Redo jednak bym nie zaryzykowała takiego psa...
Takie małe to zawsze zaczepne
Jak pozwalaliście żeby pies na was skakał... a metoda jest banalnie prosta wystawia się kolano... zrobisz tak dwa trzy razy i pies więcej nie będzie skakał na powitanie i nikogo nie przewróci.Culagula pisze:Red tylko z naszą suką to było tak, że jak przyjechaliśmy wieczorem a ona już była wypuszczona to cieszyła się na nasz widok i biegła prosto na nas i ja się zawsze bałam że z tej radości skoczy na nas a wtedy to by mnie powaliła. Młodego zawsze chowałam za siebie bo on jednak się jej bał.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości