Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Oj zjadłabym lody. :slini_sie:

Gotuję makaron i będziemy wcinać obiad. :cooking
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej hej :)
No to ładnie, widzę że pogoda u wszystkich się popsuła..
Had w Zakopanem ma śnieg sypać więc się musicie przygotować.. A może już spadł bo taka zimnica przyszła że brrr

Agatka tylko nie zapomnij pionu trzymać jakbyś czasem przedobrzyła z %%% :D Haha :)

Van, wszystkiego dobrego :*

Guśka no i jak grill??

Aurinko na kiedy masz termin?? Bo nie wiem czy pisałaś??

Adrian złowiłeś coś?? Czy tak tylko ściemniałeś że łowisz :P

Ja dziś w świetnym humorze, rano lekki kac ale jak to mówią czym się sprawisz tym się lecz i muszę Wam powiedzieć, że to prawda..
Czekamy na mojego kuzyna i może pojedziemy na święto kwitnących sadów..
A wieczorem, wieczorem.. się wybieram na panieński :D zapowiada się ciekawy wieczór :D

Buziaki :***
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Madlen termin mam na 3 lipca. :) Chociaż ja to mogłabym już po połowie czerwca rodzić.
Widzę fajny dzień się szykuje. Co to jest święto kwitnących sadów?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

MAdi, widze że zaszlałas :) ale to dobrze :D
heheh ;) ale my do zakopca dopiero za 2 tygodnie, albo i tylko....

Auriko... to prawie jak w moje urodziny :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Mad imprezowy weekend widzę :). Udanej zabawy :)
Aurinka zleci pewnie szybko, a to pierwszy Wasz maluszek tak?

Zakopane to już w sumie za półtora tygodnia.Mam nadzieje, że cieplej będzie...chciałabym w końcu morskie oko zobaczyć bez lodu i śniegu :)
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Siostrzyczki obrabiają zdjęcia w photoshopie :?:

Madi nic nie złapałem! dosłownie nic! Ani dziewczyny, ani miłości ani ryb :( Ale było super leczo :D (relacja w dziale gotowanie) :D
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Nie ;) akutrat w zwykłej picassie ;) kwestia kadru, czy też wyczyszczenia, rozjaśnienia zdjęcia ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Tygrys, tak to masze pierwsze dziecko. :in love:

Fajny wyjazd sie zapowiada, ja już z 6-7 lat nie byłam u nas w gorach. Może z malcem sie w końcu wybierzemy.
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

kay wyczyszczenia zdjęc chyba z piegów, trądziku :P

Aurinko z dzieckiem to chyba ciężko będzie się wybrać w jakąś dłuższą trasę w górach ;) A tym bardziej z niemowlakiem.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Aurinko, my bysmy tak chyba nie mogli.. przynajmniej raz w roku w górch...

Adix,.. nie.. mam usyfioną matrycę, muszę ją w końcu przeczyścić..
i na tym muszę się kończy....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Adix z niemowlakiem to nie, ale z dzieciaszkiem już można jechać. Nie trzeba długich wypraw od razu. ;)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

hej :)
Aurinko - masz racje, z dzieciaczkiem można się wybrać w góry, wiadomo, nie od razu na giewont czy rysy ;P.
Dzisiaj znowu leniwy dzień będzie, przynajmniej pogoda ładniejsza niż wczoraj - słoneczko ładnie świeci. Dzień zaczął się super - śniadanko do łóżeczka dostałam.
Mam w planach upiec chlebek - zobaczymy czy się uda:)
Madi - jak po imprezkach, żyjesz? ;P
Miłej niedzieli
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszystkim :)

U mnie weekend minął trochę inaczej bo u nas wolne dopiero od wczoraj, a tak przez dwa dni ciężko pracowałam a wczoraj zjechali się S. siostry i był grill , a dziś lenistwo :) Na obiad dogrillujemy wczorajsze kiełbaski co nie zjedzone i tyle :) A mój mąż dziś na noc do pracy także znowu będę sama...

Nie odpiszę Wam bo nie pamiętam co miało być :)

Życzę miłej niedzielki :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

I po spacerku... strasznie wieje i skróciliśmy...
nawet dla psiaków pogoda nieodpowiednia była...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

ano...my też szybciej wróciliśmy...a rano się tak fajnie zapowiadało....
no i od jutra znowu do pracy...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no ja myślałam, ze choć trochę ciepło, a tu lipa...
niestety.. a tak mi się nie chce...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej dziewczynki.
Hadi Tygrys to super że wyjazd udany miałyście, pogoda fakt mogla by być nieco słoneczniejsza i cieplejsza ale tragedii tez nie było ;)
Agatka, tefaflu zaaplikuj , mi pomaga zawsze:)
Guśka i co z tym obiadem, jak naspraszał gości to niech im cos przyrządza a potem skacze koło nich. Na co sie denerwujesz, nic nie zrobisz jemu powinno byc łyso :D
A ja nie wytrzymałam i dłam się namówić na wizytę u koleżanki wczoraj, wypiłysmy wyszło że po winie na łebka :oops: plus ja jedno piwo ona 3... Wracając wstapiłam na bułke z piersią kurczaka i tak wcinałam w drodzę do domu. Czułam się dobrze, alko szumialo ale pozytywnie. niestety po powrocie do domu i połezeniu się spać nagle mnie strasznie zmuliło, oddałam wszystko co tegoo dnia zjadłam. Zastanawiam się tylko czy nie po tym fastwoodzie, może ten kurak nie świeży był. Także zaszałam też w weekend jak widzicie :D Najgorzej że wracając wydzwaniałam do P... wstyd mi teraz.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelka byłaś podpita także to się nie liczy :)

Mój zaraz do pracy i teśc też a ja zostaję sama z krówką na rozwałce i mam nadzieję, że nie zrobi mi tego i nie przyjdzie jej do głowy żeby dziś rodzić :lol:

Jutro zamawiam sobie takie rajstopki :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

do tej weselnej kiecuszki chcesz je założyć? Rety, a jak zacznie rodzić? Może nie będzie potrzeba pomocy, nie stresuj się :)
Gaśka właśnie z tego powodu mi głupio ze po pijaku wydzwaniam , oj ługo sie chyba nie napije :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelko akurat u krów to zawsze potrzebna pomoc bo trzeba cielaczka wyciągać a jeszcze teraz jest po terminie także na pewno będzie byczek a jak to jest zawsze troszkę większy. No nic jak coś to będę po sąsiadów lecieć bo to zawsze koło dwóch-trzech osób trzeba...
Te rajstopki tak mi się podobają i na wesele też zamierzam je założyć bo mam taką króciutką sukienkę :) no chyba że kupię jakąś inną to może nie założę, wszystko się okaże ;)

Przyzwyczaiłaś się do niego, a jak to po pijaku człowiek bardziej uczuciowy i szczery to dzwoniłaś... cóż nie cofniesz tego :)
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Tygrys dokładnie. Uważam, że z dzieciaszkiem można jak najbardziej nadal podróżowac. :ok:
Jamelia ja po bitelce wina to miałam takiego kaca... Nigdy wiecej wina w takiej ilości. ;) Oczywiście bliskie spotkanie z wc gwarantowane.
A kto to P.?

Guska fajne rajstopki, choc ja w takich nie gustuje. ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

wpadam tylko powiedziec dobranoc :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Witam w poniedziałkowy poranek.... i nowy tydzień- byle do piątku... następny tydzien my znowu mamy krótki - bo znowu wycieczka ;P
Gusia jak tam po nocy - poród był? Rajstopki super:)
Jam... cóż stało się, ale po takiej ilości wina i jeszcze piwem na popitke - niejedną by zmogło. A w takich sytuacjach najczęściej się dzwoni do tych, do których by się po trzeźwemu nie zadzowniło...

Miłego dnia :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dobry wszystkim :)

Ja już oczywiście nie śpię bo męża jeszcze nie mam, to nawet mojego spania spaniem nazwać nie można :0

tygrys oczywiście że był :) wiedziałam że mi to zrobi. Tak wyciągałam cielaczka że aż paznokcia straciłam :(
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Ale za to masz cielaczka :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kalor i 0 gości