Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej kochani :kiss2

Jak tam mija sobotni poranek? :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej zanna ! :) ja już planuje cały dzień boo.... wieczorem.... balujemy !! :D Musze iść po rajstopy jeszcze, fryzjer na 14 paznokcie pomalować... mmm :D a już się doczekać nie moge wieczora :)
a jak twój poranek ? ;>
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A co to za okazja? :) Ja się tak nie wyspałam bo mi mój mąż stracha napędził... Idę zaraz sprzątąć i oczywiście znowu teściowa będzie fukać czyli jak to zwykle w sobotę ;)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

wybieram się z M i znajomymi na zabawę karnawałową :) teraz jedna a za tydzień następna :D
a teściową zignoruj :P Ja cię podziwiam że tak dajesz radę z nią :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Wam ;) Miaamy ale fajnie :D
a Ty Zanna, idziesz z swoim na ta zabawe ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay chyba raczej tak tylko jeszcze nie wiadomo kiedy dokladnie to...

Wiecie co ale we mnie się zbiera... Siedzę sobie i słyszę że ktoś poszedł do mojej kuchni więc tam idę a tam teść sobie lampkę przy gniazdku sprawdza... Przecież oni gniazdek nie mają...

Ja tu zwariuję!!! :(
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

a gdybyś tak zamknęła tą kuchnie na klucz ? ....
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Właśnie nie bardzo...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo ja wiem że to takie ... hmm ... mało fajne no ale z drugiej strony to twoje własne miejsce! a gdybyście mieli z mężem zachciankę poświntuszenia na blacie w kuchni a ktoś by wszedł? może wtedy by się speszyli i przestali :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Witajcie. :kiss2

Na denerwujących jest sposób. Jak nie można zamknąć drzwi na klucz, to można ich drzwi oblepić pianką. Nie opuszczą pokoju zbyt szybko. ;)

Odnośnie cofania postów, to zwykle korzystając z fona są problemy z wyświetlaniem forum.

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Black :) jak miło Cię widziec....

witajcie :D a dziś siostra ma wpaść na kawę..
mam karton rajstop do wybrania :D heheh....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Dzień dobry wszystkim :* Ale zimno brrr Madi mam centralne, grzejniki gorące że dotknąć się nie da a u mnie zimno. A powiedz kochana jak Ty wytrzymujesz w takiej temperaturze 27stopni??? Szok. Dla mnie max temp w domu to 22 stopnie, jak jestem u kogoś i jest za ciepło to dostaję mdłości i wymiotuje... Dziewczyny mają racje, zacznij zamykać kuchnie przecież Twoja jest, nie musisz nikogo pytać o pozwolenie, a że się obrażą i tak nie macie dobrego kontaktu. Cyba że jakieś pułapki pozastawiasz hihi
Panie A tak pytam bo zacząłeś zdawkowo się udzielać tak jak Ela, tylko u Eli to chyba normalne ale u ciebie na pewno nie! :P
Zana, nie ma się czego bać, mój P jak mnie uczuł jezdzic zimą ile on się nagadał że trzeba to i tamto ble ble ble. No faktycznie wskazówki bardzo przydatne ale to nie znaczy że zawsze jak jedziesz musisz wpaść w poslizg. Jedziesz sobie powoli i nic się nie dzieje, ewentualnie przy ostrym skręcie( pamiętam to był mój pierwszy poslizg :D ) ale jak wejdziesz w niego powoli to co sie moze stac, leciutko cie zakołysze i nic więcej. Spokojnie, wsiadaj w auto i jedz.

Ach,zapomniała bym ,pisałam w dziale szkoła czy zna ktoś studium które można by online ukończyć? Nikt nie odpisał to nie wiem czy ktos widział w ogóle...? ;-) babskiesprawy.pl/studium-online-t10383.html" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/studium-online-t10383.html
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej dziewczyny ! :) jestem po zabawie było super :D

co tam u was ? ;>
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie :D u mnie leniwie...
trochę ogarnęlam a zaraz znikam ... bo siostra ma być zaraz
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

U nas też zimowo w mieszkaniu. Na dworze szklanka, szczypie zimnem, nawet fajek mi gasł. ;)
Jamelia, pierwsze słyszę o czymś takim... online.
Niedługo wszystko będzie przez wirtual, zero realnego życia.
Japończycy nawet opracowali patent na wirtualną dziewczynę/ żonę. :ok:

Tak poza tym cześć wszystkim. ;* Życzę udanej niedzieli.

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

wirtualna żona ? :D to będzie się facetowi wydawało że ma w domu posprzątane ? :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Hej dziewczyny! Buziaki słoneczn dla Was! Nie wiem czy na mnie nie nakrzyczycie, ale chyba ściągnęłam na nasze forum kolejnego faceta :P Powiedziałam, że tu jest super atmosfera, a on chciał linka i tego.... chyba tu przyjdzie :D
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

haha spoko :D jeden w tą czy w tamtą :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

No właśnie juz jest :P W powitaniach :D
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Agatka to fajnie będzie weselej :D
Black, moja siostra ogólniak kończy przez neta, osobiście trzeba się tylko na egzaminy wstawiać :) Byłam z nią wczoraj bo egzaminy ma w Warszawie, ona zdawała a ja zwiedzałam Wawkę :D
Kay pozdrów siostrę ;-)
Miaamy usmiałam się z tego wirtualnego sprzątania he he :D A gdzieś się bawiła kochana?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Hmm... mi tam pan nie przeszkadza ;) nawet jestem za ;)
zawsze to dodatkowe spojrzenie z drugiej strony barykady ]:-)
bardziej mnie interesuje czym sie ten Pan interesuje :D
by go zaciągnąc do rozmowy :d

siostra wlaśnie pojechala :d
obiad zjedzony...
pora sie zrelaksować...
zastanawiam się czy nie okupować łazienki....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*:)

Zanna to nie musisz w długą trasę jechać, odpal samochód i po głównej pojeździsz to wprawy nabierzesz :) i nie musi się nic stać najgorzej jak się takie czarne scenariusze układa :)

Kay jak spotkanie?? Udało się??

Jam, no nie wiem bo u mnie akurat daje jak tak palę. A 27 stopni to wcale nie ma tak źle, jest ciepło, a teraz jak ten mróz jest to nawet się tego tak nie odczuwa.. A ja lubię ciepełko i mi akurat nie przeszkadza :)
A ja kuchni nie zamknę bo jest na wolnej przestrzeni i przez nią się przechodzi do łazienki i toalety..
A o takich studiach nie słyszałam, musiałabyś coś pewnie poszperać w gogle:)

Agatka hej co u Ciebie?? Miałaś się pojawiać częściej a jakoś Cię nie widać :)

Black jak tam rozmowa w sprawie pracy? Jesteś już po?? Jak było??

Miaamy zazdroszczę imprezy, też bym się gdzieś przejechała:)

Zamówiłam baterię do laptopa.. Wczoraj miałam taki młyn, że myślałam, że się nie powyrabiam ale się udało :) a wieczorem mieliśmy gości i tak dopiliśmy i dosiedzieliśmy, że dziś nie mieliśmy siły na nic... A tyle sprzątania miałam...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Witajcie :)
miaamy pisze:wirtualna żona ? :D to będzie się facetowi wydawało że ma w domu posprzątane ? :D
Miaamy o to się nie martw, bo potrafię sobie ugotować, pomyć podłogi, umyć okna i firanki też powieszę, a i brudne ciuchy do automatu też potrafię włożyć, nasypać proszku i samo się wypierze. :>

A do wirtualnej żony to trzeba się zastanowić, bo jak te normalne mnie nie chcą ;-)

Zanna sama mówiłaś że najdalej samochodem byłaś najdalej 3 km od domu i to jechałaś po pustej drodze. To ja nie wiem na co ty czekasz, wsiadaj do auta i śmigaj po tej pustej drodze tam i z powrotem tak aż się nauczysz :)
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Madi.. pogadaliśmy ;) hehehe... zaplanowaliśmy kino w piątek ;0 zobaczymy ;)

Adix... i dobrze... facet który nic nie zrobi w okół się to nie facet...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dobry wieczór w niedzielę ;) ]:-)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość