Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hahah męskie rozważania :P
wbrew pozorą powiem Wam tak, że każdy patrzy ze swojej strony....
moja przyjaciółka zerwała po 5 latach, bo jej facet najzwyczajniej nie szanował...
wiec nie jest do końca tak, że trzeba być chamem w związku...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Kay źle mnie zrozumiałaś. Nie mówie żeby nie szanować swojej kobiety wręcz przeciwnie.
Bardziej mi chodziło o to że od czasu do czasu trzeba na nią huknąć żeby wiedziałą że nie damy sobie wejść na głowę.
Ja tego nie potrafiłem a raczej nie chciałem tego zrobić bo ją bardzo kochałem i przez to dostałem w dupe :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

złoty środek... trochę tego teochę tego....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Witam wszystkich
Kayira pisze:witajcie :D
Adix.. no to może powinieneś sprawić by o byłym już nie myślała ;)
Kay jakieś pomysły?
Kris pisze:Nawet nie próbuj tego ogarnąc bo i tak Ci się nie uda. Nie zrozumiesz ich i tyle w tym temacie.
A tak to już jest że dobry facet musi sie najpierw kilka razy porządnie sparzyć żeby trafić w końcu na tą odpowiednią.
Jak to się mówi z każdej lekcji wyciąga się jakąś nauczkę.

A najlepiej do Twojej i mojej sytuacji odniosłaby się moja bratowa. A dokładniej powiedziałaby " jak ktoś ma dobre serce musi mieć twardą dupe" i coś w tym jest
Kris sparzysz się parę razyi później się dziwią że nie ma już żadnych porządnych facetów na tym świecie
I zrozum tu baby :/


Vanilka się chyba obraziła na nas :(
A Black to nas już chyba nie lubi :(
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no co.. musisz ją w sobie rozkochać :D heheh..
hej tam w ogóle Adixie :)

oj... Wy patrzycie jak facet.. a my jak kobiety :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Adix szkoda gadać i tak niewiem co byś robił to i tak zawsze będzie źle :)

Mam tylko nadzieje że to było ostatni raz kiedy się sparzyłem w przeciwnym razie wole już chyba byc sam. A nie znowu się zawieść i chodzić po świecie jak zombi :)

Masz racje Kay tylko wiesz dla nas to jest trochę nie do pomyślenia. Bo facet się "spuszcza" robi wszystko żeby jego połowa miała jak najlepiej, szanuje ją itd nieba by dla niej uchylił a i tak na koniec dostaje w dupe porządnego kopa. Bo to jednak nie to czy niema tego czegoś hehe normalnie ręce opadają :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Madeln no już patrzy na oczko:) wydaje mi się, że wszystko w porządku, ale jeszcze kropelki dostaje:)

Adix ale nie zdziwiłabym się w Wawie, Łodzi, Krakowie... ale u mnie? Na takim zadupiu?:) przecież tu nigdy nic się nie dzieje...
a z A? caly czas tak samo. Codziennie się wkur...ia na mnie o byle co a jak się odezwe, a raczej "odgryzę się" to idzie i siedzi w kuchni. A ja sama w pokoju. Czekam, aż znowu się zacznie szkoła, bo póki co się nudzę.

chłopaki torchę macie racji, ja np. jestem prawie 2 lata z facetem, który mnie nie szanuje itp. a nie umiem odejść... ech. Ile bym dała za faceta, który się troszczy i szanuje...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Ja patrzę z mojego doświadczenia.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

i faktycznie dogodz teraz kobiecie....
prawda jest taka.. ze w związku jest potrzeba i odrobina słodkościa ale i ostrości....
nie moze być za bardzo w jedną lub w druga stronę..
chyba że oboje to lubią...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kay masz rację... ale ciężko znaleźć kogoś takiego, kto nie przesadzi.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Tylko jak ktoś nie powie.. przesadzasz a wręcz przeciwnie odnosisz wrażenie że się to podoba... kuchnia nie jestem duchem świętym.
A później słyszę że faceci nie chcą rozmawiać.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

No mój nie chce... Albo inaczej, ja mówię a on to ma w dupie:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Adasiowa może i tak ale czy z czasem nie znudziłoby Ci się takie traktowanie :) Jak sama powiedziałaś Twój traktuje Cie tak jak traktuje i nie potrafisz od niego odejść Wnioskuje że ednak pasuje Ci takie traktowanie skoro z nim jesteś

Red bo one nigdy Ci tego nie powiedzą wprost słuchaj Red na dobry jesteś dla mnie powiedz lub zrób coś złego hehe. A później jest tak jak tego doświadczyliśmy czyli do dupy.

A i jak możesz to przestań pisać kuchnia bo mój wujek mówi kuchnia jak chce zablóźnić. Wujka nie cierpie i nie chce Cię z nim kojarzyć :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kris nie pasuje... jakbyś czytał co pisałam wcześniej to byś wiedział... nie potrafię odejść nie dlatego, że go bardzo nadal kocham, bo czuje że to już przyzwyczajenie a wszystko przez niego się zepsuło... On sprawił, że jest jak jest...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Kris zamiast kuchnia czytaj kurwa bo tak ma to być w oryg. tylko nie chcę przeklinać oficvjalnie.

Adidasowa: miłość nie wybiera wybierz killera. Nierozumiem Cię... jak mi coś nie pasuje to a. rozmawiał bym. b. już by mnie z nim nie było.

Kris. nie powiedzą bo oprócz zwykłego trajkotania na poważną rozmowę, merytoryczną z logiczna argumentacją nie wchodzi w rachubę. Masz się domyślić, wiedzieć a jak nie wiesz to sio... ech a i tak je kocham i ubóstwiam. Ide się leczyć... gdzie ja mam tel do mojego psychiatry.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

redorange666 chodzi o to, że przyjechałam ze wsi do wielkiego miasta. Jestem tutaj całkowicie sama... dobra jest kilku znajomych ze szkoły, ale to znam ich 3-4 miesiące. Boję się zostać sama...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

To aż tak bardzo nie boli... lepiej być samemu niż się użerać z jakimś bencwałem.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Ja jakoś tak nie potrafię, cholernie boję się samotności. A poza tym ciągle mam gdzieś w głowie umiejscowiony taki czujnik, który mówi mi, że nikt mnie już nie zechce...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Ale widzicie.. związek to praca obojga stron i rozmowa..
tylko gorzej, kiedy druga strona nie potrafi..
i nie tylko są to kobiety..
w mojej skromnej karierze.. przerobiłam najrózniejsze związki... i szczerze..
jest cieżko...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

oj tam oj tam... nie ciężko tylko trzeba chcieć. ot wszystko.
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Nic na to nie poradzimy panowie. Niektóre szukają księcia z bajki a kiedy już znajdą do są najszczęśliwsze na ziemi robiąc nam przy tym pełno nadziei, a za jakiś czas okazuje się że już same nie wiedzą czego chcą i że to jednak nie jest wymarzony księciunio

Kay nie mam pojęcia jak ją w sobie rozkochać. Bo powiedziała że mam dać jej czas na rozważenie sobie tego wszystkiego

Adasiu ja też po mojej okolicy mogę się już wszystkiego spodziewać, a też nie mieszkam w jakimś wielkim mieście i w dodatku 10 km od centrum a faceta już tu kiedyś zabili, auta spalili, i nidawno było nawet w wiadomościach " strzelanina w Rybniku" Strzałowy górniczy postrzelił swoją teściową bo grilla nie pozwoliła zrobić. Znależli u niego mały arsenał broni palnej i parę kilo materiałów wybuchowych wraz z zapalnikami elektrycznymi :D
Adrian
:P
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Adidasowa pisze:Ja jakoś tak nie potrafię, cholernie boję się samotności. A poza tym ciągle mam gdzieś w głowie umiejscowiony taki czujnik, który mówi mi, że nikt mnie już nie zechce...
Też task miałem jak się rozwodziłem... ale uważam że to najlepsza decyzja podjęta w moim zyciu.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Boże kobieto młoda dupa z Ciiebie ( bez obrazy za dupe ) więc czego masz się bać. Z reszta red dobrze mówi lepiej być samemu niź z kimś kto na to nie zasługuje.

Poza tym nie mieszkasz teraz na jakimś zadupiu tylk ow wielkim mieście więc gdzie kolwiek pódziesz to z czasem znajdziesz dużo lepszego faceta :)
Jak się tak bardzo boisz to przyjedz do mnie ja Ci ten czujnik przeprogramuje :p

Red my nigdy się nie domyślimy o co im tak naprawde chodzi. Może i tak jesteśmy prości ale chociaż jak coś powiemy to to znaczy dokładnie to co powiedzieliśmy i nie ma w tym żadnych ukrytych podtekstów. Może jak kobiety by tak samo postępowały to nie było by tych wszystkich niedomówień :)

Kurde chłopie one chyba zaraz nas tu zjedzą hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a żeby chcieć to trzeb czuć że to jest to i to jest ten jedyna/ ta jedyna

Adix.. czas i sprawienie by myślała stale o Tobie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Adix :O łooo no to ładne rzeczy się dzieją, masakra. Nigdzie już nie jest bezpiecznie... ech.

redorange666 nie chce być sama jak palec w tym wielkim mieście. Gdyby jedna dziewczyna co tutaj na forum się udziela, mogła częściej wychodzić to by było super. A tak to raz na 3 miesiące bardzo mnie nie urządza... Ja na szczęście ślubu nie brałam...

Kris o to zadupie chodziło mi miejsce skąd pochodzę ;] przydałoby się przeprogramowanie :d a skąd w ogóle jesteś?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości