Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Gusia ale należało mu się ?:)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Zawsze się należy.. Kobiety bez powodu się nie unoszą :P haha
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Guśka awanturka o teściówkę :D

Kobiety też bywają wredne,i niedobre,czasami nawet gorsze od mężczyzn :P
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Paolcia :*
Masz rację ale to nie bez powodu się tak dzieje.. :)

Zmykam brać się za prasowanie do później :****
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej Madlen :D

Masz rację nie bez powodu :P

Wiesz jak ja nienawidzę prasować,nie znosze tego a i jeszcze szyć :roll:

Miłej pracy :papa:
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Madi może i tak ale sama przyznaj że niektóre powody są tak błache że nie powinno się o taką pierdołe unosić ;)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Hejka wszystkim :)
Widzę mój ulubiony temat :)
Powinnyśmy normalnie założyć nowy wątek o teściowych ;)
Madi, Gusia, ile lat mają Wasze teściowe? Moja ma 63... jej mama ma 81 i się jeszcze dobrze trzyma, ale jak córeczka pociągnie jeszcze tyle to ja prędzej zejdę na zawał.
Ostatnio w piątek, wracam z młodym z treningu, oni siedzą przy stole i jedzą, ja poszłam do siebie a oni się rozeszli jak na komendę. No rozumiem faceci, ale ona też wstała od stołu jak świnia od koryta i jej nie było.
Po kilkunastu minutach wpadła do kuchni i drze się czemu ze stołu nie sprzątnięte?
No do jasnej cholery, ja tam jadłam że mam po nich sprzątać?
Najlepiej jakbym stała na baczność w kuchni od 7 do powiedzmy 20 i tylko czekała co mogę po teściowej sprzątnąć.
Na to mąż do mnie: idź to wrzuć do zmywarki...
Nagadałam się za wszystkie czasy, naprzeklinałam ją i dosłownie wrzucałam wszystko do zmywarki. Cud że nic się nie zbiło.
No wczoraj to samo. Szlag mnie trafi. Ale wczoraj zostały talerze z resztkami jedzenia, wyglądało jakby ktoś miał jeszcze przyjść jeść i tego nie ruszyłam. Stało tak chyba ze 2 godziny aż w końcu teść pierwszy wszedł do kuchni i sprzątnął.
Ona kuźwa jest tak nauczona przez swoją córunię która mieszkała z nią kilka lat.
Zje, zostawi i idzie... i tak non stop.
Ile razy ja pierwsza zjadłam, wstawiłam do zlewu i poszłam do łazienki i siedziałam tam długooo, żeby ona zdążyła sprzątnąć a ona cwaniara szła do kur i co... i wychodziło na to że znów ja mam sprzątać.
A potem mówi że ja nic w domu nie robię.
Krasnoludki mamy...
Matko, niech ja w końcu idę do pracy to się to skończy.... jak zostawi tak będzie miała.
Dziś tak się spieszyła do koleżanki że nawet zupy nie wyłączyła. ja idę potem do kuchni a tam gotuje się jak głupie...
Albo żelazka zapomni wyłączyć....
Kurcze, jak się zaczną jagody to będzie siedzieć całe dnie w lesie, może kiedyś zapomni drogi do domu....
A jej to nawet żmija niegroźna... Ukąsiła ją kiedyś i co.... teściowa żyje a żmija pewnie zdechła.... Złego licho nie bierze...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

To się nazywa nerwica,masz jakieś tabletki na uspokojenie :P
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Paolcia, przeczytaj na seksi jakie miałam dziś objawy tej nerwicy... wykończę się.... i prędzej umrę niż teściowa..

Chyba każdy by się wkurzał jakby wchodząc do kuchni zobaczył burdel i to nie raz, dwa czy trzy... tylko co najmniej 3 razy w tygodniu....
za służącą nie robię...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Nie ty jedna ja właśnie pomyłam gary, napaliłam w piecu i posprzątałam łazienkę bo nikt się kur...a nie ruszy,ale jadę na tabsach bo bym nie wyrobiła,z resztą pedantyczność to moje drugie imię ;-) wiec o wiele lepiej się czuję gdy posprzątam,bo tydzień bym musiała się na ten syf patrzeć :P
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej dziewczyny!! i chłopcy ;)

Ale wy macie przerąbane z tymi teściami ....ja na twoim miejscu Culagula bym nie posprzątała tego.... mnie bajzel w oczy nie kłuje nie jestem pedantką a tym bardziej że to nie moje to miałabym to w dupie :) a biada jak by jeszcze mojej zastawy zaczęła używać bo jej by się czysta skończyła....

długo mnie nie było tak wiem i przepraszam :* ale tak piękna pogoda że szkoda czasu przy kompie siedzieć ;) zaglądne raz poraz na face bo komp włączony ale żeby tak przysiedzieć to niema kiedy ;) Jutro jadę po ten mój koralowy żakiet .... przekracza mój budżet o prawie 50% no ale cóż ... innego nie znalazłam niestety :(
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ja też mam nerwice, albo dopiero mi ją wykryją, jestem taka wściekła i nerwowa że rozsadze zaraz dom ..



Ps: dodałam jedno zdj w fotkach jak chciałyście :)
Uciekam bo brak humoru daje mi sie we znaki, milego :*
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Vanilka czemu taka nerwowa ? na tą burzę jutrzejszą ? :P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Z burzy to akurat bym sie cieszyla...
Po prostu taki dzien...
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo podobno jutro burze a już dzisiaj u nas tak duszno i parno i ciepło zero wiatru jak taka cisza przed burzą ....
Ahh no tak czasem taki dzień .... chociaż mnie z regóły wiosna nastraja pozytywnie ;)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Culagula pisze: Kurcze, jak się zaczną jagody to będzie siedzieć całe dnie w lesie, może kiedyś zapomni drogi do domu....
A jej to nawet żmija niegroźna... Ukąsiła ją kiedyś i co.... teściowa żyje a żmija pewnie zdechła.... Złego licho nie bierze...
Cula no ale się uśmiałam z tego tekstu :)
Moja teściowa ma 69 skończone.. ale z tego co wiem to jej matka też długo pociągła..
ja też nie cierpię brudu i wszelkie okruchy, pyłki tak mnie denerwują że po prostu muszę je sprzątnąć..
Tyle tylko, że Twój mąż to powinien Ciebie bronić i po Twojej stronie stać a nie jeszcze Cię poganiać.. heh

A wiadomo już coś z tą pracą??

Hej Miaamy :)
No tak pogoda piękna, aż można w spodeneczkach biegać :)

Van :*
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Ja jak jestem nerwowa to przeważnie zbliża się @ :P

Człowiek z wiekiem chyba mądrzeje :D
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Wtedy to zrozumiałe :)
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Hejka :)
Madi, to się uśmiejesz jeszcze bardziej jak Ci opowiem jak to było.
Teściowa zbierała grzyby, była na polanie, ciepło, słonecznie... schyliła się po dwa dorodne grzyby, usłyszała syk, poczuła ukłucie, zobaczyła wtedy żmiję... wyciągnęła chusteczkę, wytarła ranę i zbierała grzyby dalej.
Potem pojechała na rowerze do koleżanki, tam jej powiedziała że ją żmija ukąsiła... a ta koleżanka wpadła w panikę, mówi: zobacz że to ci puchnie, szybko jedź do domu...
to teściowa zostawiła te grzyby i gnala do domu. Tu ręka już spuchnięta 3 razy tyle a ona nagle zaczęła biadolić. Ja dzwoniłam do przychodni to kazali jechać do szpitala.
Mąż ją zawiózł a tam oczywiście czekała 2 godziny bo oni wzywali chirurga a chirurg operował, potem przyszedł i mówi że to nie jego działka. Jak ręka zaczęła sinieć to wtedy dopiero lekarzy postawiło na nogi, zadzwonili do Gdańska do toksykologicznego i nawet chcieli dać karetkę żeby ją zawieźć ale mąż sam ją zawiózł i tam leżała tydzień...
A co tam, dalej chodzi na grzyby i jagody... Bo ja bym już w życiu nie poszła.
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

To twarda sztuka z tej twojej teściowej :P

Kurcze w tym naszym kraju to zanim się na pomoc człowiek doczeka to prędzej umrze :P

Ja też bym się bała iść do lasu...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Bry dzień ;)

gdzie się podziewa Trampkowa ?? No i Ela ??
coś ich dawno nie było...

Jeju, jak ja się cieszę, że moja teściowa jest super ;)
i że mieszka daleko ;)
a że X się z moją dogaduje ;)
i nie ma problemu....

Vanilka, zaraz skoczę i zobaczę fotkę ;)
a co u Ciebie ??
Jak zdrowie, szkoła ?? no i A ??

my dziś Barona zostawiliśmy na dworze, ciekawe jak sobie maluch poradzi...
ale ... ciotka z wujkiem mają patrzeć na niego...
nie wołać czy głaskać, ale patrzeć....
by się uczył, że ma być sam...
Tadzika zamkneliśmy w pralni, by jeszcze nie latał..
bo oczywiście wczoraj jak dostał sterydy od weta, to się lepiej poczuł i juz w długą chciał :D

a ja wczoraj do 18 w pracy prawie.. bo się kumplowi znów auto skopało...
aż komentować nie będę...
ale dziś na rehabilitacje, wiec pociągiem wracam....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Nie ma to jak się jest niezależnym w transporcie,wiem coś o tym :P

Baron sobie poradzi,będzie z niego ładny psiak ;-)

Ja też u Siebie muszę zawsze jednego zamykać w kojcu bo mi by całe podwórko skopały,i tak na zmianę... :P
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :)
Cula faktycznie nieźle :)
Że też Jej to do myślenia nic nie dalo, że to kara czy coś :P
Przynajmniej jak wychodzi z domu to masz chwilę spokoju :)

Kay no tak bywa niestety..
No to dzień Ci szybciutko zleci..
To na którą będziesz w domu??
Tadzik podreperował zdrówko to gotowy na nowe harce :P

Paolcia hej :)

No tak Adidasowej, Eli dawno nie było... no i Black znów gdzieś przepadła..
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Paolcia, nie chcemy go w kojcu zamykać...
zobaczymy jak będzie... bo to od tego wiele zależy....

Madi.. no ja dziś po 20, jak jeszcze na zakupy...
no lepiej się czuje i szaleje ;)

do Adidasowej napisałam..
a Black... ma troche pracy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Kurczę późno.. prawie do kąpieli i do łóżka się położyć..
Bo raczej już nic Ci się robić nie opłaca :)

I odpisała Adidasowa??
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości