Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

SNajper bardzo pocieszające to co napisałeś :D naprawdę się uśmiechnęłam :)

Hadassa powiedziała mężatka :lol: nie no, no jakieś tam swoje plusy ma, ale ja widzę więcej minusów :(

Madlen mam andzieję, że nie trafię na kolejnego takiego...

Jamelia te niektóre nauczycielki to tragedia istna... Napisz jak było:)

A ja się troszkę podłamałam... Jutro wyciągam papiery ze szkoły i oficjalnie z niej rezygnuje. Miałam mieszkać z koleżanką w Kielcach lub Warszawie, a okazuje się, że jej chcą staż przedłużyć i ona się zastanawia czy nie zostać przy pracy, a studia zaoczne :( mówi, że rodzice na nią naciskają żeby wybrała właśnie tak...
Ech a umawiałyśmy się na wspólne mieszkanie i w ogóle... Jak mnie zostawi na lodzie to nie wiem co zrobię. Ale nie mogę zrozumieć, dlaczego woli zostać na takim zadupiu (małe miasteczko) jak Końskie i tkwić w tym starym, wyglądającym jak z przed wojny budynku za marne 1200-1400 zł niż skończyć studia dzienne i w między czasie rozglądać się za pracą w swoim fachu...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

dzien dobry :D

ale pogoda dzis piekna :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Dzień dobry, właśnie A. powiedział mi, że za pół roku będę dla niego obcą osobą... ścieło mnie z nóg, bo ja bym nigdy tak nie powiedziała, bo nigdy nie będzie obcy, no ale cóz... DO tego dodał, że za pół roku już dawno będę miała swoje życie i że ktoś mnie już "obróci" dawno... Obróci = przerucha - wg niego. No tak się wkurzyłam, że myślałam, że mu jebne. Sory za słownictwo, ale aż mnie trzęsie... Jeszcze mówię mu żeby podniósł dupe i zaczął sprzątać, bo syf robimy razem to i razem powinniśmy sprzątać to on wielce się teraz uczy... no szlag mnie zaraz trafi, ryczeć mi się chce z bezradności.
Jutro wracam do domu na jakieś 2 tygodnie... a potem wracam i zabieram resztę rzeczy i wracam już na stałe do domu...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej wszystkim.

Adaś, no widzisz jacy ludzie są, nigdy nie mozna byc wszystkiego pewnym w 100%-ach ... zostawi cie na lodzie i bedziesz miala problem :/..
Wiesz, moze chce tam zostac bo sentymenty... kto tam wie.. moze jest emocjonalnie tam przywiazana.. i ten nacisk rodzicow to tylko wymowka..


ych przeczytalam jedna strone forum i tyle, jestem wykonczona... dzisiaj sluchajcie mialam taka fajna sytuacje w sklepie w ktorym pracuje :D
Bo jak bylam tam pierwsze dwa dni, przyszla taka dziewczynka, z pozoru słodka niewinna.. jakos ok 6-8lat.. mysle ze chodzi do podstawowki...
No i widzialam ze zwinela ze sklepu kilka naklejek zeszytow i zabawek.. tak hops, pod kurtke i uciekla, ja za nia wybieglam ale nigdzie jej nie bylo! Od tamtej pory na nią polowałam.. no i nie przychodziła. I nagle dziś przyszła.. sie na nią tylko czaiłam i patrzyłam czy coś kradnie czy nie. Nie zauważyłam żeby coś kradła, ale ciągle na mnie patrzyła, i chodziła między półkami... I chciała wyjść ze sklepu a ja wtedy przed drzwi i jej nie puściłam. I sie jej pytam - a dokąd to?
a ona: do domu .
A ja do niej: - a te rzeczy ktore ostatnio zwinęłaś ze sklepu to gdzie są?
Ona tak na mnie popatrzyła ze strachem w oczach i mówi - w domu...
Ja mowie, no to pieknie, prosze bardzo idziemy do szefa i bedziesz mu sie tlumaczyc.. spisalismy jej imie nazwisko i adresik, okazuje sie ze mieszka brame dalej, dlatego pewnie wtedy jak za nia wybieglam juz jej nie bylo bo wpadla do domu odrazu..;)
Przestraszone dziecko strasznie, wyszla z tego sklepu prawie zaplakana :P
hehe no ale co poradzic...
Teraz wszyscy w firmie sie smieja i mowia ze mnie zatrudnią na ochroniarza :D
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka ja już nie mam słów do nikogo, po prostu zwątpiłam w cały świat i najchętniej zamknęłabym się na całe życie w szklanej kulce i nie wyszła... :(
no śmiesznie wyszło, ale faktycznie kiepsko, że kradnie. A szef co na to?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

No nic w sumie powiedzial zeby mu to bylo ostatni raz, wzial jej adres i tyle.
A przestan ja tez watpie juz we wszystko i we wszystkich kazdy taki jest albo falszywy albo robi czlowieka w bambuko... ale co mamy zrobić..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Widziałaś wyżej co napisałam? Na tema A. ?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

nie nie widzialam, przeczytalam tylko jedna strone.. mozesz skopiowac, bo ja tutaj mam zawieche i jeszcze Julcia przyjechala(siostrzenica) i jej paznokcie maluje ;D

albo wejdz na gg!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dziękuję wszystkim słoneczkom, które o mnie ciepło myślą i wspominają! :(

Hadassa - na gg mało, najpierw trzeba mnie ścignąć na fb i wtedy wchodzę na gg. Nawet jak jestem to niewidoczna. :)
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

Adidasowa niestety widac nie ma juz tego zwiazku dla niego ani dla ciebie, cham no ale co zrobic, nie nowosc. Dobrze by bylo zebys zaczela od nowa :*
gagatka
Jestem tu nowa :)
Posty: 23
Rejestracja: pn maja 12, 2014 11:58 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: gagatka »

Adidasowa, jestem pewna, że to będzie dla Ciebie nowy, lepszy początek. Trzymam kciuki! :-)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Witajcie... wpadam się przywitac i chyba uciekam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka przecież to był 1 post wyżej... ech... no dobra:
Dzień dobry, właśnie A. powiedział mi, że za pół roku będę dla niego obcą osobą... ścieło mnie z nóg, bo ja bym nigdy tak nie powiedziała, bo nigdy nie będzie obcy, no ale cóz... DO tego dodał, że za pół roku już dawno będę miała swoje życie i że ktoś mnie już "obróci" dawno... Obróci = przerucha - wg niego. No tak się wkurzyłam, że myślałam, że mu jebne. Sory za słownictwo, ale aż mnie trzęsie... Jeszcze mówię mu żeby podniósł dupe i zaczął sprzątać, bo syf robimy razem to i razem powinniśmy sprzątać to on wielce się teraz uczy... no szlag mnie zaraz trafi, ryczeć mi się chce z bezradności.
Jutro wracam do domu na jakieś 2 tygodnie... a potem wracam i zabieram resztę rzeczy i wracam już na stałe do domu...

LadyJ tak właśnie chce zrobić, chociaż czuje w głębi, że go kocham...

gagatka oby, bo jak na razie to jest strasznie ciężko :(

Hej Had :)
Ostatnio zmieniony pt maja 30, 2014 8:48 am przez Adidasowa, łącznie zmieniany 1 raz.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adi,ale czasem nie ma sensu się męczyć, szczególnie gdy nie widać poprawy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

No niby tak, wiem, że nie chce już się męczyć. Ale naprawdę gdyby on się zmienił z kilkoma rzeczami to byłby idealny... :( no ale nigdy to nie nastąpi...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Witajcie :)
Rozmowa przebiegła normalnie, bez krzyków i agresji :D
Dowiedzialam sie że moje dziecko jest bardzo dziecinne i wida c ze nie ma w domu zadnych obowiązków... No nie ma bo babcia się wieczniee wpiepsza ,burzy moj autorytet i on wie że nic nie musi bo babka zawsze w jego obronoe stanie... wrrr

Adi a dlaczego ty w ogóle te papiery chcesz zabrac ze szkoły? nie lepiej jak bys sie przemeczyła i skończyła te studia? Zaczynac znowu od początku, w innym miejscu...troche szkoda.
a z A. tyle czasu wytrzymalaś to jakoś bys przezyła jego towarzystwo. Przemyslałaś to dobrze? Jesteś pewna w 100% że chcesz zrezygnowac ze szkoły?

Madi napomykam, ale on mi teraz do remontu się dołozy wiec na pierscionek nie bedzie...

Boże, jaka jestem zmeczona, jak pomysle że zaraz będę sprzatac tyle metrów to mi się słabo robi :(
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

wiesz Adi... związek związkiem, ile da rade zmienić tyle się da... drugie pytanie czy da radę żyć z wadami drugiej osoby...

ale własnie, czemu ze studiów rezygnujesz?? i co od początku ? Nie rób tego błedu co ja

Jam, a nie możesz mamy zabrać z sobą do nauczycielki by to samo jej powiedziała ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Dziewczyny :*

Ale śpiąca jestem, normalnie bym dziś z łóżka nie wstawała.. co za pogoda..

Had:*
Jak Tobie mija dzień?? Bardzo pracowity?

Jam no tak, ale mimo wszystko jakby chciał to by coś zrobił w tym kierunku, chyba, że planuje Ci zrobić wielką niespodziankę..
A remont to nie tłumaczenie wg mnie :)
Dobrze, że rozmowa była spokojna:)
Powiem Ci, że ja bym Ci chętnie w tym sprzątaniu pomogła.. może by się człowiek jakoś rozruszał..

Adidasowa no właśnie to jest to.. zaczynasz mieć wątpliwości o czym wcześniej Car mówiła..
Chociaż spróbuj na jakiś czas i zobaczysz co i jak.. czy będzie Ci lepiej, czy będziesz tęsknić..
ale mówisz że jest Ci obojętny, zaraz że Go kochasz.. może to już po prostu przyzwyczajenie nie miłość..
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej :)
Widzialam ze jestes na dostepnym Madi , lognelam sie a tu "pouft" i Ciebie juz nie ma :) eh~

Jamka, tak samo pomyslalam jak Hadzia.Moze gdyby faktycznie ktos obcy jej to powiedzial to by zaczela choc sie nad tym zastanawiac.Bo tak w swoim mniemu robiac dobrze tak naprawde krzywde mu wyrzadza.:/
Co zas do tlumaczenia to kazde jest dobre by odwlec temat.:)

Adidasowa, nie wiem ale czuje ze bd tak jak za kazdym razem...I musisz sie powaznie zastanowic i jasno okreslic.Bo widze ze sama nie wiesz czego chcesz.Wybacz ze nie dobieram delikatnych slow ale ile mozna...Raz chcesz, raz nie.A jak cos sie dzieje to placzesz.W moim odczuciu sama na to przyzwalasz.I tylko ty mozesz to uciac...


Madi cos ty taka zmeczona ostatnio?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Car :*
No ja Cię nie widziałam, jak byłam nie było nikogo, to sobie poszłam :)

To chyba pogoda, cały dzień bym przespała..
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej :)

Matko jak mnie głowa boli...
Byłam dziś rano w laboratorium, później troszkę się pokręciłam po mieście a potem na pazurki ale bardzo fajnie mi teraz zrobiła ;)

Had Ty lepiej olej te szkolenia i wracaj do nas :)

Madi to na pewno ta pogoda bo u mnie to samo...

Car jak samopoczucie? Jak synio? :)

Jamelka cześć kochana :) W sumie to lepiej sobie poczekaj na ten pierścionek, niech tak sam z siebie się zdecyduje to będzie bardziej miłe :P

Kris miałeś mnie nie opuszczać :angrywife
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

Adi trzymam kciuki za nowy poczatek :*




Ja wlasnie wrocilam z zakupow :)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

cham i tyle, co ja moge wiecej powiedziec, mowilam to od dawna...



hej dziewczyny ;)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cześć Lady i Vanilka :)
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

hej :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości