S. myślę że na początku by się nie zgodził ale później tak, tak jak było z zaproszeniem go na wesele
Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
S. myślę że na początku by się nie zgodził ale później tak, tak jak było z zaproszeniem go na wesele
Re: Przy kawie ...
eh zapomnialam rozmrozic miesko na obiad :_
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
a...
Re: Przy kawie ...
Guśka póki co jest dobrze, dopiero po 11 wstaliśmy z łóżka... Tak mi sie przysnęło
Chyba idę zrobić sie na rudo
Re: Przy kawie ...
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
aurinko będziesz włosy malować?
hej Adi
Re: Przy kawie ...
czesc Pati
Auri tez masz slabosc do czerwieni ? ;p
Guska ;* oj tam wplyw zaraz.
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Carina cześć, co u Ciebie?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kurde dziewczyny teraz to już całkiem mam mętlik
-
paula93
Re: Przy kawie ...
ja zawsze chciałam mieć czerwone włosy ale nie mam odwagi sobie pofarbować
Re: Przy kawie ...
Hej paula
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Paula ja raz sie odwazylam.Mialam tak jebitny kolor ze masakra.Ale podobal mi sie :} niestety reszcie niebardzo :_
nio od tamtej pory mam problem z wlosami bo je zjechalam za mocno
Adasiowa,w sumie poza tym ze jestem od maja bezrobotna a dalej latam jak popieprzona, ze w weekend mam dwie imprezy i w poniedzialek egzamin koncowy ~ obrone z filozofii to nic nowego
a i z malym zaczelam spotkania z logopeda.Teraz jeszcze konsultacje z laryngologiem i w sumie tyle.
Hej Madi ;*;*;*
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Chyba lepiej nie iść na imprezy i posiedzieć nad nauką
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
paula93
Re: Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Adasiowa, bylam na zastepstwo ale poprzedniczka wrocila z macierzynskiego wiec wiesz.Aczkolwiek dobrze jest.Na kuronia sie zalapalam a potem bd szukala.
Teraz troche luzu sie przyda.Choc tak naprawde jak pracowalam to mialam go wiecej.
Hmm to wesele i komunia wiec nie wypada nie isc.
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Ale miałam nadrabiania.. Łooo
Aurinko śliczne imię
Odpoczywaj, odpoczywaj, bo później jak się dzidziuś pojawi to raczej ciężkie noce Cię mogą czekać więc póki co korzystaj
Zresztą teraz to powinnaś tylko leżeć i zbierać siły
Adidasowa to kwiatki to włosy..
A jak w szkole?
Guśka ja Ci już mówiłam co myślę na temat spotkania się z eks..
Ale zrobisz jak będziesz chciała, wiadomo
Car no widzę, że jednak powróciłaś
A pytaliście od czego ta szybka mogła tak pęknąć??
No i jak tam przygotowania do obrony??
Had, Tygrys miłego wypadu.. Trzymam kciuki żeby się Wam pogoda poprawiła, bo jest strasznie i zimno i deszczowo, a nawet bardzo ulewnie..
No i się nie zgadałyśmy w końcu...
ładna sukienka choć ja też wolę krótsze
Krisie gdzie się podziewałeś że nie zaglądałeś??
Jak się ma Twoja walka o powrót formy??
Miaamy, no tak.. bez sensu w ogóle żeby te dzieci tyle czasu w tym kościele siedziały.. Powinno się im skrócić maksymalnie wszystko a nie wydłużać by tylko cierpliwość traciły..
mnie denerwują te wszystkie kościelne ceremonie bo to więcej zachodu niż to wszystko warte..
Aczkolwiek trzymam kciuki żeby się wszystko dobrze potoczyło..
Paula hej
A jaki masz swój kolor włosów?
Kurczę widzę, że nie tylko ja się boję farbowania
Bac, Agatka gratuluję Wam Panie Moderatorki
Bac Małej przeszło??
Agatka u Ciebie co tam??
Adix
Tak podpaść skarbówce- no wiesz co
ale wszystko się dobrze zakończy.. po to są niestety i się tak czepiają...
Kurczę nie wiem czy kogoś nie pominęłam, ale mam nadzieję że nie.. A jeśli już to przepraszam.. :***
Re: Przy kawie ...
A no w zasadzie nie wypada...
W ogóle powiem Wam, że strasznie mi wpadły w ucho te dwie piosenki i nie mogę przestać ich słuchać
Madi ani taka jestem roztrzepana
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?