Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
A daleko ma do szkoły? Może warto już uczyć pomału zasad w ruchu i spróbować żeby sama chodziła 
Re: Przy kawie ...
Guśka, ona zasady zna.
Ja mam obowiązek ją prowadzić.
Czy chce czy nie chce.
Ja mam obowiązek ją prowadzić.
Czy chce czy nie chce.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ale jakbyś podpisała jakiś papierek w szkole to myślę że nie trzeba by było.
Re: Przy kawie ...
Ale to chyba wszędzie tak jest, tyle, że niektórzy nie są na tyle skrupulatni, żeby się tego trzymać..
A do której chodzi klasy??
A do której chodzi klasy??
Re: Przy kawie ...
Do 1.
Re: Przy kawie ...
No to jeszcze mała żeby sama chodzić..
A teraz różni ludzie po drogach jeżdżą.. nie ma co ryzykować..
A teraz różni ludzie po drogach jeżdżą.. nie ma co ryzykować..
Re: Przy kawie ...
ALe mimo wszystko mnie dziwi że takie zasady, że rodzić musi...
a od której godziny jest świetlica ??
dziwne zasady, ja rozumiem że odpowiedzialność za dziecko.. ale..
nie każdy ma taie możliwości..
ale co szkoła to obyczaj
a od której godziny jest świetlica ??
dziwne zasady, ja rozumiem że odpowiedzialność za dziecko.. ale..
nie każdy ma taie możliwości..
ale co szkoła to obyczaj
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Guśka podziwiam cię za cierpliwości do paznokci
Kayira również ci życzę miłego weekendu,nie wiem czy mój będzie miły,ale mam zamiar odpocząć
bacardii hej;) ja mieszkam na wsi, mamy szkole niedaleko, i u nas też są takie zasady że do 3kl trzeba dzieciaka przyprowadzać i matki muszą wozić,w sumie się dziwię bo jak ja chodziłam do tej szkoły sama chodziłam i wracałam
nawet to dobrze że tak dbają bo szkoła za to by musiała odpowiadać.
Kayira również ci życzę miłego weekendu,nie wiem czy mój będzie miły,ale mam zamiar odpocząć
bacardii hej;) ja mieszkam na wsi, mamy szkole niedaleko, i u nas też są takie zasady że do 3kl trzeba dzieciaka przyprowadzać i matki muszą wozić,w sumie się dziwię bo jak ja chodziłam do tej szkoły sama chodziłam i wracałam
Re: Przy kawie ...
ja też sama chodziłam
ale też mała mieścina gdzie się każdy znał 
Paolcia, ale odpoczynek to już dużo
Paolcia, ale odpoczynek to już dużo
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Bardziej chodzi o psychiczny od faceta 
Re: Przy kawie ...
Kay - świetlica jest od 6:30
Bo jest też zespół przedszkolny u nas w szkole 
Re: Przy kawie ...
no właśnie myślałam kto to Bacardii
ale już wiem 
ale mi się z alkoholem kojarzy
to choć o tyle dobrze, bo jak ktoś z samego rana do pracy...
Paolcia... zabrzmiało poważnie...
ja nie lubię być daleko od mojego...
ale mi się z alkoholem kojarzy
to choć o tyle dobrze, bo jak ktoś z samego rana do pracy...
Paolcia... zabrzmiało poważnie...
ja nie lubię być daleko od mojego...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ha ha ha
no z alkoholem
no z alkoholem
-
G****
Re: Przy kawie ...
Zostało mi jeszcze jedno okno do umycia ... Także idę je szybko umyję i robię herbatkę i coś jeść bo jestem głodna jak wilk
Tak za 40 min jestem z Wami 
Re: Przy kawie ...
Ja też nie lecz dzisiaj rano kolejny raz pokazał jak brak mu ogłady,powiedziałam stop
tak dalej być nie może i przyjechałam do rodziców,jeszcze o tym nie wie że mnie nie ma, bo wcześnie pojechał na ryby,dowie się jak wróci,zatęskni to zadzwoni a ja odpocznę i pomyśle 
Guśka w takie słońce okna myjesz,ja zawsze czekam aż się trochę schowa,bo nie lubię myć w słońce
Guśka w takie słońce okna myjesz,ja zawsze czekam aż się trochę schowa,bo nie lubię myć w słońce
Ostatnio zmieniony pt mar 28, 2014 3:32 pm przez Paolcia, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: Przy kawie ...
czyli uderzasz do głowy 
tak zmieniacie, zmieniacie... to ja zaraz zmienię swój
tak zmieniacie, zmieniacie... to ja zaraz zmienię swój
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Paolcia ja wolę w taką pogodę myć niż jak jest ponuro
O kurczę ale się zmęczyłam...
Re: Przy kawie ...
Ja okna myłam w sobotę. A w niedziele zaczęło lać ... Ale nawet nie jest tak tragicznie jak tak popatrzeć 
Re: Przy kawie ...
Guśka wzięłam przykład z Ciebie i umyłam mamie okno w kuchni,miałam szczęście że słońce nie raziło aż tak bardzo 
Re: Przy kawie ...
Wiesenne porządki i sprzątanie.. coś co ja lubię 
Tak czytam i czytam i dopiero teraz się zorientowałam, że Gonia się coś odmieniła
Haha
Tak czytam i czytam i dopiero teraz się zorientowałam, że Gonia się coś odmieniła
Haha
Re: Przy kawie ...
Hahaha

Re: Przy kawie ...
vanilko - co taka smutna minka ?
Re: Przy kawie ...
bacardii, ty zmienilas nick, czy ty nowa jestes bo nie mam jakos checi i czasu poczytac ale jak widze 902 posty to nie wydaje mi sie zebys byla nowa i nagle tyle postow nabila..
Smutna, niestety, tak czasem bywa..
Smutna, niestety, tak czasem bywa..
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości
