Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Cula na ulicy on się samodzielnie nie porusza chodzi mi o boczne drogi i o las i dla tego chcemy na dużych pompowanych kołach żeby po lesie mógł tym jeździć.... po ulicy on sam nie chodzi nie jest na tyle samodzielny
Kurcze sama nie wiem .... noo bo co innego temu chłopcu mojemu można dać ? nie mam innego pomysłu ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich! 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adaś co u ciebie, bo po opisie na gg, chyba ( o ile sie nie myle...) wrocilas do A... ?
Re: Przy kawie ...
Własnie ten opis to on ustawił, bo myślał, że z kimś pisze na gg hahaha ;D w ogóle ostatnio z nim tyle śmiechu mam, że masakra.
A ile kwiatów dostaje
czasem mnie wkurzy jakąś drobnostką, ale to jak u każdego. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i lepiej i okres "docierania się" się zakończył, albo chociaż jesteśmy pod końcem 
A u mnie jeszcze co... hm. Wreszcie znalazłam chwile na forum. Bo byłam straaasznie zaganiana, szkoła ciągle. CIągle coś chcą, ale generalnie jest super:) Dugie półrocze bardziej mi się podoba niż 1
A jeszcze na marginesie dziwne, bo dostałam okresu, a brzuch mnie w ogóle nie boli :O Nie wiem jak to się stało. Nic nie biorę, u gin też jeszcze nie byłam.
A u Ciebie?:)
A ile kwiatów dostaje
A u mnie jeszcze co... hm. Wreszcie znalazłam chwile na forum. Bo byłam straaasznie zaganiana, szkoła ciągle. CIągle coś chcą, ale generalnie jest super:) Dugie półrocze bardziej mi się podoba niż 1
A jeszcze na marginesie dziwne, bo dostałam okresu, a brzuch mnie w ogóle nie boli :O Nie wiem jak to się stało. Nic nie biorę, u gin też jeszcze nie byłam.
A u Ciebie?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
A mowilas ze do niego juz nigdy nie wrocisz, ajjjjjajajaj .
U mnie nic, nie mam chumoru, wczoraj sie poszarpałam z moim ojcem, generalnie ciagle krzyki w domu, babcia dzisiaj sie na mnie obrazila i wyszla z domu
.. bo rozmawialam z mama przez tel ( a babcia siedziala obok i podsluchiwala...)
no i mialam jechac do siostry.. i mama do mnie mowi zebym nie jechala bo burza bedzie itp.. ja na to "nie no nie chce siedziec z babcią.."
i babcia oczywiscie FOCH, powiedziala ze ma "wspaniala wnuczke" i wyszla z domu
wszyscy sie ciesza oczywiscie bo spokoj
echh.
wkurzylam sie tez bo mialam dzisiaj egzaminy probne i wszyscy doslownie wszyscy je zdali ja jedyna nie... i sie tak wkurzylam ze sie poplakalam , wkurzylam na A, ze on oczywiscie jak zwykle zdal a ja jak zwykle nie bo mi sie wciaz cos nie udaje... i czuje sie tak beznadziejnie.. nie moge wrecz na niego patrzec przez to
ech mam dosc po prostu . I okres mi sie zbliza, i bede umierala z bolu bo luteina mi sie skonczyla ktora chociaz troche mi usmierzala bol i zmniejszala okres do tego stopnia ze nie musialam latac co chwile do wc... a do ginekologa nie pojde bo nie chce mi sie juz chodzic, zapisywac sie, czekac miesiac...
U mnie nic, nie mam chumoru, wczoraj sie poszarpałam z moim ojcem, generalnie ciagle krzyki w domu, babcia dzisiaj sie na mnie obrazila i wyszla z domu
no i mialam jechac do siostry.. i mama do mnie mowi zebym nie jechala bo burza bedzie itp.. ja na to "nie no nie chce siedziec z babcią.."
i babcia oczywiscie FOCH, powiedziala ze ma "wspaniala wnuczke" i wyszla z domu
wkurzylam sie tez bo mialam dzisiaj egzaminy probne i wszyscy doslownie wszyscy je zdali ja jedyna nie... i sie tak wkurzylam ze sie poplakalam , wkurzylam na A, ze on oczywiscie jak zwykle zdal a ja jak zwykle nie bo mi sie wciaz cos nie udaje... i czuje sie tak beznadziejnie.. nie moge wrecz na niego patrzec przez to
ech mam dosc po prostu . I okres mi sie zbliza, i bede umierala z bolu bo luteina mi sie skonczyla ktora chociaz troche mi usmierzala bol i zmniejszala okres do tego stopnia ze nie musialam latac co chwile do wc... a do ginekologa nie pojde bo nie chce mi sie juz chodzic, zapisywac sie, czekac miesiac...
Re: Przy kawie ...
egzaminy próbne ? zawodowe ? jak ja w technikum zdawałam to próbne zdawała u nas tylko 1 osoba wszyscy stawiali że nasza klasa polegnie a w ostateczności wszyscy zdaliśmy
każdy się mega dziwił a my im wszystkim pokazaliśmy zwłaszcza nauczycielowi od zawodowych 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
vanillka kobieta zmienną jest, zresztą... jak się kogoś kocha... 
No to widzę, ze sporo się dzieje. Ale tak nawiasem mówiąc t nie powinnaś się wkurzać na A, a on Tobie powinien jakoś pomóc, musicie się wzajemnie uzupełniać
A burzy nie było, albo głucha jestem. A tak bardzo bym chciała posiedzieć na balkonie podczas burzy
No to widzę, ze sporo się dzieje. Ale tak nawiasem mówiąc t nie powinnaś się wkurzać na A, a on Tobie powinien jakoś pomóc, musicie się wzajemnie uzupełniać
A burzy nie było, albo głucha jestem. A tak bardzo bym chciała posiedzieć na balkonie podczas burzy
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
vaniliiia jak to w każdym domu,nigdzie nie ma idealnie
nie przejmuj się zdasz zobaczysz,tylko nie wolno nikomu zazdrościć
Ja też jak mam okres to mam straszne bóle...czasami wyrobić nie mogę,a najbardziej Mnie mama wkurza jak mówi "to co ty zrobisz jakbyś miała dzieci rodzić"
nie przejmuj się zdasz zobaczysz,tylko nie wolno nikomu zazdrościć
Ja też jak mam okres to mam straszne bóle...czasami wyrobić nie mogę,a najbardziej Mnie mama wkurza jak mówi "to co ty zrobisz jakbyś miała dzieci rodzić"
Re: Przy kawie ...
Paolcia jakaś nowa na forum czy zmiana nicka? 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Nowa,a co tam 
Re: Przy kawie ...
hihi teraz jak się pojawia jakiś nowy nick to już nie jest że ktoś nowy tylko zwątpienie czy ktoś nie zmienił nicka 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Paolcia w takim razie witam nową osobę, miło by było jakbyś napisała jak masz na imię, pewnie się przedstawiałaś w powitaniach, ale póki co nie mam czasu tam nadrabiać, jestem tylko w kilku wątkach, mam nadzieję że będę miała troszkę więcej czasu niedługo:)
miaamy no bo nigdy nie wiadomo, lepiej zapytać niż się nieładnie pomylić
Hodujecie kwiatki?
miaamy no bo nigdy nie wiadomo, lepiej zapytać niż się nieładnie pomylić
Hodujecie kwiatki?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Witaj Adasiowa.Widac ze dawno nie zagladalas haha

Ja tylko na chwile zeby podgladnac Vanilke
Ja tylko na chwile zeby podgladnac Vanilke
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
ha ha ja mam nadzieję że nie zmienię 
Mam na imię Paulina,ale mówią na Mnie Paula,trochę z osób mam na fb więc nie piszę tu o sobie za wiele
Ja do kwiatów nie mam cierpliwości, moja mama ma cały ogród,jak będę na swoim też prawdopodobnie zacznę coś tam sadzić
Carina nie ładnie tak podglądać
Mam na imię Paulina,ale mówią na Mnie Paula,trochę z osób mam na fb więc nie piszę tu o sobie za wiele
Ja do kwiatów nie mam cierpliwości, moja mama ma cały ogród,jak będę na swoim też prawdopodobnie zacznę coś tam sadzić
Carina nie ładnie tak podglądać
Re: Przy kawie ...
Carina no niestety, ale i tak wszyscy poza Kay o mnie pozapominali
)
Paolcia w takim razie mi miło, Patrycja jak coś
Szkoda, bo szukam kogoś kto podpowie jakie są fajne kwiatki do domu:) bo stałam się maniaczką roślin
Paolcia w takim razie mi miło, Patrycja jak coś
Szkoda, bo szukam kogoś kto podpowie jakie są fajne kwiatki do domu:) bo stałam się maniaczką roślin
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adasia, jak miło że zawitałaś do nas 
A o jakie kwiatki pytasz?
Powiem Ci że Paolcia tak się wbiła w forum że jak mnie kilka dni nie było to myślałam że po prostu wróciła po jakiejś dłuższej nieobecności. W ogóle nie było widać że się z dziewczynami nie zna
Vanilka.... tulę mocno
Miaamy, a może spytaj rodziców co by proponowali jako prezent? Może jest coś co on by chciał... może aparat fotograficzny? Może to go interesuje... No mi się zdaje że rodzice znają go najlepiej i będą wiedzieli co on chce. A Ty jesteś chrzestną?
Tak myślę co mój syn dostał na komunię... głównie pieniądze a z prezentów to PS3, rower, Biblię... Ach ciężki to temat bo teraz z komunii robi się jakieś cyrki, na prezenty daje się tablety, laptopy... kiedyś był zegarek, rower...
Mój syn nawet zegarka nie dostał, potem chrzestny mu na Gwiazdkę kupił.
Zanim napisałam to już Adasia napisała o kwiatkach... a chodzi Ci o kwitnące czy nie?
Bo możesz zobaczyć zamię, to kwiat, który spotkasz wszędzie, od urzędów, banków po kurcze, nawet w serialach je mają. Kwiaty pięknie się prezentują, rosną nawet do dużych okazów (ale na to trzeba kilku lat), podlewa się je rzadko bo raz na ok 3 tygodnie i lubią ciemniejsze kąty mieszkania
A o jakie kwiatki pytasz?
Powiem Ci że Paolcia tak się wbiła w forum że jak mnie kilka dni nie było to myślałam że po prostu wróciła po jakiejś dłuższej nieobecności. W ogóle nie było widać że się z dziewczynami nie zna
Vanilka.... tulę mocno
Miaamy, a może spytaj rodziców co by proponowali jako prezent? Może jest coś co on by chciał... może aparat fotograficzny? Może to go interesuje... No mi się zdaje że rodzice znają go najlepiej i będą wiedzieli co on chce. A Ty jesteś chrzestną?
Tak myślę co mój syn dostał na komunię... głównie pieniądze a z prezentów to PS3, rower, Biblię... Ach ciężki to temat bo teraz z komunii robi się jakieś cyrki, na prezenty daje się tablety, laptopy... kiedyś był zegarek, rower...
Mój syn nawet zegarka nie dostał, potem chrzestny mu na Gwiazdkę kupił.
Zanim napisałam to już Adasia napisała o kwiatkach... a chodzi Ci o kwitnące czy nie?
Bo możesz zobaczyć zamię, to kwiat, który spotkasz wszędzie, od urzędów, banków po kurcze, nawet w serialach je mają. Kwiaty pięknie się prezentują, rosną nawet do dużych okazów (ale na to trzeba kilku lat), podlewa się je rzadko bo raz na ok 3 tygodnie i lubią ciemniejsze kąty mieszkania
Re: Przy kawie ...
Culugula ja również się cieszę, że ktoś się cieszy
Ogólnie o kwiatki, jakieś fajne żeby sobie kupić i żeby były ozdobą mieszkania
To bardzo fajnie, ze się tak zagościła, przynajmniej mamy kolejną babkę do pogaduch
)
Ogólnie o kwiatki, jakieś fajne żeby sobie kupić i żeby były ozdobą mieszkania
To bardzo fajnie, ze się tak zagościła, przynajmniej mamy kolejną babkę do pogaduch
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Och Adi bo Cie trzepne! ;D ze jak tylko Kay pamietała...
Pisałam do Ciebie na gadulcu ale mi nie odpisalas
Paula, haha mam pozwolenie od Vanilki
Pisałam do Ciebie na gadulcu ale mi nie odpisalas
Paula, haha mam pozwolenie od Vanilki
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
To zobacz w googlach ZAMIA... naprawdę są piękne... ja sama mam dwie i są główną ozdobą salonu 
Ostatnio zmieniony śr kwie 09, 2014 9:01 pm przez Culagula, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
Culagula dziękuję kochana za miłe słowa
Właśnie sobie piję ciepłe piwko,kurcze pada i pada i co tu robić
Właśnie sobie piję ciepłe piwko,kurcze pada i pada i co tu robić
Re: Przy kawie ...
Paola, bo naprawdę takie miałam wrażenie.... teraz dopiero czytam że jednak jesteś nowa 
Re: Przy kawie ...
Carina nic nie widziałam, pewnie A odczytał i zapomniał mi powiedzieć
) bo on zazwtczaj gra na moim lapku bo swojego nie chce mu się włączać, a mój wiecznie uśpiony 
Culugula niekoniecznie kwitnące, kaktusy jakieś też wchodzą w grę
)aaaa to on zamia się nazywa! Mam takiego już jest bardzo ładny:)
Culugula niekoniecznie kwitnące, kaktusy jakieś też wchodzą w grę
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Wiesz ja nie miałam kontaktu długi czas ze znajomymi,tak żeby chociaż pogadać,więc wiesz
Chociaż dużo osób mi mówi że potrafię się szybko zaaklimatyzować
Chociaż dużo osób mi mówi że potrafię się szybko zaaklimatyzować
Re: Przy kawie ...
w sumie to wpadam się tylko przywitać..
i uciekam...
jeszcze do mamy zadzwonić
i uciekam...
jeszcze do mamy zadzwonić
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay więc witaj i miłej nocy:))
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
