Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Serduszko
chyba dawno Cię nie było
a nam się udało wprowadzić regulamin i trochę porządku na forum 
spokojnie
kwestia przestawienia 
Car, jest niski, ale ja własnie potrzebowałam takich
własnie żeby móc w nich wszędzie pobiegać jak coś
wysokie mam
i to takie bardzo i takie zabudowane
Gusia
a co dobrego robisz ??
spokojnie
Car, jest niski, ale ja własnie potrzebowałam takich
własnie żeby móc w nich wszędzie pobiegać jak coś
wysokie mam
Gusia
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej 
Pamiętacie mnie jeszcze?
Nie było mnie chwilkę a tu nowe duszyczki zawitały
I nawet doczytałam kim jest Guśka
a już myślałam że nowa dziewczynka 
Witam Was wszystkich.
U mnie ok, poza tym że zima zawitała.... chyba bombki wyjmę
Pamiętacie mnie jeszcze?
Nie było mnie chwilkę a tu nowe duszyczki zawitały
I nawet doczytałam kim jest Guśka
Witam Was wszystkich.
U mnie ok, poza tym że zima zawitała.... chyba bombki wyjmę
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kay robie pieczone ziemniaczki, karkówkę i jakąś surówkę muszę wymyślić 
Cula no jasne że pamiętamy
Cula no jasne że pamiętamy
Re: Przy kawie ...
hej dziewczyny! kurcze u was śnieg a u mnie słońce świeci i deszcz pada jednocześnie
Jakieś anomalie pogodowe dzisiaj 
Dzisiaj w radiu słyszałam nową piosenkę Chylińskiej... chyba wzięła sobie do serca słowa fanów i tak jakby w tej piosence słychać starą Chylińską
Czytam teraz świetną książkę i tak się w nią wczułam że mi się w nocy cuda na kiju z tej książki śniły
Dzisiaj w radiu słyszałam nową piosenkę Chylińskiej... chyba wzięła sobie do serca słowa fanów i tak jakby w tej piosence słychać starą Chylińską
Czytam teraz świetną książkę i tak się w nią wczułam że mi się w nocy cuda na kiju z tej książki śniły
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
- Serduszko28
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 25
- Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm
Re: Przy kawie ...
Guska ale mi apetytu narobiłaś:) A ja na diecie hahahGuśka pisze:Kay robie pieczone ziemniaczki, karkówkę i jakąś surówkę muszę wymyślić
Cula no jasne że pamiętamy
Kay- to fakt dawno mnie tu nie było teskniłam za tym forum
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Re: Przy kawie ...
Hej babeczki 
Hej Cula pewnie że o Tobie pamiętamy i mam nadzieje że już na dłużej do nas zawitałaś
Musiałem wejść i Wam się pochwalić że dostałe wreszcie umowę na czas nieokreślony
Stawiam wszystkim kolejeczkę

Hej Cula pewnie że o Tobie pamiętamy i mam nadzieje że już na dłużej do nas zawitałaś
Musiałem wejść i Wam się pochwalić że dostałe wreszcie umowę na czas nieokreślony
Stawiam wszystkim kolejeczkę
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- Serduszko28
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 25
- Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm
Re: Przy kawie ...
GratulacjeKris pisze:Hej babeczki
Hej Cula pewnie że o Tobie pamiętamy i mam nadzieje że już na dłużej do nas zawitałaś
Musiałem wejść i Wam się pochwalić że dostałe wreszcie umowę na czas nieokreślony
Stawiam wszystkim kolejeczkę
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ostatnio zmieniony wt mar 25, 2014 1:34 pm przez Serduszko28, łącznie zmieniany 2 razy.
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Re: Przy kawie ...
gratuluję Kris !
kurde to takie umowy jeszcze się daje?!?!
haha super 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Serduszko28 Napisałam Konin tak dla orientacji,a tak naprawdę blisko to z Turku 30 km od konina
Dobra dziewuszki, Ja się zbieram jadę ze swoim na zakupy bo lodówka pusta 
Re: Przy kawie ...
Kris
jeszcze raz gratulacje :* :* :*
Cula, jasne ze pamiętamy
nawet mówiłam, ze dawno Ciebie nie było...
Serduszko, wcale się nie dziwię, bo jednak człowiek się przyzwyczaja....
Guśka.. teraz się głodna robię... i ja.. choć przed chwila kawałek pizzy wrabałam
Paoulcia do miłego
hej Miaamy
a tytuł pamiętasz??
Cula, jasne ze pamiętamy
Serduszko, wcale się nie dziwię, bo jednak człowiek się przyzwyczaja....
Guśka.. teraz się głodna robię... i ja.. choć przed chwila kawałek pizzy wrabałam
Paoulcia do miłego
hej Miaamy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- Serduszko28
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 25
- Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm
Re: Przy kawie ...
Znacie jakies cudne romansidelko do obejrzenia moze byc rownież jakis melodramacik mam chęc dzis obejżec cos ciekawego:) co mi mozecie polecic?
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Re: Przy kawie ...
Kay książki tytuł ? "Ogród Kamili" Katarzyny Michalak 
Serduszko jak romanse bardzo dobre to ekranizacje książek Sparksa
Serduszko jak romanse bardzo dobre to ekranizacje książek Sparksa
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
- Serduszko28
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 25
- Rejestracja: pn mar 24, 2014 3:43 pm
Re: Przy kawie ...
Ogladalam bardzo fajny film moge szczerze wam polecic BEZPIECZNA PRZYSTAN.Serduszko28 pisze:Znacie jakies cudne romansidelko do obejrzenia moze byc rownież jakis melodramacik mam chęc dzis obejżec cos ciekawego:) co mi mozecie polecic?
Bo w mojej głowie zamieć, czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem. Jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. Tak trudno mi [...] być z Tobą razem..."
Re: Przy kawie ...
oo Sparks ma rewelacyjne
jak mogłam zapomnieć 
Miaamy.. nie
piosenki Chylińskiej 
chętnie bym posłuchała....
Serduszko, a ja akurat nei przepadam za takimi filmami..
czasem coś zobaczę z braku laku
Miaamy.. nie
chętnie bym posłuchała....
Serduszko, a ja akurat nei przepadam za takimi filmami..
czasem coś zobaczę z braku laku
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
aaa piosenki!!
"Kiedy przyjdziesz do mnie"
Sparks ma rewelacyje pomysły na książki ale to jest chyba jedyny przypadek gdzie wolę ekranizacje od książek ... filmy uwielbiam ale czytać nie znosze nie wiem dla czego nie podoba mi się język pisania i jakoś czytając nie wciąga mnie to za późno rozkręca się jakaś akcja w tych książkach
Sparks ma rewelacyje pomysły na książki ale to jest chyba jedyny przypadek gdzie wolę ekranizacje od książek ... filmy uwielbiam ale czytać nie znosze nie wiem dla czego nie podoba mi się język pisania i jakoś czytając nie wciąga mnie to za późno rozkręca się jakaś akcja w tych książkach
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Mi się tam i ksiązki i filmy podobały 
bo sa rewelacyjnie zrobione, i fakt jeden z wyjątków gdzie ekranizacja jest równie dobra jak ksiązka
to musze poszukac jej pisoenki
bo sa rewelacyjnie zrobione, i fakt jeden z wyjątków gdzie ekranizacja jest równie dobra jak ksiązka
to musze poszukac jej pisoenki
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
poszukaj koniecznie
i przesłuchaj całą bo początek troche jałowy ale później całkiem fajne
Spadam powalczyć z Chodakowską
Mój M mówi że widać efekty chociaż sama nie widzę ale to mi daje większego kopa do ruszenia dupska 
Spadam powalczyć z Chodakowską
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
jeżeli wraca stara Chylińska
to na pewno 
bo my nigdy nic nie widzimy :d
mój X mówi to samo, a ja nie widzę
bo my nigdy nic nie widzimy :d
mój X mówi to samo, a ja nie widzę
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
kay musze wyrobic do pracy.
zadna przyjemnosc... 50zl chyba bo skierowanie i badania mam darmowe a tylko za ksiazeczke place wiec cos ok 50zl.
zadna przyjemnosc... 50zl chyba bo skierowanie i badania mam darmowe a tylko za ksiazeczke place wiec cos ok 50zl.
Re: Przy kawie ...
Dzięki babeczki :*:*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie 
Kris to gratulacje :**
Super..
Kay ładne buciki, tylko właśnie jak Car zauważyła niski obcas
Oj to teraz obowiązki wszystkie na Twojej głowie..
Ale dasz radę..
A wyniki odebrałaś??
Cula czeeść :**
Guśka Ty zawsze ochoty narobisz
Vanilka to jeszcze nie tak dużo Cię wyjdzie..
A gdzie ta praca??
Astra witaj
Kris to gratulacje :**
Super..
Kay ładne buciki, tylko właśnie jak Car zauważyła niski obcas
Oj to teraz obowiązki wszystkie na Twojej głowie..
Ale dasz radę..
A wyniki odebrałaś??
Cula czeeść :**
Guśka Ty zawsze ochoty narobisz
Vanilka to jeszcze nie tak dużo Cię wyjdzie..
A gdzie ta praca??
Astra witaj
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], ICCrawler - ICjobs i 0 gości
