Ciesze sie, ze cos u Ciebie sie rusza z tym domkiem
Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Na szczescie u mnie narazie az tak sie nie odzywa ten bol...
Ciesze sie, ze cos u Ciebie sie rusza z tym domkiem
Ciesze sie, ze cos u Ciebie sie rusza z tym domkiem
Re: Przy kawie ...
No powoli powoli, ale coś się dzieje..
jest jakaś nadzieja że lepszą przyszłość 
Muszę pulpety zrobić ale nie mam siły
Muszę pulpety zrobić ale nie mam siły
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja robilam te pancakesy. S. zjadl dwa i przyszedl za chwile czy moge mu zrobic kanapki...
Re: Przy kawie ...
Haha a mówiłaś że się zapchają 
No ja miałam wcześniej krupnik, ale jeszcze ziemniaki, pulpety i sałateczka na drugie danie i kompot wiśniowy sobie panowie zażyczyli
idę powiesić pranie, zw
No ja miałam wcześniej krupnik, ale jeszcze ziemniaki, pulpety i sałateczka na drugie danie i kompot wiśniowy sobie panowie zażyczyli
idę powiesić pranie, zw
-
G****
Re: Przy kawie ...
On to chyba nie lubi takich rzeczy dlatego tylko dwa zjadl ale jak se tam chce...
Re: Przy kawie ...
hmm.. dziś spałam 3 h.. bo co się obracałam to płakałam z bólu....
w sumie mało co się ruszam.. nawet zwykle pójśc gdzies to boli.....
masakra.... więc leże... lapek, gra i tyle.....
MAdi, super że już coś się w domu rusza, zawsze to coś do przodu
a jak się dogadujecie ??
Zanna, mój to słodkie pochłania..
wczoraj gofry robiłam, nie nadążałam ze smazeniem
w sumie mało co się ruszam.. nawet zwykle pójśc gdzies to boli.....
masakra.... więc leże... lapek, gra i tyle.....
MAdi, super że już coś się w domu rusza, zawsze to coś do przodu
a jak się dogadujecie ??
Zanna, mój to słodkie pochłania..
wczoraj gofry robiłam, nie nadążałam ze smazeniem
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
A moj wlasnie slodkie nie bardzo to znaczy on ma tak , ze jak nie je nic slodkiego to nie je ale jak go najdzie na slodkie to wciagnie na raz wszystko co w domu jest slodkie 
Re: Przy kawie ...
Hej
Zanka zaciekawiły mnie te panacakesy, zaraz zobaczę ten przepis.
Madlen, ja bym chętnie wyjechała i wszystko mi jedno co bym robiła, może być sadzenie nawet
Kayra, współczuję, mnie boli kręgosłup między łopatkami ale jeszcze nie tak żeby zastrzyki brać. Leż, odpoczywaj i korzystaj z przywilejów chorego
Black, ta dziewczyna jest zwyczajnie po piepszona... cieszę się że połówek Ci się wreszcie ogarnął
Zanka zaciekawiły mnie te panacakesy, zaraz zobaczę ten przepis.
Madlen, ja bym chętnie wyjechała i wszystko mi jedno co bym robiła, może być sadzenie nawet
Kayra, współczuję, mnie boli kręgosłup między łopatkami ale jeszcze nie tak żeby zastrzyki brać. Leż, odpoczywaj i korzystaj z przywilejów chorego
Black, ta dziewczyna jest zwyczajnie po piepszona... cieszę się że połówek Ci się wreszcie ogarnął
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Witajcie dziewczyny, może dam radę nadrobić posty;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hej Jam.... staram sie jak mogę... 
mam nadzieję że będzie lepiej..
hej Adi
mam nadzieję że będzie lepiej..
hej Adi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Jam, hej Adidasowa :*
Kay bardzo dobrze się dogadujemy:) o dziwo nie było nawet sprzeczki małej, tyle że tak czy tak się wkurzyłam o to że z sąsiadem przesiaduje.. ale nie zrobiłam problemu..
i w ogóle dużo zdrówka :*
Jam chciałam przybliżyć Ci co siostra tam robiła. Ona jest zadowolona. Jak coś to się podpytam jeszcze i jakby coś wiedziała o wolnym miejscu to Ci dam znać co i jak
Może by się udało że pojechałybyśmy razem 
Adaś nadrabiaj nadrabiaj ;p
Kay bardzo dobrze się dogadujemy:) o dziwo nie było nawet sprzeczki małej, tyle że tak czy tak się wkurzyłam o to że z sąsiadem przesiaduje.. ale nie zrobiłam problemu..
i w ogóle dużo zdrówka :*
Jam chciałam przybliżyć Ci co siostra tam robiła. Ona jest zadowolona. Jak coś to się podpytam jeszcze i jakby coś wiedziała o wolnym miejscu to Ci dam znać co i jak
Adaś nadrabiaj nadrabiaj ;p
Re: Przy kawie ...
MAdi, to dobrze... szkoda, że czasu nie poświeca.. ale może potrzebuje oderwania...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ogólnie to sąsiada bardzo długo nie było i się nie mogli nagadać ale zawsze jakiś drineczek przy tym był i tak się im wszystko przedłużało.. Wybaczam Mu to, potrafię to zrozumieć 
Ostatnio mi coś bs świrowały..ale widzę, ze teraz już ok..
A oglądałyście nagranie bliźniaków w internecie?? Dzisiaj na głównej na Onecie było.. jakie kochane to ach
Ostatnio mi coś bs świrowały..ale widzę, ze teraz już ok..
A oglądałyście nagranie bliźniaków w internecie?? Dzisiaj na głównej na Onecie było.. jakie kochane to ach
Re: Przy kawie ...
Catherine a to na studiach standard. Ja jestem na bezpieczeństwie wewnętrznym, mamy łączone zajęcia z turystyką,a aczasami jak zadadzą jakieś zadanie to nikt nie wie jak zrobić, bo nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi
jedno zadanie tygodnie przekładaliśmy xd
Propo faceta to no może być lekko zawiedziony z powodu braku seksu, ale myślę, że generalnie musi Cię bardzo kochać i nie zależy mu wyłącznie na seksie skoro znosi to:) moim zdaniem również powinnaś trochę się wyluzować odnośnie seksu, bo tak jak Kay pisała - odbierasz sama sobie przyjemność
A ja kocham się od roku czasu z chłopakiem, nawet powiem, że dość często, jedynym naszym zabezpieczeniem OD ZAWSZE były prezerwatywy. NIGDY nam żadna nie pękła, używamy durexów. Inną sprawą jest umiejętne zakładanie i nie uszkodzenie ich. My nawet stosowaliśmy swego czasu "seks przerywany" i też nic się nie stało. Mój facet potrafi się powtrzymać i kontroluje wytrysk. Wiadomo, że 100% pewności nie miałam, były chwile kiedy się straszliwie bałam, stres powodował opóźnianie okresu, a to powodowało jeszcze większy stres
ale generalnie nadal nie wpadliśmy. Także kochana daj spokój z tym strachem i daj się ponieść przyjemności 
elu na pewno wszystko się wyjaśni i będzie w porządku, czasem ciche dni się przydają, wiem po sobie, co zaowocowało <3
Black seksowne to zdjątko, a jakie cyce
chciałabym mieć takie
A no to zmiana widzę u połówka, napisałabym że zazdroszczę, ale u mnie również diametrialna zmiana, aż się dziwię
Dziewczyny propo CV to myślę, że akurat we Wrocłąwiu pracy jest strasznie dużo... A. wysłał około 20 CV gdzie się dało i po miesiącu odezwało się 10 firm, że nie wiedział, którą wybrać
vanilka bardzo przykry widok
współczuję, że musisz to przeżywać:( a po co CI ta suknia ślubna? ;P
Madlen świeżo po kąpaniu to dopiero pluszak jest
puchata maskotka, którą kocham nad życie! a co do A> to opiszę wszystko niżej, jak już każdej soć odpisze to dopiero wspomnę o sobie 
Kayira a co jest przyczyną bólu kręgosłupa??? przepracowałaś się??
Dobra nadrobiłam, a teraz moje refleksje... A więc po pierwsze nie pisałam, bo byłam w piątek ze znajomymi na imprezce i tak się zchlałam, że kosmos
tzn nie to, ż ebyłam nieprzytomna tylko w sobotę miałam takiego kacora jak jeszcze nigdy w zyciu
no ale byłam tam bez A. było nas w sumie 6 dziewczyn,a później jeszcze 2 chłopaków. Niby miałam wrócić o 12, ale o 12 to dopiero wyszłyśmy od jednej z domu na impreze i już u niej poszło 0,7 l na 4 osoby. No i później jeszcze w klubie trochę xd No i zasiedziałam się i o 5 rano Arek wparował do klubu
oczywiście zonk, bo dziewczyny mi się wcześniej pytały trochę o niego, że widzą, że ja się ogólnie dziwnie zachowuje jak jakaś wystraszona, widzą, że nie jestems zczęśliwa w związku i pytały co jest nie tak, to im kilka sytuacji pryztoczyłam. Były w szoku... I jak przyszedł i zaczął się na mnie wydzirać to stanęły w mojej obronie, cyrk był
wszystkie jak na niego nasiadły
podobno jedna mu walnęła plaska, ale nie widziałam tego... strasznie się wtedy pokłóciliśmy, aż się popłakałam i chodziłam taka rozmazana...jak już wróciłam do domu to było tylko lepiej. Dziewczyny mówię wam: ZŁOTY CZŁOWIEK się z niego zrobił, nie wiem jak to się stało, masakra. Aż sama nie wierzę.
Zanim ja nadrobiłam i opisałam wszystko to pouciekałyście
Propo faceta to no może być lekko zawiedziony z powodu braku seksu, ale myślę, że generalnie musi Cię bardzo kochać i nie zależy mu wyłącznie na seksie skoro znosi to:) moim zdaniem również powinnaś trochę się wyluzować odnośnie seksu, bo tak jak Kay pisała - odbierasz sama sobie przyjemność
elu na pewno wszystko się wyjaśni i będzie w porządku, czasem ciche dni się przydają, wiem po sobie, co zaowocowało <3
Black seksowne to zdjątko, a jakie cyce
A no to zmiana widzę u połówka, napisałabym że zazdroszczę, ale u mnie również diametrialna zmiana, aż się dziwię
Dziewczyny propo CV to myślę, że akurat we Wrocłąwiu pracy jest strasznie dużo... A. wysłał około 20 CV gdzie się dało i po miesiącu odezwało się 10 firm, że nie wiedział, którą wybrać
vanilka bardzo przykry widok
Madlen świeżo po kąpaniu to dopiero pluszak jest
Kayira a co jest przyczyną bólu kręgosłupa??? przepracowałaś się??
Dobra nadrobiłam, a teraz moje refleksje... A więc po pierwsze nie pisałam, bo byłam w piątek ze znajomymi na imprezce i tak się zchlałam, że kosmos
Zanim ja nadrobiłam i opisałam wszystko to pouciekałyście
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
heheh Adi, i dobrze zrobiły
może da mu to coś do myślenia....
no własnie nie wiem co jest powodem bólu... ;/ i to jest najgorsze...
eeeee... Madi to nie najgorzej,. myślałam że sąsiad co zawsze pod nosem jest
no własnie nie wiem co jest powodem bólu... ;/ i to jest najgorsze...
eeeee... Madi to nie najgorzej,. myślałam że sąsiad co zawsze pod nosem jest
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay ale nigdy wcześniej do niego nie docierało, nie wiem co mu się nagle stało tam w środku w nim, że zauważył co robi źle
kazałam mu wczoraj posprzątać TYLKO w kuchni, ja dziś wchodzę o 13:40 do mieszkania i...
szok. Wszystko wysprzątana! Nie sama kuchnia, ale i pokój i łazienka i hol. A na dodatek kartka przyklejona na lustrze, że nie zdążył kurzy zetrzeć, że życzy mi miłego dnia i bardzo mnie kocha i serduszka
aż mi się oczy zaświeciły ze szczęścia:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
cześć agatka, pewnie, że przytulimy, co się stało?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
wiesz, może w końcu mu to coś dało do myślenia...
szczególnie gdy obca osoba mu coś mówi....
no właśnie miałam pisać że się Agatka pojawiła...
jasne <tuli>
co się Słońce stało ??
szczególnie gdy obca osoba mu coś mówi....
no właśnie miałam pisać że się Agatka pojawiła...
jasne <tuli>
co się Słońce stało ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Od dwóch dni żyję w trójkącie. Ja, migrena i grypa żołądkowa. Bolą mnie chyba nawet paznokcie i włosy
Nawet do Was nie miałam siły zajrzeć 
Re: Przy kawie ...
Kay możliwe, że mu się głupio zrobiło, ale oby tak dalej, dosłownie skaka koło mnie na rzęsach
wczoraj mówię "zrobię sobie zaraz zupkę chińską" a on "poczekaj kochanie, ja CI zrobię" a ja
no okeeej, rób. No nie ten człowiek, podmienił mi ktoś faceta?
Gdzieś wyczytałam, że korzonki przeziębiłaś... jak Ty to zrobiłaś?
agatka po pierwszym zdaniu myślałam, że facet CIę zdradza, już miałam wyzywać
kochana wygrzewaj się, lecz się czym się da!
Gdzieś wyczytałam, że korzonki przeziębiłaś... jak Ty to zrobiłaś?
agatka po pierwszym zdaniu myślałam, że facet CIę zdradza, już miałam wyzywać
kochana wygrzewaj się, lecz się czym się da!
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Agatka, to się dziś zgramy..
witaj w gronie chorych...
ano Adi załatwiłam.. ale nie wiem kiedy, jak i gdzie...
na prawdę... nic takiego nie robiłam co mogło by to spowodować...
Adi, dobrze że tak zareagował oby utrzymało się na dłużej
ano Adi załatwiłam.. ale nie wiem kiedy, jak i gdzie...
na prawdę... nic takiego nie robiłam co mogło by to spowodować...
Adi, dobrze że tak zareagował oby utrzymało się na dłużej
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Nie przewiało CI plecków? ;/ bo inaczej się chyba ich nie da przeziębić :/ może za lekko się ubierałaś...?
Właśnie chce zobaczyć, ale cały czas mi mówi, że chce się zmienić dal mnie, pokazać, że mnie szanuje, że głupi był, że się tak zachowywał
Właśnie chce zobaczyć, ale cały czas mi mówi, że chce się zmienić dal mnie, pokazać, że mnie szanuje, że głupi był, że się tak zachowywał
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Cholera, on by mnie nie zdradził nawet jak bym mu kazała
Świeżo zakochany jest ^^
Najchętniej bym się wygrzała whisky, ale nie wiem czy to dobry pomysł.. A w ogóle to za Wami się.. stęskniłam się....
Najchętniej bym się wygrzała whisky, ale nie wiem czy to dobry pomysł.. A w ogóle to za Wami się.. stęskniłam się....
Re: Przy kawie ...
Adi, no własnie nie ... nawet w podkoszulkach chodzę...
więc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi... ;/
wiesz, dobrze że mu zalezy i chce się zmienic...
Aga... hehe.. i oby taki stan mu się utrzymał
my za Tobą też... gdzieś się tak przyłatwiła ??
więc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi... ;/
wiesz, dobrze że mu zalezy i chce się zmienic...
Aga... hehe.. i oby taki stan mu się utrzymał
my za Tobą też... gdzieś się tak przyłatwiła ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], Snappy [Bot] i 2 gości