Gotuję makaron i będziemy wcinać obiad.
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Hej hej 
No to ładnie, widzę że pogoda u wszystkich się popsuła..
Had w Zakopanem ma śnieg sypać więc się musicie przygotować.. A może już spadł bo taka zimnica przyszła że brrr
Agatka tylko nie zapomnij pionu trzymać jakbyś czasem przedobrzyła z %%%
Haha 
Van, wszystkiego dobrego :*
Guśka no i jak grill??
Aurinko na kiedy masz termin?? Bo nie wiem czy pisałaś??
Adrian złowiłeś coś?? Czy tak tylko ściemniałeś że łowisz
Ja dziś w świetnym humorze, rano lekki kac ale jak to mówią czym się sprawisz tym się lecz i muszę Wam powiedzieć, że to prawda..
Czekamy na mojego kuzyna i może pojedziemy na święto kwitnących sadów..
A wieczorem, wieczorem.. się wybieram na panieński
zapowiada się ciekawy wieczór 
Buziaki :***
No to ładnie, widzę że pogoda u wszystkich się popsuła..
Had w Zakopanem ma śnieg sypać więc się musicie przygotować.. A może już spadł bo taka zimnica przyszła że brrr
Agatka tylko nie zapomnij pionu trzymać jakbyś czasem przedobrzyła z %%%
Van, wszystkiego dobrego :*
Guśka no i jak grill??
Aurinko na kiedy masz termin?? Bo nie wiem czy pisałaś??
Adrian złowiłeś coś?? Czy tak tylko ściemniałeś że łowisz
Ja dziś w świetnym humorze, rano lekki kac ale jak to mówią czym się sprawisz tym się lecz i muszę Wam powiedzieć, że to prawda..
Czekamy na mojego kuzyna i może pojedziemy na święto kwitnących sadów..
A wieczorem, wieczorem.. się wybieram na panieński
Buziaki :***
-
a...
Re: Przy kawie ...
Madlen termin mam na 3 lipca.
Chociaż ja to mogłabym już po połowie czerwca rodzić.
Widzę fajny dzień się szykuje. Co to jest święto kwitnących sadów?
Widzę fajny dzień się szykuje. Co to jest święto kwitnących sadów?
Re: Przy kawie ...
MAdi, widze że zaszlałas
ale to dobrze 
heheh
ale my do zakopca dopiero za 2 tygodnie, albo i tylko....
Auriko... to prawie jak w moje urodziny
heheh
Auriko... to prawie jak w moje urodziny
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Mad imprezowy weekend widzę
. Udanej zabawy 
Aurinka zleci pewnie szybko, a to pierwszy Wasz maluszek tak?
Zakopane to już w sumie za półtora tygodnia.Mam nadzieje, że cieplej będzie...chciałabym w końcu morskie oko zobaczyć bez lodu i śniegu
Aurinka zleci pewnie szybko, a to pierwszy Wasz maluszek tak?
Zakopane to już w sumie za półtora tygodnia.Mam nadzieje, że cieplej będzie...chciałabym w końcu morskie oko zobaczyć bez lodu i śniegu
Re: Przy kawie ...
Siostrzyczki obrabiają zdjęcia w photoshopie
Madi nic nie złapałem! dosłownie nic! Ani dziewczyny, ani miłości ani ryb
Ale było super leczo
(relacja w dziale gotowanie) 
Madi nic nie złapałem! dosłownie nic! Ani dziewczyny, ani miłości ani ryb
Adrian

Re: Przy kawie ...
Nie
akutrat w zwykłej picassie
kwestia kadru, czy też wyczyszczenia, rozjaśnienia zdjęcia 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a...
Re: Przy kawie ...
Tygrys, tak to masze pierwsze dziecko.
Fajny wyjazd sie zapowiada, ja już z 6-7 lat nie byłam u nas w gorach. Może z malcem sie w końcu wybierzemy.
Fajny wyjazd sie zapowiada, ja już z 6-7 lat nie byłam u nas w gorach. Może z malcem sie w końcu wybierzemy.
Re: Przy kawie ...
kay wyczyszczenia zdjęc chyba z piegów, trądziku
Aurinko z dzieckiem to chyba ciężko będzie się wybrać w jakąś dłuższą trasę w górach
A tym bardziej z niemowlakiem.
Aurinko z dzieckiem to chyba ciężko będzie się wybrać w jakąś dłuższą trasę w górach
Adrian

Re: Przy kawie ...
Aurinko, my bysmy tak chyba nie mogli.. przynajmniej raz w roku w górch...
Adix,.. nie.. mam usyfioną matrycę, muszę ją w końcu przeczyścić..
i na tym muszę się kończy....
Adix,.. nie.. mam usyfioną matrycę, muszę ją w końcu przeczyścić..
i na tym muszę się kończy....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a...
Re: Przy kawie ...
Adix z niemowlakiem to nie, ale z dzieciaszkiem już można jechać. Nie trzeba długich wypraw od razu. 
Re: Przy kawie ...
hej 
Aurinko - masz racje, z dzieciaczkiem można się wybrać w góry, wiadomo, nie od razu na giewont czy rysy ;P.
Dzisiaj znowu leniwy dzień będzie, przynajmniej pogoda ładniejsza niż wczoraj - słoneczko ładnie świeci. Dzień zaczął się super - śniadanko do łóżeczka dostałam.
Mam w planach upiec chlebek - zobaczymy czy się uda:)
Madi - jak po imprezkach, żyjesz? ;P
Miłej niedzieli
Aurinko - masz racje, z dzieciaczkiem można się wybrać w góry, wiadomo, nie od razu na giewont czy rysy ;P.
Dzisiaj znowu leniwy dzień będzie, przynajmniej pogoda ładniejsza niż wczoraj - słoneczko ładnie świeci. Dzień zaczął się super - śniadanko do łóżeczka dostałam.
Mam w planach upiec chlebek - zobaczymy czy się uda:)
Madi - jak po imprezkach, żyjesz? ;P
Miłej niedzieli
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
U mnie weekend minął trochę inaczej bo u nas wolne dopiero od wczoraj, a tak przez dwa dni ciężko pracowałam a wczoraj zjechali się S. siostry i był grill , a dziś lenistwo
Na obiad dogrillujemy wczorajsze kiełbaski co nie zjedzone i tyle
A mój mąż dziś na noc do pracy także znowu będę sama...
Nie odpiszę Wam bo nie pamiętam co miało być
Życzę miłej niedzielki
U mnie weekend minął trochę inaczej bo u nas wolne dopiero od wczoraj, a tak przez dwa dni ciężko pracowałam a wczoraj zjechali się S. siostry i był grill , a dziś lenistwo
Nie odpiszę Wam bo nie pamiętam co miało być
Życzę miłej niedzielki
Re: Przy kawie ...
I po spacerku... strasznie wieje i skróciliśmy...
nawet dla psiaków pogoda nieodpowiednia była...
nawet dla psiaków pogoda nieodpowiednia była...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ano...my też szybciej wróciliśmy...a rano się tak fajnie zapowiadało....
no i od jutra znowu do pracy...
no i od jutra znowu do pracy...
Re: Przy kawie ...
no ja myślałam, ze choć trochę ciepło, a tu lipa...
niestety.. a tak mi się nie chce...
niestety.. a tak mi się nie chce...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki.
Hadi Tygrys to super że wyjazd udany miałyście, pogoda fakt mogla by być nieco słoneczniejsza i cieplejsza ale tragedii tez nie było
Agatka, tefaflu zaaplikuj , mi pomaga zawsze:)
Guśka i co z tym obiadem, jak naspraszał gości to niech im cos przyrządza a potem skacze koło nich. Na co sie denerwujesz, nic nie zrobisz jemu powinno byc łyso
A ja nie wytrzymałam i dłam się namówić na wizytę u koleżanki wczoraj, wypiłysmy wyszło że po winie na łebka
plus ja jedno piwo ona 3... Wracając wstapiłam na bułke z piersią kurczaka i tak wcinałam w drodzę do domu. Czułam się dobrze, alko szumialo ale pozytywnie. niestety po powrocie do domu i połezeniu się spać nagle mnie strasznie zmuliło, oddałam wszystko co tegoo dnia zjadłam. Zastanawiam się tylko czy nie po tym fastwoodzie, może ten kurak nie świeży był. Także zaszałam też w weekend jak widzicie
Najgorzej że wracając wydzwaniałam do P... wstyd mi teraz.
Hadi Tygrys to super że wyjazd udany miałyście, pogoda fakt mogla by być nieco słoneczniejsza i cieplejsza ale tragedii tez nie było
Agatka, tefaflu zaaplikuj , mi pomaga zawsze:)
Guśka i co z tym obiadem, jak naspraszał gości to niech im cos przyrządza a potem skacze koło nich. Na co sie denerwujesz, nic nie zrobisz jemu powinno byc łyso
A ja nie wytrzymałam i dłam się namówić na wizytę u koleżanki wczoraj, wypiłysmy wyszło że po winie na łebka
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Jamelka byłaś podpita także to się nie liczy 
Mój zaraz do pracy i teśc też a ja zostaję sama z krówką na rozwałce i mam nadzieję, że nie zrobi mi tego i nie przyjdzie jej do głowy żeby dziś rodzić
Jutro zamawiam sobie takie rajstopki
Mój zaraz do pracy i teśc też a ja zostaję sama z krówką na rozwałce i mam nadzieję, że nie zrobi mi tego i nie przyjdzie jej do głowy żeby dziś rodzić
Jutro zamawiam sobie takie rajstopki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Re: Przy kawie ...
do tej weselnej kiecuszki chcesz je założyć? Rety, a jak zacznie rodzić? Może nie będzie potrzeba pomocy, nie stresuj się 
Gaśka właśnie z tego powodu mi głupio ze po pijaku wydzwaniam , oj ługo sie chyba nie napije
Gaśka właśnie z tego powodu mi głupio ze po pijaku wydzwaniam , oj ługo sie chyba nie napije
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Jamelko akurat u krów to zawsze potrzebna pomoc bo trzeba cielaczka wyciągać a jeszcze teraz jest po terminie także na pewno będzie byczek a jak to jest zawsze troszkę większy. No nic jak coś to będę po sąsiadów lecieć bo to zawsze koło dwóch-trzech osób trzeba...
Te rajstopki tak mi się podobają i na wesele też zamierzam je założyć bo mam taką króciutką sukienkę
no chyba że kupię jakąś inną to może nie założę, wszystko się okaże 
Przyzwyczaiłaś się do niego, a jak to po pijaku człowiek bardziej uczuciowy i szczery to dzwoniłaś... cóż nie cofniesz tego
Te rajstopki tak mi się podobają i na wesele też zamierzam je założyć bo mam taką króciutką sukienkę
Przyzwyczaiłaś się do niego, a jak to po pijaku człowiek bardziej uczuciowy i szczery to dzwoniłaś... cóż nie cofniesz tego
-
a...
Re: Przy kawie ...
Tygrys dokładnie. Uważam, że z dzieciaszkiem można jak najbardziej nadal podróżowac.
Jamelia ja po bitelce wina to miałam takiego kaca... Nigdy wiecej wina w takiej ilości.
Oczywiście bliskie spotkanie z wc gwarantowane.
A kto to P.?
Guska fajne rajstopki, choc ja w takich nie gustuje.
Jamelia ja po bitelce wina to miałam takiego kaca... Nigdy wiecej wina w takiej ilości.
A kto to P.?
Guska fajne rajstopki, choc ja w takich nie gustuje.
Re: Przy kawie ...
Witam w poniedziałkowy poranek.... i nowy tydzień- byle do piątku... następny tydzien my znowu mamy krótki - bo znowu wycieczka ;P
Gusia jak tam po nocy - poród był? Rajstopki super:)
Jam... cóż stało się, ale po takiej ilości wina i jeszcze piwem na popitke - niejedną by zmogło. A w takich sytuacjach najczęściej się dzwoni do tych, do których by się po trzeźwemu nie zadzowniło...
Miłego dnia
Gusia jak tam po nocy - poród był? Rajstopki super:)
Jam... cóż stało się, ale po takiej ilości wina i jeszcze piwem na popitke - niejedną by zmogło. A w takich sytuacjach najczęściej się dzwoni do tych, do których by się po trzeźwemu nie zadzowniło...
Miłego dnia
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobry wszystkim 
Ja już oczywiście nie śpię bo męża jeszcze nie mam, to nawet mojego spania spaniem nazwać nie można :0
tygrys oczywiście że był
wiedziałam że mi to zrobi. Tak wyciągałam cielaczka że aż paznokcia straciłam 
Ja już oczywiście nie śpię bo męża jeszcze nie mam, to nawet mojego spania spaniem nazwać nie można :0
tygrys oczywiście że był
Re: Przy kawie ...
Ale za to masz cielaczka 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Kalor i 0 gości