Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Hehe fajnie masz, też bym jeszcze pochodził do szkoły
. To jeszcze masz trochę czasu ja to bym jeszcze pospal 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
ja właśnie też:) uwielbiam długo spać;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Ja mogłem długo spać ale odkąd zacząłem pracować to tak się przestawilem ze zaraz po 8 już wstaje bo jestem wyspany 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry wszystkim! Ja się teraz wysypiam, bo śpię z kotem
Żadne tabletki mnie tak nie usypiają jak kiciuś.
Re: Przy kawie ...
Hej zwierzęta coś mają w sobie że tak działają na swoich właścicieli 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej
no to Was przebiję
ja jeszcze w łóżku..
właśnie pochłaniam śniadanko
i nie zamierzam się z niego ruszać, aż do 16
właśnie pochłaniam śniadanko
i nie zamierzam się z niego ruszać, aż do 16
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry!!!!!!
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Kayra, żebyś się nie nacieszyła
- nie tylko Ty! Nie zapominajmy, że ja nadal choruję, tak więc i ja nadaję z łóżka 
Re: Przy kawie ...
ooo Aga to jest nas dwie 
ooo i Gonia, jak sie czujesz??
ooo i Gonia, jak sie czujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kurcze dziewczyny to wyspijcie się za mnie bo ja od 5:30 na nogach juz
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Oh ja na pewno się wyśpię za wszystkich! Już mam trochę dosyć tego spania...
Re: Przy kawie ...
Hehe dzięki że chociaż Ty chcesz mi pomóc 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
nie ma problemu
choć ja już w sumie nie spie od 6 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Ja bym sobie najchętniej pomarudziła. Nienawidzę chorować! Gdyby nie końska dawka witaminy C i bronchosol to pewnie bym tu umarła! Bo w te antybiotyki to ja za bardzo nie wierzę tak między nami mówiąc :/
Re: Przy kawie ...
Chyba nikt z nas nie lubi chorować. To dawaj marudz chętnie posłucham 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Jasne że nikt nie lubi.. ja na zatrzykach...
a obawiam sie że jeszcze będzie mało... ;/
a obawiam sie że jeszcze będzie mało... ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Ojej... zastrzyków to nie miałam chyba nigdy... Takich w sensie w poope 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Co tam u Was?
Nie nadrobilam postow wiec nie wiem co mam komu napisac...
Ja robie sernik Izaure chociaz musze troszke zaczekac dlatego zajrzalam do Was
Co tam u Was?
Nie nadrobilam postow wiec nie wiem co mam komu napisac...
Ja robie sernik Izaure chociaz musze troszke zaczekac dlatego zajrzalam do Was
Re: Przy kawie ...
hej Zanna, a co za sernik ??
ja sie jeszcze wyleguje, zaraz chyba będe się zbierać... i na zastrzyk...
ja sie jeszcze wyleguje, zaraz chyba będe się zbierać... i na zastrzyk...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
paula
Re: Przy kawie ...
a ja dzisiaj mam pierwszy dzień wolnego od tygodnia i chciałam się wyspać. Ale miałam okropne koszmary w nocy, ciągle się budziłam i zamiast wstać wypoczęta - wstałam wściekła jak osa..
Re: Przy kawie ...
Cześć dziewczyny 
Ale ktoś tu ma lenia. Tak długo leżeć w łóżku
Ja to dzisiaj od 6 na nogach
zanna
Kay jak będą Ci robili ten zastrzyk to daj znać tak wcześniej żebym zdążył założyć zatyczki do uszu

Ale ktoś tu ma lenia. Tak długo leżeć w łóżku
zanna
Kay jak będą Ci robili ten zastrzyk to daj znać tak wcześniej żebym zdążył założyć zatyczki do uszu
Adrian

Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim, strasznie jestem "zblazowana" po dzisiejszym śnie
jak mogą się takie głupoty snić:/
ale wam dobrze tyle czasu w łóżkach
ale wam dobrze tyle czasu w łóżkach
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
A sernik to w sumie taki zwykly ale ja go bardzo lubie bo nie jest taki suchy. Robie ciasto czekoladowe i mase serowa wykladam lyzka na ciasto i te ciasto tak fajnie przerasta przez ten ser 
Adrian jak chcesz to wpadaj
A co to dziewczyny takie sny macie?
Adrian jak chcesz to wpadaj
A co to dziewczyny takie sny macie?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości