hehehe.. czyli u Ciebie to jednak kwestia tego co sama odczułaś
no tym razem my kupimy kiełbasę i będzie ognisko..
akurat gałęzie są do spalenia na działce...
redorange666 pisze:tylko ja grilluje i nikogo nie dopuszczam do grila... chyba że z talerzem.
.
nie od razu bije tlyko jak mi ktoś z żarciu zaczyna grzebać.Madlen pisze:O rety, rety... do czego to dochodzi..
Jak tu podejść pogadać jak od razu po łapach bije.. ;p
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość