Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Hej hej hej!! tęskniliście ? Wybaczcie tę tygodniową nieobecność ale oczywiście na same święta coś się z netem popsuło i oczywiście przez święta nie było komu naprawić a w czwartek jechałam do szkoły i .. no i teraz już jestem 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Madi wyczuwam nutke sarkazmu 
Hej miammiam
sorki maiimy
No pewnie że pamiętamy 
Dobra dobra przyznaj się zapomniałaś rachunki zapłacić za neta to wyłączyli :p
Hej miammiam
Dobra dobra przyznaj się zapomniałaś rachunki zapłacić za neta to wyłączyli :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Haha właśnie rachunek był zapłacony!
znowu coś siadło musieli wymieniać i nowy adres IP wpisywali i trzeba było w komputery wprowadzić ... ahh pierdolety
coo tam u was ? kurcze chyba za dużo do nadrabiania i niewiem czy to ogarnę 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hej
Adrian dzięki za radę,tak myślałam że w marketach to sam szajs,bo wczoraj byliśmy w Tesco i sama widziałam na własne oczy te marketowe niedoróbki
Guśka współczuję. ja bym nie wyrobiła z gośćmi dzielić pokoju
Ja od wczoraj zmagam się z grypą, ostatnio zapomniałam o czosnku i już infekcja gotowa.
Wczoraj wieczorem mnie rozłożyło, a do tego dziś rano odwiedziła mnie pani @ więc całkiem jestem do niczego, leżę w łóżku z termoforem
mam nadzieję że mi się nie pogorszy,bo jak mam karrar to strasznie mi łzy lecą a to najgorsze co może być
Adrian dzięki za radę,tak myślałam że w marketach to sam szajs,bo wczoraj byliśmy w Tesco i sama widziałam na własne oczy te marketowe niedoróbki
Guśka współczuję. ja bym nie wyrobiła z gośćmi dzielić pokoju
Ja od wczoraj zmagam się z grypą, ostatnio zapomniałam o czosnku i już infekcja gotowa.
Wczoraj wieczorem mnie rozłożyło, a do tego dziś rano odwiedziła mnie pani @ więc całkiem jestem do niczego, leżę w łóżku z termoforem
mam nadzieję że mi się nie pogorszy,bo jak mam karrar to strasznie mi łzy lecą a to najgorsze co może być
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim.
Paolcia współczuję, kuruj się i zdrówka życzę.
Gusia - powodzenia.W pon. jedziesz na ściągniecie szwów?
Ja po uczelni - odpoczynek już, pierwszy egzamin z głowy - choć takie egzaminy mogę zdawać.
i jeszcze się pochwalę- miałam w planach dzisiaj popołudniu powsadzać kwiatki balkonowe i przed wejsciem w doniczki - wczoraj zakupiliśmy.... wracam do domku z zajęć i niespodzianka: mój mężuś już to zrobił. I już jest ładnie
Miłego popołudnia
Paolcia współczuję, kuruj się i zdrówka życzę.
Gusia - powodzenia.W pon. jedziesz na ściągniecie szwów?
Ja po uczelni - odpoczynek już, pierwszy egzamin z głowy - choć takie egzaminy mogę zdawać.
i jeszcze się pochwalę- miałam w planach dzisiaj popołudniu powsadzać kwiatki balkonowe i przed wejsciem w doniczki - wczoraj zakupiliśmy.... wracam do domku z zajęć i niespodzianka: mój mężuś już to zrobił. I już jest ładnie
Miłego popołudnia
Re: Przy kawie ...
tygrysku mąż pierwsza klasa 
Re: Przy kawie ...
Had co jest??
Tygrys to super, miałaś czas żeby sobie odetchnąć
Hej Miaamy
Tygrys to super, miałaś czas żeby sobie odetchnąć
Hej Miaamy
Re: Przy kawie ...
Miłej niedzieli Wam wszystkim. 
Re: Przy kawie ...
Hej hej 
Ale pusto
ale wszyscy pewnie się wylegują
Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda nie sprzyjająca..
Miłego dnia :**
Ale pusto
Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda nie sprzyjająca..
Miłego dnia :**
-
Fiona
Re: Przy kawie ...
jak było słońce to nikogo tu nie było, jak teraz pada deszcz to się może cos ruszy:D
Re: Przy kawie ...
Fiona raczej w weekendy jest tu pusto.
A że tak się jeszcze zapytam czy czsem nie szukasz shreka?
A że tak się jeszcze zapytam czy czsem nie szukasz shreka?
Adrian

Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim
U Mnie było chłodno,lecz teraz czasami wychodzi słońce
Adix widzę że nie marnujesz czasu
U Mnie było chłodno,lecz teraz czasami wychodzi słońce
Adix widzę że nie marnujesz czasu
Re: Przy kawie ...
Adix257 pisze:Fiona raczej w weekendy jest tu pusto.
A że tak się jeszcze zapytam czy czsem nie szukasz shreka?
Ale sie uśmialam
Madi ja się mogę wytłumaczyc dlaczego żadko zaglądam, mało czasu ostatnio
Guśka to na prawde musialaś szaleć w poniedziałek
Had, to jest to własnie w polsce, dopiero czwarty miesiąc nowego roku zlecial a juz na NFZ nie można gdzie niegdzie, bo im sie limity pokonczyły. Żenada.
Ja na majówkę nie ruszam oczywiście nigdzie.. A P wiem że teraz wyjechał z wycieczka na Lazurowe wybrzeże...
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
hejo
własnie wróciliśmy ze spacerku 
Psiaki odsapują, mój X odsypia.. tylko ja na nigach
obiad szykuję
Jam co u Ciebie ??
Psiaki odsapują, mój X odsypia.. tylko ja na nigach
obiad szykuję
Jam co u Ciebie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hadassa Późno masz ten obiad,ja zawsze na 13 robię dziś trochę później bo oglądałam transmisję z Kanonizacji
Taka godzina też dobra,bo ja już głodna jestem
przez to paskudne przeziębienie nie mam apetytu 
Taka godzina też dobra,bo ja już głodna jestem
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobry 
A u mnie nie było obiadu bo cały dzień przeleżałam w łóżku i jeszcze śniadanko dostałam
Wczoraj byliśmy na grilu i wróciliśmy o 3 a o 6 była pobudka bo na 7 do kościoła... Ledwo co tam wystałam, wróciłam i poszłam dalej spać i tak przeleżałam cały dziń
A u mnie nie było obiadu bo cały dzień przeleżałam w łóżku i jeszcze śniadanko dostałam
Wczoraj byliśmy na grilu i wróciliśmy o 3 a o 6 była pobudka bo na 7 do kościoła... Ledwo co tam wystałam, wróciłam i poszłam dalej spać i tak przeleżałam cały dziń
Re: Przy kawie ...
Witajcie 
Ja obiad mam już na 12, czasem nawet wcześniej ale to tylko czasem
Kurczę jak dzień zleciał.. zaczął się sezon i oczywiście niestety pierwszy mecz i taka wtopa.. eh
Jam a tak ogólnie co u Ciebie?? Rzadko jesteś a i nic nie napiszesz co tam słychać..
Had to Ty też dobra żona jesteś
Obiadek dla Męża przygotowałaś
Adix przecież Ci mówiłyśmy- żebyś nie tak natrętnie podchodził do tego "randkowania", zdystansuj się trochę, na siłę nie znajdziesz.. Taka drobna uwaga
Guśka no to fajnie, że takie śniadanko do łóżka dosatałaś
A to gości nie było??
Ja obiad mam już na 12, czasem nawet wcześniej ale to tylko czasem
Kurczę jak dzień zleciał.. zaczął się sezon i oczywiście niestety pierwszy mecz i taka wtopa.. eh
Jam a tak ogólnie co u Ciebie?? Rzadko jesteś a i nic nie napiszesz co tam słychać..
Had to Ty też dobra żona jesteś
Adix przecież Ci mówiłyśmy- żebyś nie tak natrętnie podchodził do tego "randkowania", zdystansuj się trochę, na siłę nie znajdziesz.. Taka drobna uwaga
Guśka no to fajnie, że takie śniadanko do łóżka dosatałaś
A to gości nie było??
Re: Przy kawie ...
Bry wieczór 
Ech wróciłem niedawno z biegania , zrobiłem tylko 4 km a czuje się jakbym przebiegł pół maraton.
A jeszcze 1,5 roku temu robiłem 8 i czułem się jak młody Bóg
Co Wy kochane macie takiego w sobie ze jak facet spotka taka piękność na swojej drodze to zatraca się w swoich przyzwyczajeniach. I tyle lat pracy ciężkiej pracy idzie na marne
A gdy kończy się wspólne eldorado to budzi się z wielkim bojlerem przed sobą i brakiem formy
Tak na marginesie czy któraś z pań nie chciałaby by ode mnie wziąć z 8 kg nadwagi ?:)
Ech wróciłem niedawno z biegania , zrobiłem tylko 4 km a czuje się jakbym przebiegł pół maraton.
A jeszcze 1,5 roku temu robiłem 8 i czułem się jak młody Bóg
Co Wy kochane macie takiego w sobie ze jak facet spotka taka piękność na swojej drodze to zatraca się w swoich przyzwyczajeniach. I tyle lat pracy ciężkiej pracy idzie na marne
A gdy kończy się wspólne eldorado to budzi się z wielkim bojlerem przed sobą i brakiem formy
Tak na marginesie czy któraś z pań nie chciałaby by ode mnie wziąć z 8 kg nadwagi ?:)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hehehe - Kris jaka reklama 
Gusia - to miałaś odpoczynek niedzielny:)
Miłego poniedziałku - dobrze, że ten tydzien taki krótki ;P
Gusia - to miałaś odpoczynek niedzielny:)
Miłego poniedziałku - dobrze, że ten tydzien taki krótki ;P
Re: Przy kawie ...
Hej babeczki 
O tak tydzień krótki tylko planów na majówke brak
Pozdrawiam
O tak tydzień krótki tylko planów na majówke brak
Pozdrawiam
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witam w poniedziałek brrry 
Co u mnie słychać? Od poniedziałku do piatku chodze do cukierni, pisałam Wam że pracuję( takie pół etatu jakby) ale dobre i to jak się nie ma czegoś konkretnego. Jeszcze nie jestem wprawiona wiec zdarza sie że siedze dluzej niz powinnam ale mysle ze za jakis czas bedzie lepiej i szybciej
No i w piatki chodze do tego sprzatania dalej. Tak wyglada moj tydzien, a pozniej dom i domowe obowiazki, dla przyjemnosci ksiazka. Odzwyczailam sie juz ze soboty u P spedzalam. Co prawda nudno ale chyba lepiej sie ponudzic niz pchac tam gdzie nas nie chca 
A propo P. nie jestesmy razem juz chyba poltora miesiaca, i nie wrocimy do siebie choc on jeszcze kombinowal cos w tym kierunku. To tak dla informacji tych co we mnie nie wierzyły ;p
Co u mnie słychać? Od poniedziałku do piatku chodze do cukierni, pisałam Wam że pracuję( takie pół etatu jakby) ale dobre i to jak się nie ma czegoś konkretnego. Jeszcze nie jestem wprawiona wiec zdarza sie że siedze dluzej niz powinnam ale mysle ze za jakis czas bedzie lepiej i szybciej
A propo P. nie jestesmy razem juz chyba poltora miesiaca, i nie wrocimy do siebie choc on jeszcze kombinowal cos w tym kierunku. To tak dla informacji tych co we mnie nie wierzyły ;p
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Dzielna dziewczynka z Ciebie Jam :* A psychicznie jak sobie radzisz?
Re: Przy kawie ...
Psychicznie okey jesli chodzi o P , dotarło wreszcie do mnie z cała siłą że nic z tym człowiekiem dobrego by mnie nie czekało w życiu.
To ze mam troche więcej grosza cieszy mnie nie samowicie.
Mały dałek jest bo muszę wymienić instalacje elektryczna w domu a właściwie to caly dom jest do remontu. a niestety nie mam za co. No i miałam nadzieję w tym roku w wakacje wyrwac się nad morze, ale nie wyszło
a potrzebuję tego bardzo zeby się zresetować , żeby mi glowa odpoczęla. a to jest możliwe tylko kiedy jestem daleko od domu. A co u ciebie Agatka? Madi? Hadi? Jakieś zwierzenia? Czy Wy nie posiadacie takich dołków 
To ze mam troche więcej grosza cieszy mnie nie samowicie.
Mały dałek jest bo muszę wymienić instalacje elektryczna w domu a właściwie to caly dom jest do remontu. a niestety nie mam za co. No i miałam nadzieję w tym roku w wakacje wyrwac się nad morze, ale nie wyszło
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: ICCrawler - ICjobs i 0 gości