Witajcie
Jam :**
Pamiętamy, że pracujesz

Tylko właśnie jak Ci się pracuje, ale widzę, że się wprawiasz

Super, że choć i taka
praca mimo iż na pół etatu..
(W ogóle to Ci zazdroszczę bo zawsze marzyłam o
pracy albo o założeniu własnej cukierni.. :p)
Dobrze, że w końcu na trzeźwo jesteś w stanie teraz spojrzeć na Wasz związek.. Wiadomo, teraz taki ciężki czas po tym wszystkim, bo jednak to był ktoś bliski dla Ciebie ale zobaczysz, że niedługo już będzie mega cudaśnie

I nim się spostrzeżesz, ktoś znów podbije Twoje serce :*
I nie mów, że nie, bo wszyscy wiedzą jak to jest i Ty też
A jak tam Młody zareagował na to, że się rozeszliście?
Co do tycia, no to nie wiem, od policystycznych nie powinno tak być, natomiast może rzeczywiście jeszcze do endokrynologa powinnaś iść??
A co z @?? Dostajesz czy ciągle to samo??
Agatka to udanej majówki

I oby integracja poszła pomyślnie

:* :* :*
Had no zależy jak kto nauczony, u mnie w domu zawsze był na 12 i u mnie tak zostało
Tygrys :*
Kris to ile Ty ważysz że 8 kg chcesz oddać??
No i nie zwalak, że to wina kobiety, bo nie wierzę że Ona Ci zabroniła dbać o formę
