Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Wiadomo Kay 
Re: Przy kawie ...
Pomyślę i mam nadzieje ze już dziś coś się pojawi 
i będą chętni...
i będą chętni...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Jeny Hadassa, nie Kay 
Sorki.. :*
A jak tam po rehabilitacji??
Sorki.. :*
A jak tam po rehabilitacji??
Re: Przy kawie ...
To działaj 
Madi jak tak dalej pojdzie to my tylko bdmy jechały na starych nickach ;p
Madi jak tak dalej pojdzie to my tylko bdmy jechały na starych nickach ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Ja tam zmienić nie zamierzam 
Ok spadam, życzę żeby Wam dzisiejszy dzień minął rekordowo szybko :**
Ok spadam, życzę żeby Wam dzisiejszy dzień minął rekordowo szybko :**
Re: Przy kawie ...
pa Madi :*
Car, ale ja na dobrą sprawę mam stary nick
to właśnie Kay był nowym.. wymyślonym w chwili impulsu...
ale jednak nie zdał egzaminu
a po rehabilitacjach dużo lepiej
Car, ale ja na dobrą sprawę mam stary nick
to właśnie Kay był nowym.. wymyślonym w chwili impulsu...
ale jednak nie zdał egzaminu
a po rehabilitacjach dużo lepiej
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej moje gołąbeczki 
weszedłem na forum żeby siem przywitać ale nie napisze za dużo bo pustka narazie jest w mej głowie. Może później rozwine swą wypowiedz kiedy to ma mózgownica zacznie pracować
A tak na marginesie wczoraj odwiedziła mnie koleżanka i wręczyła zaproszenie na weselicho w czerwcu. NIe mam z kim iśc więc ogłaszam nabór na kandydatke tudziesz partnerkę
Wymagania :
* Musi wypić tyle co ja ( mile widziana głowa mocniejsza od mojej żeby miał mnie kto do domu zanieść )
* Musi być ładniejsza ode mnie ( akurat ten punkt łatwo spełnić :p)
* Musi umieć tańczyć tak jak ja ( ja w ogóle nie tańcze )
* Jej brwi nie mogą się łączyć
* Musi dużo jeść ( w końcu płacimy za talerzyk więc trzeba zjeść za to za co sie zapłaciło
)
* Złoży się ze mną na prezent ( oczywiście daje więcej w koperte ode mnie )
Wszystkich chętnych proszę po przyniesienie podania z dwoma zdjęciami i krótkim opisem dlaczego to właśnie Ciebie mam wybrać. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie osobiście w godz od 14:30 do 14:35 od pon do wt
. Moje biure mieści się w hotelu Sobieskim na 74 piętrze niestety winda sie popsuła więc zostają schody 
Dziękuje za uwage i poświęcenie swojego czasu na podesłanie swojej kandydatury
Zycze miłego i spokojnego dnia
Buziaczki skarbeńki :*
weszedłem na forum żeby siem przywitać ale nie napisze za dużo bo pustka narazie jest w mej głowie. Może później rozwine swą wypowiedz kiedy to ma mózgownica zacznie pracować
A tak na marginesie wczoraj odwiedziła mnie koleżanka i wręczyła zaproszenie na weselicho w czerwcu. NIe mam z kim iśc więc ogłaszam nabór na kandydatke tudziesz partnerkę
Wymagania :
* Musi wypić tyle co ja ( mile widziana głowa mocniejsza od mojej żeby miał mnie kto do domu zanieść )
* Musi być ładniejsza ode mnie ( akurat ten punkt łatwo spełnić :p)
* Musi umieć tańczyć tak jak ja ( ja w ogóle nie tańcze )
* Jej brwi nie mogą się łączyć
* Musi dużo jeść ( w końcu płacimy za talerzyk więc trzeba zjeść za to za co sie zapłaciło
* Złoży się ze mną na prezent ( oczywiście daje więcej w koperte ode mnie )
Wszystkich chętnych proszę po przyniesienie podania z dwoma zdjęciami i krótkim opisem dlaczego to właśnie Ciebie mam wybrać. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie osobiście w godz od 14:30 do 14:35 od pon do wt
Dziękuje za uwage i poświęcenie swojego czasu na podesłanie swojej kandydatury
Zycze miłego i spokojnego dnia
Buziaczki skarbeńki :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich!:):) miłego dnia!
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hej laseczki
ja również życzę wam miłego dnia
Mam w końcu upragnione słonko
Mam w końcu upragnione słonko
Re: Przy kawie ...
witam wszytskich jeszcze raz 
U nas tez w końcu słoneczko się pokazuje
hehehehehe Kris - dobrze, że jeszcze nie napisałeś wymagań odnośnie ubioru, fryzury itd. na impreze ;P
U nas tez w końcu słoneczko się pokazuje
hehehehehe Kris - dobrze, że jeszcze nie napisałeś wymagań odnośnie ubioru, fryzury itd. na impreze ;P
Re: Przy kawie ...
Kris
jak przyjedziesz po mnie to idę
haha xD
w końcu urządzimy konkurs kto więcej wypije
Tygrys coś o tym wie
haha xD
w końcu urządzimy konkurs kto więcej wypije
Tygrys coś o tym wie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
wiem tyle, że z Tobą lepiej w te konkursy nie stawać ;P
choć...Kris - może bym Ci zdradziła parę sekretów co Hadzię zwala z nóg
choć...Kris - może bym Ci zdradziła parę sekretów co Hadzię zwala z nóg
Re: Przy kawie ...
och... ja nie tylko o tym ;P
Re: Przy kawie ...
Haha Hadzix
spokojnie muszę być fair co do reszty kandydatek i dopiero wtedy wybiore najlepszą
haha
Ale powiem Ci że masz porządne argumenty
psyt Taygrysku musimy pogadać o tych sekretach
Ale powiem Ci że masz porządne argumenty
psyt Taygrysku musimy pogadać o tych sekretach
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Proszę, proszę
Jakie tutaj ogłoszenia matrymonialne 
Pani do towarzystwa haha
To może ja ogłoszę na czipendejsa?? Bo potrzebuje gdzies na sierpień
Had ja też bym się bała co ten Tygrys może zdradzić xD
Pani do towarzystwa haha
To może ja ogłoszę na czipendejsa?? Bo potrzebuje gdzies na sierpień
Had ja też bym się bała co ten Tygrys może zdradzić xD
Re: Przy kawie ...
a czego tu się bać ... jak paktycznie prawie zawsze ja pierwsza spać idę ;P
ps. Kris pogadamy
ps. Kris pogadamy
Re: Przy kawie ...
Tygrys, pomimo iż odpadasz pierwsza, to i ta nie wiadomo co Ci może odbić 
oki, nabór na moda ogłoszony
zgłaszać się kto chce 
oki, nabór na moda ogłoszony
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Madi coś Ci się pokiełbasiło to nie żadne ogłoszenie matrymonialne 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kris, ja mam jeden argument... ubiorę duże szpilki, wtedy będę od Ciebie wyższa i w wolnym tańcu przytulisz się do mnie a konkretnie.... wiesz do czego 
Zdjęcia moja widziałeś więc już nie muszę wysyłać...
ostatnio częściej piję więc się wprawiłam....
z tym czy ja ładniejsza od Ciebie... hm.... muszę dobrą kosmetyczkę wynająć na porządny makijaż...
dużo jeść.... w razie czego wezmę dużą torebkę i będę chować i zjemy następnego dnia
moje brwi nigdy się nie łączyły
aha, a co do tańca to jak nie umiesz to Cię nauczę i wybawimy się za wszystkie czasy
a co to dla mnie 74 piętro... miałam taki numer mieszkania w bloku
A poza tym mam dziś urodziny więc zrób mi ten prezent i wybierz mnie
Zdjęcia moja widziałeś więc już nie muszę wysyłać...
ostatnio częściej piję więc się wprawiłam....
z tym czy ja ładniejsza od Ciebie... hm.... muszę dobrą kosmetyczkę wynająć na porządny makijaż...
dużo jeść.... w razie czego wezmę dużą torebkę i będę chować i zjemy następnego dnia
moje brwi nigdy się nie łączyły
aha, a co do tańca to jak nie umiesz to Cię nauczę i wybawimy się za wszystkie czasy
a co to dla mnie 74 piętro... miałam taki numer mieszkania w bloku
A poza tym mam dziś urodziny więc zrób mi ten prezent i wybierz mnie
Re: Przy kawie ...
zacznę od tego że życze Ci Wszystkiego Najlepszego Cula z okazji urodzinek, żeby wszystko to o czym sobie pomyślisz się spełniło
100 LAT !!!!
Kusisz oj kusisz ale musze być fair w stosunku to reszty kandydatek i po terminie składania podań zrobie konkurs świadectw :)hhaha
Kusisz oj kusisz ale musze być fair w stosunku to reszty kandydatek i po terminie składania podań zrobie konkurs świadectw :)hhaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Dziękuję bardzo Krzysiaczku...
Ach, może w takim razie wyślę jednak zdjęcie
to będzie mój argument 
Ach, może w takim razie wyślę jednak zdjęcie
Re: Przy kawie ...
Ja nawet nie startuje, nie mam szans z takimi kobietkami
:D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Culagula WZYSTKIEGO NAJ NAJ NAN,aby ci się wszystkie ukryte marzenia spełniły kochana
Ja mam dopiero w listopadzie....
Kris no no proszę od tej strony cię nie znam,jakie wymagania
ja się nie nadaję kompletnie na takie uroczystości wręcz nie przepadam...
Hadessa jaki fani nick,chociaż już zdążyłam się przyzwyczaić do poprzedniego,mam nadzieje że za dużo kobitek nie będzie zmieniać bo się nie połapie
Wiecie dzisiaj się napracowałam,pomagałam mojemu x zwozić drewno,tak mnie plecy bolały że hej ale wzięłam gorącą kąpiel i pomogło,dopiero teraz usiadłam na necie,dziś normalnie nie miałam czasu,a to posprzątać,pranie,obiad i las...uff mój chłop nie da mi odpocząć
jeszcze na koniec placków ziemniaczanych mi się zachciało i tarłam,ale ja jestem przyzwyczajona,kiedyś musiałam natrzeć ręcznie na 12 osób
Wczoraj wieczorem pokłóciłam się ze swoim w sumie to o pierdolę,ale mówię wam było warto...
pogodzenia są najlepsze 
Ja mam dopiero w listopadzie....
Kris no no proszę od tej strony cię nie znam,jakie wymagania
Hadessa jaki fani nick,chociaż już zdążyłam się przyzwyczaić do poprzedniego,mam nadzieje że za dużo kobitek nie będzie zmieniać bo się nie połapie
Wiecie dzisiaj się napracowałam,pomagałam mojemu x zwozić drewno,tak mnie plecy bolały że hej ale wzięłam gorącą kąpiel i pomogło,dopiero teraz usiadłam na necie,dziś normalnie nie miałam czasu,a to posprzątać,pranie,obiad i las...uff mój chłop nie da mi odpocząć
jeszcze na koniec placków ziemniaczanych mi się zachciało i tarłam,ale ja jestem przyzwyczajona,kiedyś musiałam natrzeć ręcznie na 12 osób
Wczoraj wieczorem pokłóciłam się ze swoim w sumie to o pierdolę,ale mówię wam było warto...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości