Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
jestem po wizycie u lekarza. Wszystkie wyniki w normie ale dostałam skierowanie do neurologa bo bez powodu to się nie dzieje i jakaś przyczyna musi być ... ehh no i chyba się wybiore chociaż strasznie nie cierpie chodzić po lekarzach ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hej Adix 
no u nas jest wieczny problem z tym kto ma siedzieć całe pół godziny dłużej....
i wieczne testowanie, gdzie drugi dział ma luzy..
długo bym mogła gadać...
ale fakt.. nie jest miło jak takie teksty lecą.. a wy już odpracowaliście..
ale pracować trzeba
Miaamy, dobrze, że wyniki w normie..
w sumie to oby neurolog coś znalazł.. choć pewnie też nic nie będzie...
no u nas jest wieczny problem z tym kto ma siedzieć całe pół godziny dłużej....
i wieczne testowanie, gdzie drugi dział ma luzy..
długo bym mogła gadać...
ale fakt.. nie jest miło jak takie teksty lecą.. a wy już odpracowaliście..
ale pracować trzeba
Miaamy, dobrze, że wyniki w normie..
w sumie to oby neurolog coś znalazł.. choć pewnie też nic nie będzie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
noo tak kay pewnie nic nie znajdzie bo oni nigdy nic nie wiedzą heh ;p u nas w zakładzie (tzn u nich bo mnie zwolnili....) to zostawiają przymusowo 4 dni urlopu i cały zakład stoi od 24 grudnia do 1 stycznia ale teraz pracują w koło zegara np. w niedziele byli na 6 rano i do 14 a wieczorem na 22 na nocke jeszcze tego samego dnia ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
wiesz.. u nas nigdy nie było tak, żę zamykają całą firmę.. zawsze ktoś musiał zostać..
a tu nagle cała firma ma brać wolne....
masa osoób u nas już nie ma urlopu nawet..
ale mój prezes, który jest bezpośrednio nad moim działem, ma bzika na punkcie pracy..
i wg niego nie mamy życia prywatnego i tak jak on możemy je poświęcić pracy....
moja siostra tak miała kilka lat temu, wszystkie badania ok, a zemdlała..
ale lekarz powiedział, że przemęczenie...
a tu nagle cała firma ma brać wolne....
masa osoób u nas już nie ma urlopu nawet..
ale mój prezes, który jest bezpośrednio nad moim działem, ma bzika na punkcie pracy..
i wg niego nie mamy życia prywatnego i tak jak on możemy je poświęcić pracy....
moja siostra tak miała kilka lat temu, wszystkie badania ok, a zemdlała..
ale lekarz powiedział, że przemęczenie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
tacy szefowie to masakra ... poradziła bym ci z tamtąd uciekać tylko w tych realiach i warunkach pracy to ciężko czymś innym tą pracę zastąpić ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
wiesz.. na początku było ok...
ale.. wiele się po drodze zmieniło..
jedyne co mnie tu trzyma to pewne pensja...
ale... po odliczeniu dojazdów, juz tak kolorow nie jest....
Zobaczymy, mam coś na oku, ale wymaga to czasu...
ale.. wiele się po drodze zmieniło..
jedyne co mnie tu trzyma to pewne pensja...
ale... po odliczeniu dojazdów, juz tak kolorow nie jest....
Zobaczymy, mam coś na oku, ale wymaga to czasu...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No niestety u mnie też w firmie ktoś musi być, woda zaleje wszystko pod sam strop i ściana też nie może stać bezczynnie tyle dni bo ją ciśnienie grótworu zaciśnie i zniszczy drogi sprzęt 
Adrian

Re: Przy kawie ...
Heej :*
Carinko, zaglądam zaglądam, codziennie jestem
Ty musisz wrócić i częściej wpadać
Jak oczywiście się już odrobiłaś ze wszystkim :*
Ja brałam Gripex Control przez kilka dni, smarowałam się Amolem i jeszcze mi katar i chrypa zostały ale czuję się o niebo lepiej. A gripex też ma takie saszetki do rozpuszczenia w gorącej wodzie to możesz wypróbować
Kuruj się Kochana bo szkoda żebyś na święta była chora
Kay masakra z takimi ludźmi.. Każdy ma swoje życie prywatne przecież, nie rozumiem jak można tak ludzi traktować.. To tylko wpływa niekorzystnie na człowieka bo zamiast iść do pracy zadowolony to tylko niechęć czuje..
Zanna, musicie te drzwi wymienić i będziesz sobie zamykać żeby Ci tam nie wchodziła. A S. przegiął.. Poważnie...
A Twoja teściowa to też taka dziwna jak ona mogła tak sobie koleżanki oprowadzać..
Adrian, nie unoś się tak, Vanilka tylko wyraziła swoje zdanie.. Nie rób się taki obrażalski noo
Miaamy dobrze, że badania wyszły ok
Ale u neurologa to resztę badań zrobisz i będziesz miała jasny obraz całej sytuacji
Carinko, zaglądam zaglądam, codziennie jestem
Ja brałam Gripex Control przez kilka dni, smarowałam się Amolem i jeszcze mi katar i chrypa zostały ale czuję się o niebo lepiej. A gripex też ma takie saszetki do rozpuszczenia w gorącej wodzie to możesz wypróbować
Kay masakra z takimi ludźmi.. Każdy ma swoje życie prywatne przecież, nie rozumiem jak można tak ludzi traktować.. To tylko wpływa niekorzystnie na człowieka bo zamiast iść do pracy zadowolony to tylko niechęć czuje..
Zanna, musicie te drzwi wymienić i będziesz sobie zamykać żeby Ci tam nie wchodziła. A S. przegiął.. Poważnie...
A Twoja teściowa to też taka dziwna jak ona mogła tak sobie koleżanki oprowadzać..
Adrian, nie unoś się tak, Vanilka tylko wyraziła swoje zdanie.. Nie rób się taki obrażalski noo
Miaamy dobrze, że badania wyszły ok
Re: Przy kawie ...
Madlen ja jak zjeżdżam to się cieszę jak dziecko, dopiero teraz doceniam jak błogie były czasy, w których miałam wszystko podstawione pod nos, niczym się nie martwiłam i co najważniejsze miałam rodzinę przy sobie. Jak o tym piszę to mi się na płacz zbiera, tak ja nimi tęsknie 
Kay ja stronie od lekarzy...
Carina oglądam codziennie, póki co jest fioletowe
współczuję choroby i obyś wyzdrowiała do świąt!! Kuruj się.
zanna no trochę przegiął, ja też bym nie chciała tak. Niech pokazuje swoją kuchnię.
Kay ja stronie od lekarzy...
Carina oglądam codziennie, póki co jest fioletowe
zanna no trochę przegiął, ja też bym nie chciała tak. Niech pokazuje swoją kuchnię.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Właśnie o tym pisałam w wątku o świętach, każdy docenia jak już tego nie ma 
Jak noga??
Jak noga??
Re: Przy kawie ...
Naprawdę, kiedyś kurna "jak najszybciej się stąd wyprowadzić", a teraz ?:( jak najszybciej wrócić 
noga się trzyma, fioletowa jest, ale nic się z nią nie dzieje
boli w tym miejscu uderzenia jak dotykam :/
noga się trzyma, fioletowa jest, ale nic się z nią nie dzieje
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Heh tak to jest
To dobrze, ale musisz obserwować
Co w ogóle słychać?? Jak A.?
To dobrze, ale musisz obserwować
Co w ogóle słychać?? Jak A.?
Re: Przy kawie ...
Obserwuję codziennie, czy nic nie wychodzi 
A tak w ogóle nie mogę się doczekać niedzieli, wracam wtedy do domku i zostanę aż do 28 grudnia
strasznie się cieszę, chociaż przed chwilką mi łezka popłynęła jak sobie przypomniałam jak co roku z mama choinkę ubierałam
Mogę się Ciebie o coś poradzić? Tylko napisałbym to białą czcionką...
A tak w ogóle nie mogę się doczekać niedzieli, wracam wtedy do domku i zostanę aż do 28 grudnia
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
ja choinkę dzisiaj ubierałam rodzinnie oczywiście ;p ja jak bym się miała do męża przyszłego przeprowadzić to będę miała 100 m do mamy
mieszka na następnej ulicy haha 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
No jasne że tak:) To nie lepiej na pw??
A choinkę możecie ubrać wspólnie w poniedziałek
A choinkę możecie ubrać wspólnie w poniedziałek
Re: Przy kawie ...
miaamy zazdroszczę! Ja studiuję, więc jestem 300 km od domu:(
Mad w sumie może być pw
ostatnio mam mętlik w głowie:(
Mad w sumie może być pw
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Cześć vanilka, co jest? 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
a cześć, cześć. Nic właśnie, same nudy. 
A u Ciebie ?
A u Ciebie ?
Re: Przy kawie ...
No eż właśnie, mam cholerny dylemat :/ ech to życie... u mnie ostatnio kolorowo jest, ciągle coś się dzieje ;]
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adidasowa 300 km ? a bliżej nic nie było ?
ja mam do szkoły 40km jak jade na week i tam zostaje to tesknie a 3 dni mnie nie ma w domu
współczuję 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Madi ;*
Juz mi moj polowek zapowiedzial ze wezmie mnie w obroty to sie dogrzeje haha
Mam nadzieje ze do piatku przejdzie bo nie wiem
W sumie zagladam jak tylko moge.Ale to i tak malo.
Adix ;}
Miaamy idz idz bd miala pewnosc.
Nio mam z glowy pierniki.Sis sie zlitowala i upiekla i dla mnie.Jutro wam pokaze ;)bo nie mam lampy i kijowe foty wychodza.
ech.i znowu mi zjadlo co napisalam ;/
Ja jak mieszkalam u mamy to tez razem ubieralysmy z siostrami.A teraz od 4 lat w ogole nie mialam choinki.Ze wzgledu na malego...ale w tym roku juz bd
chociaz, i tak cale swieta jestesmy w rozjazdach.
Adi Madlen ma racje mozecie pozniej ja ubierac.
Juz mi moj polowek zapowiedzial ze wezmie mnie w obroty to sie dogrzeje haha
Mam nadzieje ze do piatku przejdzie bo nie wiem
W sumie zagladam jak tylko moge.Ale to i tak malo.
Adix ;}
Miaamy idz idz bd miala pewnosc.
Nio mam z glowy pierniki.Sis sie zlitowala i upiekla i dla mnie.Jutro wam pokaze ;)bo nie mam lampy i kijowe foty wychodza.
ech.i znowu mi zjadlo co napisalam ;/
Ja jak mieszkalam u mamy to tez razem ubieralysmy z siostrami.A teraz od 4 lat w ogole nie mialam choinki.Ze wzgledu na malego...ale w tym roku juz bd
chociaz, i tak cale swieta jestesmy w rozjazdach.
Adi Madlen ma racje mozecie pozniej ja ubierac.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
miaamy no myślałam, że wawa wypali, ale jednak nie, a miałabym 130 km...
Carina ale mama pewnie ją ubierze już... bo to już będzie 21 czy 22 jakoś tak...
Carina ale mama pewnie ją ubierze już... bo to już będzie 21 czy 22 jakoś tak...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adi to zadzwon i popros zeby poczekała ;}
a jak tam stopa, boli dalej?
a jak tam stopa, boli dalej?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Carina w sumie mogę zazdwonić;d a stopa jak się urażę w to miejsce to boli, ale tak ogólnie to nie 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 0 gości
