Carina no ostatnio rękoczynó nie ma. Ale jakbym poszła gdzieś sama i on by się o tym dowiedział to by były:) za krótko je wszystkie znam, nie wiem na co mogę liczyć z ich strony...
Kay znajomych żeby mi kogoś skołować do rozmów itd.?

mega by się przydało, naprawdę. A jakby jeszcze z Wrocka ktoś był, hohoho
Kris no nie, znowu bliźnięta, ja to mam szczęście

po prostu obecny jak i były chłopak oboje byli spod znaku bliźniąt i mam złe doświadczenia z tym znakiem...:/ ech. Gdybyś był we Wrocku to bym go kopnęła w dupe xd A ja mam sobie lat 19, za miesiąc będzie pełna 20stka

chciałam wysłać do Ciebie wiadomość, ale wyskakuje mi ciągle, że
wybrany użytkownik nie istnieje :/