Zanna wątpie, żeby teściowa się odmieniła ..
I też wątpię z tymi uzdrowieniami.. ale wiesz jak wierzysz to dobrze, znaczy jesteś bardzo dobrym katolikiem

Wyszło Ci ciacho??
A jaką sałatkę robisz??
Kay ale próbowałaś na drutach też??
A do jakiej Ty się poradni wybierasz?? masz problemy zdrowotne czy to jakaś wizyta kontrolna??
Car, to super

Oby tak dalej

Kusi CIę spróbować na snowboardzie??
Miaamy ja też myślałam, że sesja egzaminacyjna
O hej Black
Jam patrzę też na inne miasta ale z racji tego że nie mam prawka mam bardzo okrojone możliwości wyboru.. Póki co ich i tak brak, no ale tak czy tak...
Jak zrobię prawko to myślę, że już będzie mi dużo łatwiej:)
Ja jestem bardzo ekonomiczna w utrzymaniu także nie narzeka, że za dużo na mnie wydaje

Hahaha
