Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Ale sie uśmiałam :D
No kochana to byłas atrakcją dla gości, młoda nie jest zazdrosna że cała uwaga gosci na Tobie była skupiona hę? ;)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Jam, Guśka :*

No to ładnie :D ale dał czadu z tą koszulką :) czyli jednak też balowałaś wczoraj :) haha
dobrze, że dał Ci szansę i przywiózł Cię z powrotem :) tak to byś jeszcze większą furorę zrobiła :D

Jam nie tylko u Ciebie tendencja spadkowa..
U mnie tak samo- leje jak z cebra, ciemno, zimno i nic się nie chce..
Łączę się z Tobą i stwierdzam że totalnie dziś sobie wszystko odpuszczam... a wieczorem wybywam %% :D

Car gdzieś Ty?? :*
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelka nie była zazdrosna bo ja zaczęłam się bawić jak już zespół się zawinął, to na sam koniec dopiero :) także już mało ludzi było.

Madi wczoraj nie, posiedziałam tam chwilę bo nie miałam wyjścia, pogadałam z chłopakami i wróciliśmy do domu.

U mnie jeszcze nie pada, ale też jest pochmurno.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Guśka to zaskoczyłaś wszystkich :)
Ja też Cię nie podejrzewałam, że takie koncerty jesteś w stanie dać :D
No ale najważniejsze, że się wyszalałaś :)
a w której sukience byłaś w końcu?? W tej co mówiłaś??

Kris grabisz sobie :D
w dziale zabaw się pokazujesz a tu ni hu hu- słowa nie napiszesz..
ani nic w ogóle zero odzewu..
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi ja sama siebie zaskoczyłam, a śpiewałam chyba dlatego że miałam dobrego kompana do śpiewania bo ja ani trochę nie umiem ;) lepsze chyba było tańczenie bez muzyki :lol:

Na Krisa już krzyczałam na fb to obiecał że nie długo wróci.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Haha :D
normalnie chciałabym te wygibańce zobaczyć :D
eh ale mi nie powiedziałaś w której sukience byłaś??

No wiesz jak to mówią "obiecanki-cacanki.." ;-)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi byłam w tej czarno-białej co mówiłam :) Nie tańczyłam sama, bodajże z Tomkiem... chyba :) także chyba nie były takie straszne wygibańce :lol: ale tak się wybawiłam jak nigdy jeszcze :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No to super :D
A ja tak się tylko śmieje :)
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

rany, a ja bym się tak wybrał i potańczył :(

Zazdroszczę ci Guśka.

No i faktycznie super, że się pobawiłaś :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Snajper :)
To bierz żonę w sobotę i jedźcie w tany :) jakiż to problem :P
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Jestem jestem Madi :)
Juz mi dziala normalnie net;D

Widze ze tu hulanki na calego haha Guska jestes Mistrzu :D Pelen szacun ;D
Powiedz ze masz to nagrane :p
Bd miala fajne wspomnienia...a to jedna z najfajniejszych rzeczy.I nikt Ci tego nie odbierze.:D

Madi, Jamka pogoda ma sie poprawic wiec szykujcie sie na nadganianie :p

Snajperku nawet gdzies tak wyjsc mozecie i dac czadu.A co kazdemu mozna :D Guska jeszcze tego na szczescie nie opatentowala ;>

A wiecie co.Bylam z malym u kontroli bo dalej mu bable wylazily.I lekarz stwierdzil, ze to wirus.A wirus dostal sie z rosliny, ktora zerwak w parku...Dokladnie urwal mu lebek i jak ja targal to sie pocharatal.Ciekawe jest to ze nic nie ma w parku ze ten kwiatek, ma takie dzialanie.:o
Bo skoro to takie cos wywoluje to chyba nie powinno byc w parku, gdzie kazdy chodzi i moze sie "poparzyc" :_

Kris jak sb obiecywalismy ~zrywam z Tb.:)bo mnie zostawiles.eh Ci faceci ;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Carina no wreszcie dotarłaś :D

Co do rośliny, to niekoniecznie, może to zwykły chwast, który po prostu ma takie działanie.. nie muszą o tym wiedzieć i dlatego po prostu nie było informacji.. po prostu sami o tym nie wiedzą..
a jak wyglądał??

Mam nadzieję, że się poprawi bo czekam żeby się trochę "napromieniować" haha :D
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

: )*
wiesz Madi ten kwiatek jest w takich rabatach wsadzony i jest go tu dosyc duzo.

A wyglada jak taka przerosnieta cebula_Lub szczypiorek.Ma taki klebek malych kwiatuszkow ... i strasznie smierdzi takim kwaskiem.
eh~ jak bd w parku to zrobie fotke.:)

Haha a potem bd swiecila w nocy ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No bo wiesz, dużo jest takich roślinek, które i parzą i wysypka po nich się pokazuje..
ale to poczekam na zdjęcie bo aż ciekawa jestem jak wygląda..

No tak, efektownie będę wyglądać :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

i jaka oszczednosc energii ;D

Tak.Ale zeby to byla wysypka i swedzenie.,to ni stad ni owad wyskakuje babel, zaraz peka i taka plama sie robi...i tak jedno kolo drugiego.Nie od razu a w ciagu paru dni...
Dziwnie to wyglada.

Ja wpierw myslalam ze to ta roslinka barszcz ukrainski.Ale po tamtym to jest masakra
Tak parzy.A tu nic nie boli...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej Car :)

Niestety ja nie byłam w stanie tego nagrać a czy ktoś nagrywał to już tego nie wiem ale chyba raczej nie ;)

A co do dyskotek to nie dla mnie :) Także może się Snajper bawić :)

Kurcze to co to za badziewie macie w tym parku??

Madi będziesz się opalać?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej moje kochane bzidale :)

Jestem jestem. Jakoś weny do pisania nadal nie mam ale zostałem zmuszony coś naskrobać bo niektóre niewiasty skutecznie mnie szantarzowały ;)

U mnie po staremu nic się nie zmieniło. Oprócz jedynej jak narazie dobrej wiadomości tj. mój brat w zeszłym tygodniu się dowiedział że bęzie miał synka :)
Bardzo fajnie bo córeczkę już ma i chciał mieć synka do kompletu i mu się udało. Trafił w 10 :D

Madi wiesz że ja dotrzymuje słowa i Was nie zostawie na forum. Poza tym , ktoś musi zaniżać poziom forum swoimi genialnymi przemyśleniami, więc jeszcze się ze mną pomęczycie :D
psyt :) Madi będziesz się opalać dobrze zrozumiałem ?:) jakby co to ja mogę Cię olejkiem naszmarować ;)

Gusia tak jak obiecałem jestem :)
Widze szalejesz szalejesz na weselach. Fajnie jest wtedy co wspominać a i goście będą Cię w pozytywny sposób wspominać oglądając płytkę z wesela :)

Car diablico :slini_sie: jak mogłaś ze mną zerwać?????? To ja tu żyły gotów jestem dla Ciebie wyprówać a Ty po małym nieporozumieniu zrywasz ze mną :)ech te kobietki
Przyjm garść krzaczunków w ramach małej rekompensaty :kwiatek :kwiatek :kwiatek :D


Jeśli o jakiejś niewiaście zapomniałem to sorki, kłaniam się nisko i w stópki całuje :D
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Melduję że żyję i lecę się szykować na szkolenie...
Tygrysa pozdrowię ;) póki co został nam tylko kontakt sms ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dobry :)

I znowu się szykuje taki dzień że nic się nie chce... Masakra.

Kris akurat na tym weselu kamerzysty nie było ale może to i lepiej ;) I cieszę się bardzo że do nas wróciłeś :)

Had a Ty kończ te szkolenia i też do nas wracaj :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Dzień dobry :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cześć Jamelka :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej Guśka ;)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A co Ty tak dziś cicho? :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

zmeczona jestem.. i dobita. Hydraulik mial przyjechac juz dwa tyg temu a nie widać go w ogóle. Odłozylam 600zł, zaczyna mi do zycia brakowac więc zaraz nie bedę miala na niego. I w ogóle nerwy jakies mam :/
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej Robaczki ;d

Haaaadziaaa! ty mnie tu wracja bo ja tesknie...na gadu wpatruje sie jak glupia czy czasem nie naskrobalas...<beczy> ;(
o rozpaczy...i nic... pusto...

Gusienka, no wlasnie nie wiem co za kwieciste chwasciorki tam powsadzali :)
Ale jak nie bd padalo to mam zerwac i sprawdzimy co to jest dokladnie.:)

Hellow Krisiatko ja ci zaraz lanie zaserwuje ;D
Co to za krzaczunki haha ;D
w sumie nie wazne, intencje sie liczą ;D
Jak wrocisz to zapomnimy o sprawie.A jak nie to bd twoim cieniem ;p wiec juz sie boj ;"

Jamka.:} co ty tak krociutko postujesz.Tuli ;*

eh bylam dzis na podpisie i rece mi opadly.Dostalam indywidualnego doradce <padla> ale job mam szukac sb na wlasna reke bo ja wiem najlepiej co chce robic :J
To po co mi ten doradca? etaty sobie tak organizuja chyba :)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość