Tygrys no ja swoje badania zrobiłam ale nie odebrałam wyników, odbiorę jak będę jechać do gina bo nie chce mi się specjalnie jechać. W sumie nic to nie zmieni jak będę je miała teraz czy później. A wizytę mam 22 maja także jak coś będę wiedziała to na pewno dam znać
Kris tak tylko że ja sama tego nie rozliczam tylko nasz księgowy a on tradycyjnie to rozlicza
hej Paula
Had na nas to się chyba uwzięli z kontrolami bo często mamy ale tak jak to kiedyś nam któryś Pan z kontroli powiedział że raz nas wylosowali to będą za każdym razem nas sprawdzać bo po co szukać następnych