Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

to niech cię zabierze do jakiejś kawiarni na lody albo na obiad do restauracji ;) do tego nie potrzeba pogody :) i wszystkiego najlepszego :*
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Vani - sto lat kochana !!!!!

Pogoda faktycznie :> :> :>
po wczorajszym pieknym dniu dzisiaj szok normalnie termiczny :D
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Hej dziewczyny :)

Ale wy narzekacie na tych sąsiadów. Człowiek ma trochę wolnego czasu to bierze się za drobne porządki remontowe a wy nie zadowolone, Wybywać z tych czterech ścian gdzieś na łono natury i się relaksować na leżankach :D
Adrian
:P
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Taaaa ... w strugach deszczu na bank można się wylegiwać :D
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Jakie strugi deszczu? Gosiu o czym ty mówisz? :D Ja wczoraj zasnąłem na chwilę na krześle przy wodzie a dzisiaj to cały kark mnie piecze :D A i leczo ugotowałem, które zniknęło w mgnieniu oka :D
Adrian
:P
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Vanilia wszystkiego najlepszego! :kwiatek

Ja pospałam i dopiero wracam do normalności. ;)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Adix - no nie wszędzie niestety jest piękna pogoda.
U mnie dzisiaj TYLKO +10 a wiem, że w niektórych miejscach nawet i +6 tylko ....

A wczoraj to i ja się spiekłam na raka, a dziś zamarzam ...
Takie skoki temp. nie są fajne :(
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

u mnie zachmurzone niebo i 11 stopni, tez nie bardzo wyjde sobie :/


skoki temperatur sprawiaja ze mam migreny;/
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Aurinko ja też się dobrze wyspałem dzisiaj ;)

A wy dziewczyny to za mało się modliłyście :D Jednak na śląsku są dobrzy ludzie i mamy ładną pogodę :P :D :D
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszystkim :)

Vanilka wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, samych radosnych chwil i wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz :kwiatek :kiss2

U mnie dziś było słonecznie ale chwilami wiał taki zimny wiaterek...Ale teraz to już chłodno się zrobiło.

Mój S. mnie wkurzył bo mówię do niego że może sobie jutro zamiast obiadu grilla rozpalimy i się zgodził tylko że za moimi plecami zaprosił jedną siostrę i drugą i wyjdzie że na tym grillu wyszłam gorzej niż jakbym miała obiad szykować...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Tak na chwilę z buziakami dla wszystkich. Pogody niestety za dobrej nie mamy, ale przynajmniej jesteśmy razem. Właśnie oglądamy Shreka 3, a ja jednym okiem postanowiłam tu do Was zajrzeć. :)

Totalnie oderwałam się od szarej rzeczywistości i kompletnie nie wyobrażam sobie powrotu do tej mojej przepracowanej codzienności. :/

Pocieszam się tylko tym, że w lipcu lecę do siostry do Holandii i znów będę mogła pozwolić sobie na nieco słodkiego lenistwa. :)

A jak tam u Was kochane?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hejo :D wróciliśmy.. mimo pogody było super :d Tygrys chyba też zadowolony :D
zmęczona jak nie powiem co... ale kilometrów natrzaskaliśmy :D
tylko pogoda dziś już kiepska było, i takich widoczków nie było....
Ale mimo wszystko wyjazd udany :D

ooo i widzę nowe osoby :D miło powitać :D
i widzę drobne powroty :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

A mnie coś chyba stan podgorączkowy rozkłada. Nie wiem czy się nie położę. :(
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

uuu... to może zaplikuj sobie coś na noc...
No ja mam nadzieje, że po dzisiaj nic mnie nei rozłoży...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Dziękuje wszystkim za życzenia !!!!!!!!! :)

Póki co, idę spać bo jestem zmęczona tą dzisiejszą pogodą i wczesnym wstaniem...

Dzięki jeszcze raz za życzonka, trzymajcie sie kochane ;)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No tak ;) wszystkiego najlepszego ;) spełnienia marzeń ;) i oby się wszystko poukładało...

a ja tak patrzę że już 2000 strona strzeliła :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Agatka kładź sie i wypocznij, moze do jutra będzie lepiej. Albo miksturkę łyknij. ;-)

My zeobiliśmy popcorn, legliśmy w łóżku i obejrzelismy film. Jak nie mieszkaliśmy razem, to było więcej czasu ma takie wieczory, a teraz to od święta. ;-) Teraz mąż juz spi, a ja pospałam w dzień.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Witam wszystkich.
Wróciliśmy z "dalekich zagranicznych podróży" :P
Ale Had - w sumie z pogodą źle nie było - mgła trochę przeszkodziła...ale generalnie było super:). No i jeszcze nic straconego - jak nas jeszcze X zaprosi i do domu u niego wpuszczą ;P
Deszczowo i zimno u nas dzisiaj - dzień kanapowo się zapowiada.

Miłego dnia
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Dziękuje, Hadasso :)

A ja sie przeziębiłam, bo co chwile kicham, kaszle.. nosz kurczę :(
A od pon do pracy, tak mi sie nie chceeeeeeeeeeeee ...
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie ;)

Aurinko, bo jak już człowiek mieszka ze sobą to zawsze mniej czasu ma dla siebie , bo niby ma się na codzień....

Tygrys przeglądałam zdjęcia.. nawet powychodziły :D

Vanilka, to do łózka i się wygrzewać...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

aurinko pisze:Agatka kładź sie i wypocznij, moze do jutra będzie lepiej. Albo miksturkę łyknij. ;-)

My zeobiliśmy popcorn, legliśmy w łóżku i obejrzelismy film. Jak nie mieszkaliśmy razem, to było więcej czasu ma takie wieczory, a teraz to od święta. ;-) Teraz mąż juz spi, a ja pospałam w dzień.
Nie szkoda Ci życia na spanie w dzień? No chyba że prowadzisz nocny tryb życia :)

A Agatce tak jak koleżanka napisała wypić miksturę z kilograma cytryn i do wyrka się wygrzewać :!: A nie tu na forum pisać jeszcze dostanę tu jakiegoś wirusa :!: :D :D

Siostrzyczki by tu jakimś zdjęciem z wyprawy rzuciły a nie się tylko chwalić jak tam pięknie było :)

Vanilka tak samo jak Agatka. Kilogram cytryn i do wyra leżeć :!: A do pracy to ja idę we wtorek i też mi się nie chce jak diabli. Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :D
Adrian
:P
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Hadessa no chyba właśnie tak to jest. Cdzienność i nie myśli się nad czyms innym. Chociaż teraz zdecydowanie więcej wychodzimy z domu, bo jednak powrot do jednego jest duzo prostszy. ;)
Adix257 pisze:
aurinko pisze:My zeobiliśmy popcorn, legliśmy w łóżku i obejrzelismy film. Jak nie mieszkaliśmy razem, to było więcej czasu ma takie wieczory, a teraz to od święta. ;-) Teraz mąż juz spi, a ja pospałam w dzień.
Nie szkoda Ci życia na spanie w dzień? No chyba że prowadzisz nocny tryb życia :)
D
Ja śpie i w nocy i w dzień. Kładę się 22-23 i tak do 6, ale ostatnio w ciągu dnia mnie strasznie muli. Trzeci trymestr przyniósł ze sobą większą potrzebe snu. Tak samo było w pierwszym, ale wtedy pracowałam.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Adix ;) spokojnie ;) dopiero zdjęcia zrzuciłam.. obrobić trzeba,...

Aurinko, wiem jak u nas było.. jak było przed zamieszkaniem razem ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Buuuu wygonili mnie. :D

Ale już jestem i czuję się lepiej. Jay z młodą myją naczynia, a ja mam chwilkę dla siebe. Dziś będzemy robić słit focie na fb. :D

Nie to, żebym była mocno alkoholowa, ale chyba machnę sobie na tę okoliczność urlopowego drina. :D

Miłego dnia kochani moi!
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Drineczka z okazji urlopiku :). Zdrówko już lepiej agatko?
Zdjęcia z naszego wyjazdu są we władaniu u Had, my zapomnielśmy swojego aparatu :). Obrobić zdjęcia i przez cenzurę przepuścić, Had. ;)
A ja właśnie lodami się objadam :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość