Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » czw lut 20, 2014 9:43 am
witajcie
Miamy powodzenia i wracaj szybko
Kris dzieciaki są rozkoszne nie ma co
ja dzis dalej będe z doskoku...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529 Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Post
autor: elzbieta45 » czw lut 20, 2014 9:49 am
tak tak roskoszne sa . pewnie tak jak każdy z doskoku
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » czw lut 20, 2014 11:00 am
Oj bardzo rozkoszne i jak tak na nią patrze to aż się by chciało mieć takiego brzdąca
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529 Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Post
autor: elzbieta45 » czw lut 20, 2014 11:20 am
to trza się trochę postarać i jest ... jak to starzy ludzie mawiali prędzej niż nowa suknia
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » czw lut 20, 2014 11:39 am
Tak Elu masz racje. Dzidziusia nie problem zrobić tylko trzeba najpierw znaleźć odpowiednią kobietę na matke :p
I tu już zaczynają sie schodzy
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529 Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Post
autor: elzbieta45 » czw lut 20, 2014 11:40 am
to prawda żeby znalesc te odpowiednia osobe , to graniczy z cudem
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » czw lut 20, 2014 11:43 am
Co to się porobiło że coraz gorzej jest znaleźć odpowiednią kobietę czy faceta. Jak ja to mówię ręce opadają
A Ci co są odpowiedni trafiają na tych niewłaściwych co ich wcale nie szanują itp.
Jak tu żyć panie premierze hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » czw lut 20, 2014 11:47 am
Kris, ale Ty masz myśli od rana ;P
hahaha... powiedziałam cierpliwości
a co do
dzieci .. takie małe to rozkoszne..
a potem rosną i pyskate
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529 Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Post
autor: elzbieta45 » czw lut 20, 2014 11:51 am
tak masz racje kris . no widzisz kaj tak przyszło od rana o dzieciach . Sa to swoje uroki
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » czw lut 20, 2014 12:06 pm
się ostatnio poważne tematy przerabia tu widzę
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » czw lut 20, 2014 12:07 pm
Hehe tak wiem
Juleczka ma narazie 10 miesięcy więc jeszcze ze 2 latka się nacieszą a później będzie się wymądrzać
Od czasu do czasu nawet wskazane. Zebym nie został posądzony o to że potrafie tylko o masowaiu i klepaniu Was po tyłeczkach rozmawiać :p
Hej Kay jak tam plecki ?
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529 Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Post
autor: elzbieta45 » czw lut 20, 2014 12:09 pm
a to tez potrzebne
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » czw lut 20, 2014 12:15 pm
Co tam Eluś słychać u Ciebie dawno Cię tutaj nie widziałem
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529 Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Post
autor: elzbieta45 » czw lut 20, 2014 12:17 pm
bo zadko zaglądam nie mam az tyle czasu . ale tak ok
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » czw lut 20, 2014 12:19 pm
ojej.. jaka mała... aaaaaa..... sama słodycz
hmmm plecy bolą.. ale staram sie o tym nie myślec...
własnie miałam leki łyknąc i dzieś postawiłam kisiel
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529 Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Post
autor: elzbieta45 » czw lut 20, 2014 12:22 pm
pomagają ci te leki , bo to roznie bywa
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934 Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm
Post
autor: vaniliiia » czw lut 20, 2014 12:27 pm
Hej wszystkim...
ja tylko sie przywitac i uciekam..
brzuch tak mnie boli ze po prostu tragedia.. nie spalam ani minuty w nocy, po prostu od 1 w nocy az do teraz brzuch mnie boli.. tabletki ani nic mi nie pomaga....
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
V ice Miss Babskich Spraw 2013
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » czw lut 20, 2014 12:30 pm
uu Vanilka... a nie wiesz od czego ??
mnie wczoraj tak bolał, ale chyba właśnie od leków.... ;/
Elu.. niby pomagają.. ale wczoraj się czułam lepiej, dziś znów kicha...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » czw lut 20, 2014 12:31 pm
Elu może Ci pomóc mogę kurze zetrzeć, dywan wytrzepać czy naczynia pozmywać ( chociaż bardzo nie lubie zmywać ) :p
Kay żebyś wiedziąła że słodycz. Jak popatrze jak się śmieje to aż lepiej się na serduchu robi
Hmm kisiel powiadasz
juz go nie szukaj... dobry był chociaż trochę za mało osłodziłaś :p
Hej Vanilka
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****
Post
autor: G**** » czw lut 20, 2014 12:34 pm
Cześć wszystkim
Ale się nie wyspałam... koledzy S. byli i późno pojechali...
A jak tam Wam dzionek mija?
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » czw lut 20, 2014 12:37 pm
Kris !!!! no o to bym Cie nie podejrzewała !!! Chorej, kisiel zabierać !!!!
ech... co to się robi....
ano
dziecko jak się uśmiecha, cieszy... rozkosz....
hej Zanna...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...
Post
autor: L... » czw lut 20, 2014 12:38 pm
Hej
Ale mnie len dopadl wstac mi sie nie chcialo chyba sobie dzis wolne zrobie
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » czw lut 20, 2014 12:38 pm
hej Lady
jeny, jak ja bym chciała leżeć w łóżkui nie wstać ... ech...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****
Post
autor: G**** » czw lut 20, 2014 12:39 pm
Lady a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529 Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Post
autor: elzbieta45 » czw lut 20, 2014 12:42 pm
o.... coraz więcej nas
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości