Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cicho byłam bo sobie obiad troszkę podszykowywałam :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Serduszko ;) chyba dawno Cię nie było ;) a nam się udało wprowadzić regulamin i trochę porządku na forum ;)
spokojnie ;) kwestia przestawienia ;)

Car, jest niski, ale ja własnie potrzebowałam takich ;)
własnie żeby móc w nich wszędzie pobiegać jak coś ;)
wysokie mam ;) i to takie bardzo i takie zabudowane

Gusia ;) a co dobrego robisz ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Hej :)
Pamiętacie mnie jeszcze?
Nie było mnie chwilkę a tu nowe duszyczki zawitały :)
I nawet doczytałam kim jest Guśka :) a już myślałam że nowa dziewczynka ;)
Witam Was wszystkich.
U mnie ok, poza tym że zima zawitała.... chyba bombki wyjmę ;)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay robie pieczone ziemniaczki, karkówkę i jakąś surówkę muszę wymyślić :)

Cula no jasne że pamiętamy :kiss2
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej dziewczyny! kurcze u was śnieg a u mnie słońce świeci i deszcz pada jednocześnie :D Jakieś anomalie pogodowe dzisiaj :D

Dzisiaj w radiu słyszałam nową piosenkę Chylińskiej... chyba wzięła sobie do serca słowa fanów i tak jakby w tej piosence słychać starą Chylińską ;)

Czytam teraz świetną książkę i tak się w nią wczułam że mi się w nocy cuda na kiju z tej książki śniły :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Serduszko28
Jestem tu nowa :)
Posty: 25
Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Serduszko28 »

Guśka pisze:Kay robie pieczone ziemniaczki, karkówkę i jakąś surówkę muszę wymyślić :)

Cula no jasne że pamiętamy :kiss2
Guska ale mi apetytu narobiłaś:) A ja na diecie hahah :)

Kay- to fakt dawno mnie tu nie było teskniłam za tym forum :D
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej babeczki :)

Hej Cula pewnie że o Tobie pamiętamy i mam nadzieje że już na dłużej do nas zawitałaś :)

Musiałem wejść i Wam się pochwalić że dostałe wreszcie umowę na czas nieokreślony :)
Stawiam wszystkim kolejeczkę :)
:szukaj: :szukaj: :szukaj: :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Serduszko28
Jestem tu nowa :)
Posty: 25
Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Serduszko28 »

Kris pisze:Hej babeczki :)

Hej Cula pewnie że o Tobie pamiętamy i mam nadzieje że już na dłużej do nas zawitałaś :)

Musiałem wejść i Wam się pochwalić że dostałe wreszcie umowę na czas nieokreślony :)
Stawiam wszystkim kolejeczkę :)
:szukaj: :szukaj: :szukaj: :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine :drinkwine
Gratulacje :fallinlove
Ostatnio zmieniony wt mar 25, 2014 1:34 pm przez Serduszko28, łącznie zmieniany 2 razy.
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cześć Kris :) I gratuluję :kiss2 :kiss2 :kiss2

Serduszko nie chciałam :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

gratuluję Kris ! :D kurde to takie umowy jeszcze się daje?!?! :D haha super ;)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Serduszko28 Napisałam Konin tak dla orientacji,a tak naprawdę blisko to z Turku 30 km od konina :P Dobra dziewuszki, Ja się zbieram jadę ze swoim na zakupy bo lodówka pusta :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Kris ;) jeszcze raz gratulacje :* :* :*

Cula, jasne ze pamiętamy ;) nawet mówiłam, ze dawno Ciebie nie było...

Serduszko, wcale się nie dziwię, bo jednak człowiek się przyzwyczaja....

Guśka.. teraz się głodna robię... i ja.. choć przed chwila kawałek pizzy wrabałam :D

Paoulcia do miłego :)

hej Miaamy ;) a tytuł pamiętasz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Serduszko28
Jestem tu nowa :)
Posty: 25
Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Serduszko28 »

Znacie jakies cudne romansidelko do obejrzenia moze byc rownież jakis melodramacik mam chęc dzis obejżec cos ciekawego:) co mi mozecie polecic?
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Kochanek królowej ;) całkiem całkiem ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Kay książki tytuł ? "Ogród Kamili" Katarzyny Michalak :)

Serduszko jak romanse bardzo dobre to ekranizacje książek Sparksa :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Serduszko28
Jestem tu nowa :)
Posty: 25
Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Serduszko28 »

Serduszko28 pisze:Znacie jakies cudne romansidelko do obejrzenia moze byc rownież jakis melodramacik mam chęc dzis obejżec cos ciekawego:) co mi mozecie polecic?
Ogladalam bardzo fajny film moge szczerze wam polecic BEZPIECZNA PRZYSTAN.
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

oo Sparks ma rewelacyjne ;) jak mogłam zapomnieć ;)

Miaamy.. nie ;) piosenki Chylińskiej ;)
chętnie bym posłuchała....

Serduszko, a ja akurat nei przepadam za takimi filmami..
czasem coś zobaczę z braku laku ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

aaa piosenki!! :D "Kiedy przyjdziesz do mnie"

Sparks ma rewelacyje pomysły na książki ale to jest chyba jedyny przypadek gdzie wolę ekranizacje od książek ... filmy uwielbiam ale czytać nie znosze nie wiem dla czego nie podoba mi się język pisania i jakoś czytając nie wciąga mnie to za późno rozkręca się jakaś akcja w tych książkach :P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Mi się tam i ksiązki i filmy podobały ;)
bo sa rewelacyjnie zrobione, i fakt jeden z wyjątków gdzie ekranizacja jest równie dobra jak ksiązka :D

to musze poszukac jej pisoenki :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

poszukaj koniecznie :P i przesłuchaj całą bo początek troche jałowy ale później całkiem fajne :P

Spadam powalczyć z Chodakowską :P Mój M mówi że widać efekty chociaż sama nie widzę ale to mi daje większego kopa do ruszenia dupska :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

jeżeli wraca stara Chylińska ;) to na pewno ;)

bo my nigdy nic nie widzimy :d
mój X mówi to samo, a ja nie widzę :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

kay musze wyrobic do pracy.
zadna przyjemnosc... 50zl chyba bo skierowanie i badania mam darmowe a tylko za ksiazeczke place wiec cos ok 50zl.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a gdzie prace zaczniesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Dzięki babeczki :*:*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :)

Kris to gratulacje :**
Super.. :)

Kay ładne buciki, tylko właśnie jak Car zauważyła niski obcas :P
Oj to teraz obowiązki wszystkie na Twojej głowie..
Ale dasz radę..
A wyniki odebrałaś??

Cula czeeść :**

Guśka Ty zawsze ochoty narobisz :P

Vanilka to jeszcze nie tak dużo Cię wyjdzie..
A gdzie ta praca??

Astra witaj :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość