Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Może szybko minie, choć z reguły jak się na coś czeka to przeważnie się ciągnie 
Re: Przy kawie ...
no póki co czas się mi niesamowicie ciągnie ...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim! u Mnie dziś wyszło słońce aż miło
muszę wstawić warzywa na sałatkę jarzynową,nie chce się za bardzo ale cóż, obiecałam więc muszę słowa dotrzymać 
Re: Przy kawie ...
heej wam! Dzisiaj piękna pogoda i właśnie mi ptaszki ćwierkają za oknem
pujde dzisiaj do ogrodu podłubać w skalniaczku jak mi tam słońce zacznie świecić za jakąś godzinkę 
Co u was? jakie plany na dziś?
Kay a to do lekarza na 18? z tą przepukliną ?
Co u was? jakie plany na dziś?
Kay a to do lekarza na 18? z tą przepukliną ?
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hej Paolcia i Miaamy 
ano pogoda się piękna robi
i oby ta na weekend było...
tak idę do neurologa z tą przepukliną ona przynajmniej będzie wiedzieć co dokładnie jest w tym wyniku
ano pogoda się piękna robi
i oby ta na weekend było...
tak idę do neurologa z tą przepukliną ona przynajmniej będzie wiedzieć co dokładnie jest w tym wyniku
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
mhm to trzymam kciuki żeby to nie było poważne
lecę do ogrodu 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
poważne już jest
pytanie teraz tylko jakie lecznie 
i oby jak najszybciej skuteczne, bo nie wyrabiam chwilami z bólem....
i oby jak najszybciej skuteczne, bo nie wyrabiam chwilami z bólem....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim 
Kay trzymam kciuki żeby szybko sobie z tym poradzili i wygonili to z Ciebie
A na mnie teściowa się obraziła b kiedyś przyjeżdżał do nas na podwórko Pan z wędlinami i zawsze się u niego kupowało, a później zachorował i już nie przyjeżdżał i zawsze ja kupowałam wędlinę w mieście i teściowa się już przyzwyczaiła.
Wczoraj ku mojej uciesze ten Pan znowu przyjechał i S. przyszedł żeby mnie zawołać i do teściowej poszedł żeby jej powiedzieć i samo wyszło tak że razem z nią w jednym czasie wychodziłyśmy i ona mówi do mnie : to Ty kupisz wędlinę... Ale ja udałam że nie słyszę i poszłam i musiała wyjść i sobie sama kupić i się na mnie obraziła.
W dupie ją mam, ja bym kupiła dla wszystkich a ona pieniędzy by mi nie oddała, w nosie taki interes...
Kay trzymam kciuki żeby szybko sobie z tym poradzili i wygonili to z Ciebie
A na mnie teściowa się obraziła b kiedyś przyjeżdżał do nas na podwórko Pan z wędlinami i zawsze się u niego kupowało, a później zachorował i już nie przyjeżdżał i zawsze ja kupowałam wędlinę w mieście i teściowa się już przyzwyczaiła.
Wczoraj ku mojej uciesze ten Pan znowu przyjechał i S. przyszedł żeby mnie zawołać i do teściowej poszedł żeby jej powiedzieć i samo wyszło tak że razem z nią w jednym czasie wychodziłyśmy i ona mówi do mnie : to Ty kupisz wędlinę... Ale ja udałam że nie słyszę i poszłam i musiała wyjść i sobie sama kupić i się na mnie obraziła.
W dupie ją mam, ja bym kupiła dla wszystkich a ona pieniędzy by mi nie oddała, w nosie taki interes...
Re: Przy kawie ...
Czesc Piekne ;D
ale wam zazdroszcze tej mozliwosci poprzebywania na dworku :/ "(
Ja az sie rwe by stad wyjsc...i nawet mam chile slabosci ze normalnie brutalnie jedna noga juz wychodze haha
Kay mi tez sie wlecze ale tb to szczegolnie bo wiadomo jak to jest :_
Paolcia, tylko nie mowcie o jedzeniu ;D
Guska, miala bolesne ladowanie haha i dnbrze
ale wam zazdroszcze tej mozliwosci poprzebywania na dworku :/ "(
Ja az sie rwe by stad wyjsc...i nawet mam chile slabosci ze normalnie brutalnie jedna noga juz wychodze haha
Kay mi tez sie wlecze ale tb to szczegolnie bo wiadomo jak to jest :_
Paolcia, tylko nie mowcie o jedzeniu ;D
Guska, miala bolesne ladowanie haha i dnbrze
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
I pomału już ją przyzwyczajam do tej sytuacji, niby do lipca jeszcze trochę ale niech wie na zaś...
Re: Przy kawie ...
guśka co to w ogóle za maniery żeby teściowa tak robiła... ja mam nadzieje że moja tak w przyszłości nie będzie robić hehe
ja jestem takim typem osoby że moja cierpliwość jest duża ale jak już wybuchnę to .... chociaż tak właściwie bardziej się chyba siostry M obawiam niż teściowej
ona czasem mi gra na nerwach i denerwuje tekstami "czemu tak grubo kroisz tego ogórka?" jak robię M czasami chleba do pracy tylko z tym że M sobie nie da w kaszę dmuchać i zawsze mnie obroni 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Widzę że nie tylko ja mam problem,moja NIEDOSZŁA teściowa tak mi gra na nerwach że nie mogę z nią w kuchni razem gotować
już nie mogę się doczekać kiedy pójdziemy na swoje nikt mi nie będzie rządzić co mam robić 
Re: Przy kawie ...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay zdecydowanie poważnie, ale oby się obyło bez konieczności przeprowadzenia zabiegu..
Teraz na to trzeba uwagę zwrócić, bo niestety kręgosłup to nie przelewki a większość życia dopiero przed Tobą..
Może więc odpowiednie leczenie wystarczy :**
hmm.. miałam coś jeszcze napisać, ale mi uciekło..
Teraz na to trzeba uwagę zwrócić, bo niestety kręgosłup to nie przelewki a większość życia dopiero przed Tobą..
Może więc odpowiednie leczenie wystarczy :**
hmm.. miałam coś jeszcze napisać, ale mi uciekło..
Re: Przy kawie ...
Mdi, no ja mam nadzieje że operacja nie będzie konieczna...
leki, rehabilitacja itp ok..
zobaczymy... oby przestało boleć
leki, rehabilitacja itp ok..
zobaczymy... oby przestało boleć
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dokładnie.. no jakby Ci tym razem noc konkretnego nie dali to byłoby to przegięcie..
Więc trzymam kciuki
A widzisz już prawie 14
Więc trzymam kciuki
A widzisz już prawie 14
Re: Przy kawie ...
Jej Kay ty nawet nie mysl o jakis operacjach :_
naczytalas sie w necie?
naczytalas sie w necie?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej Car :*
Wiesz jak to z przepukliną bywa..
Wiesz jak to z przepukliną bywa..
Re: Przy kawie ...
Czesc Madison ;*
Wiem ale czemu zaraz myslec o najgorszym...to tylko doluje i dodatkowo stresuje.
Wiem ale czemu zaraz myslec o najgorszym...to tylko doluje i dodatkowo stresuje.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Nie, ja tak nie myślę..
Ale wszystkie opcje trzeba wziąć pod uwagę..
Jak to sama kiedyś powiedziałaś lepiej się nastawić na najgorsze i mile się zaskoczyć niż na odwrót
Ale wszystkie opcje trzeba wziąć pod uwagę..
Jak to sama kiedyś powiedziałaś lepiej się nastawić na najgorsze i mile się zaskoczyć niż na odwrót
Re: Przy kawie ...
hihi a ja raczej jestem optymistką więc nie biorę pod uwagę tych "gorszych" rzeczy 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
No tu mnie masz.Fakt tak powiedzialam ale i tak mysle, ze Kay ma i tak na glowie bol i ta cala reszta jej nie jest potrzebna.
Ja wierze, ze dobiora odpowiednie leki i obejdzie sie bez ow zabiegow.
Ja wierze, ze dobiora odpowiednie leki i obejdzie sie bez ow zabiegow.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Oczywiście zgadzam się z Tobą..
Ja mówię już o innych ewentualnościach..
Nikomu nie życzę żadnych zabiegów, operacji, cięć itp.
Ja mówię już o innych ewentualnościach..
Nikomu nie życzę żadnych zabiegów, operacji, cięć itp.
Re: Przy kawie ...
Wiem wiem Madi ;*
co sie tak chowacie
Paolcia , vaniliiia?
Hej miaamy
co sie tak chowacie
Paolcia , vaniliiia?
Hej miaamy
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Noo 
A byłaś z małym u lekarza??
A byłaś z małym u lekarza??
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości