Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Rozumiem wiec że płyta indukcyjna...
Wiesz... Piekarnik się zawsze przydaje..
Ja sobie nie wyobrażam by nie było...
Mikrofalowki może nie być... ale piekarnika...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Płyta gazowa bo S. się nie zgadza na indukcyjną
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

to nie lepiej całą kuchenkę ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A pod zabudowę to i tak chyba trzeba oddzielnie piekarnik a oddzielnie płytę czy nie?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

z tego co wiem, to nie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Zanna a dlaczego Twój S nie zgadza się na indukcyjną??
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Oki, ja się zmywam na pociąg,... potem do przychodni.. i jak coś chyba będę wieczorem ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Zanna nie trzeba, ale trzeba się liczyć, że pod zabudowę wszystko jest droższe.. My mamy normalnie kuchenkę między meblami i boki są zabezpieczone przed opaleniem i wszystko ładnie zasylikonowane, ale to trochę co innego, bo to stary dom, a w nowym się okaże co będzie..
Ale na Waszym miejscu postawiła bym na indukcyjną.. i gaz do zapłaty odpada, poza tym ileż też ona prądu zużyje..

A piekarnik obowiązkowy, ale jakoś do tego który dodałaś nie jestem przekonana..
Jakoś wolę chyba standardowe..

Jeju jeju, teściowa nie podkładała do pieca i zgasło i musiałam od nowa palić :( ja też czyszczę, ale rano przed paleniem, bo prawie przez noc wygaśnie, bo ja nie wstaję do podkładania :)

Ale mnie boli głowa...
Kupiłam połówkowi na mikołaja portfel z diversa, ładny, podoba mi się. Przynajmniej drobnych nie będzie gubił bo jest na zameczek a nie na rzepę... I do tego czteropaka żubra Mu dorzucę- niech się cieszy :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Zgadzam się z Madlen że płyta indukcyjna będzie lepsza. A co do zurzycia proądu to musisz się dowiedzieć bo z tego co wiem mój brat ma płyte indukcyjną i u niego wtedy jest trochę inna stawka z prąd . Chyba dużo mniej płaci za prąd wtedy ale nie jestem pewny.

Oj napewno kup mu te piwko masz w banku że będzie zaowolony z prezentów :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Dokładnie, jakoś tak za prąd taniej wychodzi. :)

On28 no myślę, że będzie zadowolony :) śmiem twierdzić, że z piwa ucieszy się bardziej niż z portfela ;P ha ha
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

witam po chyba tygodniowej przerwie ;p dużo się dzieje u mnie chłopak nauka i robienie durnych sprawozdan;/ mam dość ..jeszcze muszę się powoli rozglądać za prezentem dla mojego ukochanego na święta a nie mam pojecia nadal co mu kupić ;p
chociaż on ma gorzej ja niedługo mam urodziny i też biedny wytęża mózg by coś wymyślić:)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A że niby na jakiej zasadzie taniej? Mi sie podobają bardzo te płyty indukcyjne ale wydaje mi sie, że to większy koszt niż gaz. A poza tym czasami zdarza sie, że nie ma prądu i co ja wtedy zrobię? :)

Madlen ja wiem, że pod zabudowę drożej ale chce żeby to ładnie wyglądało :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka już problem rozwiązany, powiedział, że kupi mi wielkiego misia, a ja jemu saszetkę i obojgu nam się to podoba :)

Adix teraz to już nie zmyślaj :P ja wiem co ty chciałeś :D

Dziewczyny strasznie ma dzisiaj w nocy wiać, trochę się boję, będę sama w domu... :(

witajcie wszyscy tak w ogóle:) my mamy piekarnik na gaz i bardzo mało płacimy :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Hej wszystkim :-) Jak mina dzień ?
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Zanna dokładnie Ci nie powiem ale u brata J. mają indukcję i Jego żona wszystkie przetwory, soki robiła do tego gotuje, no i wiadomo, że się świeci, a dom mają duży to nie przekraczają w opłatach 130 zł za miesiąc, a ostatnio mieli tak że chyba 3 miesiące w ogóle nie płacili.. A u mnie to ponad 200 sam prąd, a do tego jeszcze gaz.. no robi się..
A jak prądu braknie to pójdziesz do teściowej :P
To jest jednorazowy wydatek, moim zdaniem lepiej zainwestować :)

Adidasowa to fajnie, jak będziecie oboje zadowoleni :)
Ma być rzeczywiście ciężka noc, ten orkan jest niebezpieczny, oglądałam zdjęcia, masakra jaka to siła.. Nie wiem jak u Was ale u mnie mocno wieje, myślę, że jednak nie będzie takiej mocy jak przepowiadają... Nie bój się Adaś:*

Hej Ania:) co u Ciebie?? Dawno Cię nie było..
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

No niby jednorazowy ale te płyty są dużo droższe, potrzebne są specjalne garnki i już następny koszt. A za prąd płacimy 400 zł i jak coś jeszcze dojdzie to już całkiem. A wydaje mi sie, że tego gazu na 2 osoby to tak wcale dużo nie pójdzie i sie może mniej koszt odczuje jak na rachunku tego nie będzie :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No nie wiem, musicie po prostu dobrze pomyśleć i dogadać się co Wam najlepiej będzie odpowiadać..
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Madlen wieje bardzo we Wrocku... nie lubię takiej pogody, już bym wolała burze....
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Hej Adasiowa co słychac ?
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

O hej Aniaaaa, myślałam że nikogo nie ma :) a siedzę sobie sama w domu i oglądam american pie na tvp2 :) a co u Ciebie?
A no i za chwilkę biorę się za ćwiczenia z Mel B. :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Zabiegana jestem teraz przed swiętami, rzadko mam czas żeby zasiąść przed komputerem i zobaczyc na forum. W pracy urwanie głowy, najpierw Andrzejki teraz mikołajki , i tak kurcze zabiegana jestem eh. Ale jutro na szczęście już piątek i bede miała czas dla mojego miska :-)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

O no to wreszcie:) nie ma sensu być w ciągłym biegu, nawet to szkodzi :> ja cierpliwie czekam na wieści o :baby ; ))
mam pytanie, ty jesteś wysportowana więc będziesz wiedziała. Czy jeśli ćwiczę mięśnie pośladków i brzucha to powinnam również biegać żeby efekt byl widoczny?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Kochana bieganie kształtuje bardziej twoje nogi, wzmacnia je i poprawia ich wygląd. Do tego spalasz zbedne kalorie , hartujesz organizm i poprawiasz swoją wydolność płuc :-) Nie musisz biegać ale bieganie jest wskazane dla lepszego rozwoju organizmu :-)

To kto to jest w ciąży ?
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Ja właśnie bardzo nie przepadam za bieganiem :D nogi mam ukształtowane, nic więcej od nich nie chce :) jedynie brzuch i poślady - na tym i zależy :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Adasiowa kto jest w ciąży ?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], Heise IT-Markt [Crawler], Snappy [Bot] i 1 gość