Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Madi aż wstyd się przyznać ale jest mnie juz 95 kg :( fakt jestem klocek od silowni ale starczy tego i te 8 notek by mnie bardzo urządzalo. Wiesz bym był wtedy takie ciasteczko do schrupania hahaha nie no żarcik ;)

Na kogoś zgonic musze. Ja jestem tego typu facetem ze oddaje się w pełni drugiej osobie. Może nie potrzebnie to mówię bo pokazuje jaki jestem słaby ale co będę oszukiwał tak jest. I wolałem z nią spędzić każdy swój wolny czas czy dbać o siebie :)
No i są teraz tego skutki :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Oj tam, oj tam..
Jakoś nie wierzę, że teraz źle wyglądasz..
Mój waży tyle co Ty i dobrze wygląda, pomimo iż nie chodzi na siłownię ( gra w piłkę) jest super, taki idealny :)
Eh właśnie takie ciasteczko do schrupania :D

Czyli po prostu zrezygnowałeś sam, to tylko i wyłącznie Twoja wina.. zgań to na siebie samego :P
A nie na biedne kobietki :D
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hahah potrafisz mnie podbudowac. A już myślałem ze chociaż trochę uda mi się na was zgonic :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Nie ma sprawy :)
Ale wiesz co nie wiem jak się inne Panie zapatrują na to co powiem, ale męski chudzielec jest mało atrakcyjny..

Chyba, że tak strasznie się źle czujesz ze swoją wagą to zrzucaj te kg, ale ja bym została przy tej wadze i ją utrzymywała
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Wlasnie jak to zwale to będzie akurat. Później Ci pokaze ze miałem rację :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jak później??
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Wszystko wb swoim czasie :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jaki tajemniczy.. :P haha
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Haha podobno tajemniczość wzmaga apetyt :)

Sorki ale uciekam na siłownię :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Taa podobno :)
Coś w tym jest..

Trzymaj się :*
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Dzień doberek :)

Przykro mi Tygrsku ale to ja znowu jestem przed Tobą :)

No ludziska jeszcze tylko dzisiaj się pomęczymy i jutro i znowu piękny długo odpoczynek od pracy :)
Hmm fakt co niektórzy dzisiaj idą ostatni dzień do pracy :D

Tak sobie czytam te wasze problemy zdrowotne i się zastanwiam skąd to się bierze że coraz więcej kobiet ma problemy ze zdrowiem. Czy to bierze się z tego naszego czystego powietrza czy może z pożywienia, które jest na każdym kroku faszerowane różnymi chemikaliami aby tylo wytrzymało jak najdłużej.
NIc a nic nie zrozumiałem z tego co mówicie ale mam nadzieje że szybko rozwiążecie swoje problemy

Buziaki :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Hej
Wlaśnie widzę... ale niech Ci będzie.
Całe szczęście, że to jeszcze jutro i wolne. My wyjeżdżamy na dwa dni - nie wiem dokładnie gdzie - gdzieś nas Had ze swoim X chce wywieźć ;P. Potem tydzień do pracy i znowu urlop - ale wtedy my wywieziemy Had i X do Zakopanego :)
A problemy ze zdrowiem - wydaję mi się, że raz to tryb życia u nas - zabiegany, stresujący i wszechobecna chemia. I potem się odbija na nas - prędzej czy później.

Mełigo dnia :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Pobudka wstać :D
witaweczka :D
jeszcze tylko dziś :) kierownik mi urlopa na jutro klepnął :D

wczoraj wpadła do mnie moja przyjaciółka... masakra, nietomna jestem dzisiaj.. ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*

Tygrysku, fanie że macie plany :)
A na jak długo jedziecie do Zakopanego??

Kris ciesz się, że Tobie nic nie dokucza ... :P

Had popiłaś?? ;)
Dobrze tak się spotkać, można się tak odstresować i porządnie pośmiać :)
Oo to jutro coś już możesz kombinować jak wolne :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Madi ;) no ona teraz w niemczechs iedzi, więc mamy mniej okazji do spotkania się ;)
A jedziemy w sumie na 5 dni ;)
jutro zakupy, coś na działce pewnie ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Madi ciesze się chociaż żeby nie było tak kolorowo to prawie miesiąc męczyłem się z bólem w okolicach nerki. Ale na szczęście mnie póściło. Pewnie to i tak ma się nijak to waszym dolegliwości.

Had to widze że jeszcze pare godzin i zaczynasz wylegiwanie się na słoneczku :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Dzień dobry :)
Kto ma wolne to ma, ja idę normalnie w czwartek do pracy i w piątek. Ale mi to nie przeszkadza, potrzebuje jakiegos zajęcia.
No mam skierowanie do endokrynologa ale u mnie same partacze i niedouki. W Łodzi jest dobra poradnia endo .gin mnie tam wysylał jak jeszcze nie było wiadomo z tym testosteronem ale gdzie ja sama, zagubie sie tam. A nie mam z kim jechać. Zresztą teraz stwierdzil ze co mi endokrynolog nowego powie.
Madi właśnie powinnam jakoś teraz dostać, jesli nie dostane to mam iść do niego zleci kolejne badania i da luteinę znowu na wywołanie. Jeszcze tamta mi została z poprzedniego miesiąca, mogłabym wziązc ale nie wiem jakie badania on mi chciał zlecic ,może znowu w trakcie bedę musiał przyjść. Więc zaczekam co mi powie, w przyszły czwartek chyba będę szła.
Kris, facet musi być duży! :D Nawet patrząc z samego względu na to że kobiety niektóre nie mogą zapanowac nad wagą. Głupio tak żeby kobitka była większa albo szersza od faceta :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ano Kris, już odliczam :D

Jam, ale spokojnie dasz sobie radę... google mapy i lecisz ;) trochę wiary w siebie ;)
a przynajniej dobry lekarz Cię przebada....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hadi jakie to proste, no na prawdę. Ja jestem w obcym mieście, w chodze do sklepu, wychodzę i nie wiem z której strony przyszłam :diabel Jest az tak źle z moja orientacją :roll: Więc co mi mapki pomoga :roll:
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Kurczę my to już jak staruszki, tu coś boli, tam coś szczyknie.. :P

No to super, to obracacie się gdzieś jeszcze oprócz do Zakopanego i do mnie :P??
A na ten weekend co masz w planach?

Jam mogłaś jechać, zawsze się przecież dopytać można ludzi :)
Ja zawaliłam bo miałam do kliniki endokrynologiczno- ginekologicznej i nie pojechałam, choć do Krakowa to rzut beretem..
Żałuję jak nie wiem..

Może się jeszcze namyślisz??
Ciekawe co teraz Ci powie.. A po ostatniej wizycie miałaś jeszcze jakieś badania zlecone??
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Jam, nawet Madi dobrze prawi, zawsze się mozesz dopytać...
są poza tym strony typu jak dojade, gdzie Ci nawet wyszukaja czym dojechać...
więc może warto spróbować...

Madi... nie no planujemy zakopane i powrotnie Kraków.. a ile od Ciebie do Krakowa ??
a ten weekend ;) no jedzimy do X, a potem chyba jego brat na weekend przyjedzie...
Chyba :D nie wiem.. a jak nie... to coś się zawsze znajdzie do robienia :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

jak to mówią...że w pewnym wieku jak się budzisz to i nic nie boli znaczy, że nie żyjesz ;P
tak jak Had mówi, do zakopanego na 5 dni - w drodze powrotnej Kraków... Had musi smoka zobaczyć ;P
Mad... jeszcze Ci się zwalimy na głowę...i będziesz chciała się nas szybko pozbyć ;P

Jam - włącz GPS-a... Hołowczyc się swoim głosem porowadzi :). Warto by dobry endekrynolog zobaczył co i jak...może coś poradzi mądrego.
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Nie robiłam już zadnych badań, powiedział ze zleci cos jeszcze jeśli okresu nie dostanę.
No macie racje dziewczyny, tylko ja taki niedowiarek we własne mozliwości jestem :)Może sie w czerwcu wybiorę, bo teraz za duzo wydatków, a tam bez skierowania to trzeba zapłacic, ciekawa jestem ile...
Tygrysku, nie mam gps, wiem ze wszyscy juz w telefonach mają ale ja mam zwykły tel .;)
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę wyjazdów . Tak bym chciała gdzies pojechać, chociaz na dwa dni.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No tak, nieraz nieplanowane lepiej wypada :)

Wiesz co jakieś 60 km będzie, może z hakiem..

Oj tam Tygrys :) Już od razu jeszcze nie zawitacie a ja Wam powiem papa :P
Żartuję oczywiście :)

Jam z tego co wiem pierwsza wizyta wychodzi najdrożej, ale dokładnie nie wiem ile..
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dobry wszystkim :)

Ja to jakaś dziwna jestem... Jak nie ma mojego S. w domu to ja spać nie mogę. Wczoraj poszedł do pracy na noc a ja nie mogłam zasnąć i taczałam się do 3, później już chyba z tego zmęczenia zasnęłam... Mąż dziś to co wczoraj zarobił to dał mi i powiedział żebym sobie ładną sukienkę kupiła :)

Had to jak do Zakopanego to i do mnie po drodze :lol:

będę później bo jedziemy do banku.

Na razie :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], ICCrawler - ICjobs i 0 gości