Kochani, po pierwsze - psycholog to nie lekarz
Po drugie uciekam spać!
Ps. Po raz pierwszy nadrobiłam ten temat i...przyznam szczerze, jesteście opętani - tyle postów, a nawet i stron, natrzaskać jednego dnia! ;D
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości