Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
hej wszystkim.
widze znow nowe osobki.. fajnie, coraz wiecej nas...
oj adi adi..
ja ide wlasnie do sanepidu tak mi sie nie chce.. ksiazeczke sanepidowska ide wyrobic..
ale ta pogoda taka paskudna ze z domu nie chce mi sie wychodzic..
widze znow nowe osobki.. fajnie, coraz wiecej nas...
oj adi adi..
ja ide wlasnie do sanepidu tak mi sie nie chce.. ksiazeczke sanepidowska ide wyrobic..
ale ta pogoda taka paskudna ze z domu nie chce mi sie wychodzic..
Re: Przy kawie ...
Hej 
co tam u Was?
Vanillka ile teraz taka przyjemnosc kosztuje? :_
co tam u Was?
Vanillka ile teraz taka przyjemnosc kosztuje? :_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Idę zaraz zamarynuje karkówkę na obiad i muszę iść dać pić zwierzętom, za 15 min jestem z powrotem 
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Sprowadzić dziewczynę na forum i już mi ją Adix podrywa... no i jak ja mam się wkulwiać??
- Serduszko28
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 25
- Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm
Re: Przy kawie ...
Witam witam i o zdróweczko was pytam:)
Jak kawusia juz wypita?

Jak kawusia juz wypita?
Tak jest kochana Barowa to co pijemyKayira pisze:no niestety, pogoda dziś barowa....
Ostatnio zmieniony wt mar 25, 2014 11:13 am przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: łączenie postów
Powód: łączenie postów
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Re: Przy kawie ...
Oj oj bd goraco haha
Redzik <tuli> widzisz, ze dziewczyna twarda jest i tylko prowadzi pogawedke z Adixikiem
Wiec glowa do gory.
Zannka to czekamy
Witaj Serduszko.haha nie ma to jak od rana trunkami sie poic ;p
Redzik <tuli> widzisz, ze dziewczyna twarda jest i tylko prowadzi pogawedke z Adixikiem
Zannka to czekamy
Witaj Serduszko.haha nie ma to jak od rana trunkami sie poic ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Znam Astrę z innego forum i ściągnąłem ją tutaj. Jest wspaniałą kobietą o bardzo mądrych poglądach... i uwielbiam ją czytać.
Dzięki za takie przyjęcie jej tutaj i dbajcie o nią tak zadbałyście o mnie
Dzięki za takie przyjęcie jej tutaj i dbajcie o nią tak zadbałyście o mnie
Re: Przy kawie ...
Red, broń swojego
hahah 
a Astra, widać że mądra
więc Tobie ją zawdzięczamy 
hej Serduszko
miło widzieć 
jeny... jak mi się dzień dłuży...
a Astra, widać że mądra
hej Serduszko
jeny... jak mi się dzień dłuży...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
MNie jak mnie ja ją tylko zaprosiłem nic więcej.
A mądralką jest ale nie przemądrzała... dyskusje z nią są... inspirujące. Tak to określę.
A mądralką jest ale nie przemądrzała... dyskusje z nią są... inspirujące. Tak to określę.
Re: Przy kawie ...
haha to teraz bd musialy sie postarac, by gorzej nie wypadac przy nowej kolezance ;p
Fajnie, ze pomyslales o tym by do nas sciagnac Astre...
Fajnie, ze pomyslales o tym by do nas sciagnac Astre...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Owszem myślę aby to forum miało jak najwięcej fajnych osób.. i kogo tylko będę mógł to ściągnę tutaj... bo forum i towarzystwo na nim jest zacne.
NIe wypadacie blado... oj nie...
KOchane moje dziewczęta
NIe wypadacie blado... oj nie...
KOchane moje dziewczęta
Re: Przy kawie ...
Red, ważne ze mamy kolejną osobę do rozmów 
czy ja wiem... zrozumiałam, że nie starczymy Ci i potrzebujesz więcej...
czy ja wiem... zrozumiałam, że nie starczymy Ci i potrzebujesz więcej...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
oj tam Kay.
tutaj mozna zrozumiec tylko jedno.Redzik lubi by otoczony plcia piekna, z ktora da sie porozmawiac o wszystkim.
i to jest piekne ;D
Guska a ty co tak milczysz?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hehe
lub mieć w czym wybierać 
ok, buty i torebka są tu:
babskiesprawy.pl/post137175.html#p137175" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/post137175.html#p137175
ok, buty i torebka są tu:
babskiesprawy.pl/post137175.html#p137175" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/post137175.html#p137175
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- Serduszko28
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 25
- Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm
Re: Przy kawie ...
kazdy facet lubi miec w czym wybierac prawda? 
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Re: Przy kawie ...
podobno od przybytku głowa nie boli 
tylko że coś nam ten samiec uciekł
i faktycznie Gusia coś milczy...
tylko że coś nam ten samiec uciekł
i faktycznie Gusia coś milczy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Adix257 z Miłą chęcią bo tu u nas w miejscowości za ciekawych okazów nie ma,za dużo podkarmiaczy,ryby się najedzą i pierdzielą glizdy 
Hej wszystkim,a wiecie że U mnie dziś rano padał śnieg
dobrze że z domu nie musiałam wychodzić he he
Hej wszystkim,a wiecie że U mnie dziś rano padał śnieg
- Serduszko28
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 25
- Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm
Re: Przy kawie ...
Nasz Samczyk chyba sie czymś zajął powazniejszym dlatego gdzies uciekł:)
hahah bo ja z GOLINY:):)
Paolcia ty z Konina?Paolcia pisze:O kurcze a ja w centralnej Polsce a dokładnie Konin, Fakt daleko
hahah bo ja z GOLINY:):)
Ostatnio zmieniony wt mar 25, 2014 12:34 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: łączenie postów
Powód: łączenie postów
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Re: Przy kawie ...
Paolcia, no nie mów....lol...
ale chyba też Cula wklejała zdjęcie zimy....
ale juz niby ma być cieplej....
Serduszko, edytuj proszę posty, a nie wklejasz jeden pod drugim.
Do godziny czasu możesz spokojnie go edytować
ale chyba też Cula wklejała zdjęcie zimy....
ale juz niby ma być cieplej....
Serduszko, edytuj proszę posty, a nie wklejasz jeden pod drugim.
Do godziny czasu możesz spokojnie go edytować
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- Serduszko28
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 25
- Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm
Re: Przy kawie ...
Kayira- Dobrze i przepraszam chyba znów muszę się nauczyc jak się edytuje heheheKayira pisze:Paolcia, no nie mów....lol...
ale chyba też Cula wklejała zdjęcie zimy....
ale juz niby ma być cieplej....
Serduszko, edytuj proszę posty, a nie wklejasz jeden pod drugim.
Do godziny czasu możesz spokojnie go edytować
Paolcia- obecnie mieszkam w lubuskim tu z meżem sie sprowadziłam...ale moi rodzice mieszkaja w Golinie i niedawno tam byłam....jak bede dam znac to sie bysmy mogły spotkac na pogaduszki:)
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Re: Przy kawie ...
Ładne Kay 
ale nie jesj maly ten obcasik jak dla ciebie? ;p
A.i mam takie pytanko.Dlaczemu faceci maja w opisie samiec?U nas samic nie widac w tytule ;p
Jakos mnie to razi ;p
ale nie jesj maly ten obcasik jak dla ciebie? ;p
A.i mam takie pytanko.Dlaczemu faceci maja w opisie samiec?U nas samic nie widac w tytule ;p
Jakos mnie to razi ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
