to płeć męska później dojrzewa i ja bym miała wątpliwości czy On tak rzeczywiście poważnie myśli o życiu.. czy to nie tylko tak że poderwię laskę i potem ma satysfakcje.. no bo patrząc na takich młodych kolesi to strach i przerażenie mnie ogarnia jak pomyśle że miałabym z którymś się wiązać. Najważniejsze że jesteście szczęśliwi, mam nadzieję, że on ma wobec Ciebie szczere intencje i Cię nie skrzywdzi :*

Zanna, kościół u nas to równie drażliwy temat.. więc rozumiem jak Was to irytuje.. U nas ostatnio awantura była, że rozmawialiśmy o księżach i wydarzeniach z ostatnich miesięcy.. byłam w szoku, moja teściowa przeszła samą siebie..
Wakacje mówisz?? To przyjedź do mnie :) Chętnie Cię ugoszczę :*

Kay i jak?? Zastrzyki działają?? Mam nadzieje, że wkrótce poczujesz się lepiej :) żebyś tylko zakwasów od leżenia nie miała :P hihi

Black wcale Ci się nie dziwie, że nie chciałaś na nią patrzeć.. wszystko jest zbyt świeże żeby o tym gadać.. nie wiem czy w ogóle będziesz miała ochote to sobie z Nią wytłumaczyć..

Ela Hej :* jak u Ciebie??

Jam, no fajnie by było.. z pracą nie tylko Ty masz problem, bo ja też szukam i szukam i nic.. a jakoś wyjazd za granicą mnie nie rajcuje wolałabym na miejscu..

Nie pominęłam nikogo?? Jak Tak to się proszę przypomnieć bo mi mogło umknąć :)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Madlen kochana, Ty też cierpisz na hiperprolaktynemię ?!

Tzn. ja cierpiałam .... Przy tarczycy mi świrowała, ale po leczeniu się ustatkowała, nawet i tarczyca moja biedna .... ale wiem co to znaczy, dlatego ja już nawet nie marzę o dziecku :( Mam jedno cudo ... I na nim się skupiam.....

Jakie masz leki ?! Badałaś też tarczycę ?!

Taaaaaaaaaaaaaaak, ja już zdrowa, okna pomyłam dzisiaj :P To musi być coś na rzeczy ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Madi.. jest lepiej, a przynajmniej już się lepiej czuję...
tylko tyłek boli od zastrzyków...

a jakieś szanse na polepszenie wyników ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Kurczaki, forum mi się coś zawiesza!

Kay, a Ty nadal na zwolnieniu w domku ?!
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Blackfox udanego i Tobie:)

Madlen na pewno szybko Ci się poprawi;) szkoda, że dzidziusia nie możecie planować :(
Zastanawiam się, bo kurna to jest niemożliwe, może jakieś życzenie wypowiedziałam, ktoś mnie wysłuchał :D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

tak Goniu i tak przez najbliższe dwa tygodnie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

a mojego nikt niestety nie podmienil i mnie wkurza.. ja na niego sie dre a on do mnie "ale ty jestes nerwus.. no ale i tak cie kocham.."
kurde ja sie dre a on z takim tekstem jeszcze bardziej mnie wnerwia :D
madlen no z dzidziusiem szkoda ale nie martw sie niedlugo znow bedziecie mogli :*



boliiiii mnie wszystkoooo :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Kay - to przynajmniej sobie poodpoczywasz, nabieraj sił :P

Adidasku, kurcze - niech to szczęście i chwila trwa! ;)

vanilko - to dobrze, że kocha :D




Czy ja dawno Adixa nie spotkałam, czy go po prostu jakiś czas już nie ma tutaj ?!
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no a sprobowal by nie! :angrywife

co do Adriana widzialam ze byl online.. czesto bywa ale chyba tylko czyta zeby ponadriabiac ile sie da, a jak bedzie mial czas to napisze..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hmmmm no niby odpocznę.. albo się zanudzę :D

hmm a Adix się pojawia tylko już chyba nie lubi z nami pić kawy..

mykam spać :* dobranoc
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

a tam nie lubi, nadriabia pewnie... a jak nie lubi to my mu pokazemy !! :angrywife

milych snow :*
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

No bo pisać to Wy umiecie dużo :P
się nie dziwię, że nadrabia i nadrabia!


Dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Ja już się żegnam.
Poczytam jeszcze przed snem.
I Pana Męża muszę do pracy wysłać :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Dziewczyny to trzymajcie kciuki żeby A. został taki jaki jest <3
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

bo my gaduły... :D

tez juz uciekam bo przyda mi sie spanko...
Dobranoc :kiss2


ps: adaś trzymam i nie puszczam:p
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka już uciekasz? :(
wiecie co dziewczyny... Kaplowi się coś stało, zamiast wołać, że chce wyjść to sika gdzie popadnie, nie wiem co mu się stało nagle :( zsikał się już dziś 3 razy na dywan, 2 razy w kuchni na płytki i raz w łazience.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no chyba uciekam bo jutro nie wstane...
co do kapsla... hmmm.. ciezko powiedziec moze go oduczylas.. wychodz z nim tak samo jak wczesniej..
a kiedys czytalam ze u takich pieskow takie cos zdarza sie jak maja problemy ze tak powiem intymne.. jak nie przejdzie i bedzie tak samo idz do weta on ci doradzi.

uciekam ... dobranoc :kiss2
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

ale kurna no wychodzę, jak mnie nie ma a Arek jest to on z nim wychodzi. Nie wiem co nagle mu się stało, zresztą wymiotował ostatnio, ech :(
jak wrócę do domu to pójdę do zaufanego weterynarza...
no leć, dobranoc ;*
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Witam , witam... tylko szkoda że nikogo nie ma..
Ja od godziny w samotności kawę piję :|
Co to jest, zbiorowe zaspanie? Wstawać lesery jedne :angrywife

Dobra, ja mykam. Dziś dentystka o 14 i przy okazji roznoszenie cv :D Miłego dzionka śpiochy :P
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

milego jamajka :D
adas no idz z nim do tego weta lepiej pozniej niz wcale...
a ja dalej jestem wsciekla i to gorzej niz wczoraj...

adas w sob masz czas?? na wyjscie na miasto itp..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzień dobry kochane! Jak tam dziś? Też macie taki brzydki deszcz?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Wam :)
Jam, jakie spanie.. w przychodni i na mieście byłam :P

hej Agatko.. niestety pogoda paskudna... ;/ wrrr
Adi... a może zestresowany przeprowadzką...
może zmieniłas mu jedzenie albo coś...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Kay aaa no tak, zastrzyki :roll: Kupiłaś coś ciekawego na mieście?

Vanilia a co tam, znowu mama nawywijała?
Ja już wyszykowana, włosy umyte, wysuszone.Szkoda tylko że pada.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości