ale ja jeszcze na orbitreku chodzę, ostatnio już prawie godzine dziennie...
Car, jak mi sie krav maga marzy .. ech...
Zanna.. współczuję, teściowej, ale właśnie po co CI bazie ??
Miaamy miłego weekendu
Madi
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], Snappy [Bot] i 0 gości