Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
A co sie dzieje? Wiesz nie każdy chce żeby to co dzieje się w domu wychodziło poza jego ściany...
Re: Przy kawie ...
ale to akurat nie o dom chodzi, a i tak mi wiele powiedziała o swojej rodzinie. Chodzi o szkołę. Po prostu nie radzi sobie z matematyką, chcę jej pomóc, bo mi ona nie sprawia problemów, a tym bardziej to, co ma teraz... Ale ona nie chce, bo się wstydzi, że nic nie zrozumie, że czas mi zajmie, że nie wytrzymam z nią itp. Różne wymówki wymyśla...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Musisz po prostu postawić ją przed faktem dokonanym i tyle
Się przekona i da sobie pomóc 
Re: Przy kawie ...
Nie wiem gdzie mieszka, cały czas ją zapraszam do siebie, ona wie gdzie ja mieszkam, ale ona ciągle ma wymówki, już jej napisałam, że nie będę się narzucała, że jeśli nie chce to trudno... Ale ja zawsze jej pomogę, wystarczy słowo. Poza tym mój A. ma ścisły umysł, dla niego matma, fizyka, chemia to banały. Więc też by mógł jej co nie co wytłumaczyć. Nie wiem jak ją namówić...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Niestety jak nie chce to nic nie pomożesz, chyba że się dowiesz gdzie mieszka i ją odwiedzisz.
Kurde jak ja nienawidzę jak teściowa gotuje...
Kurde jak ja nienawidzę jak teściowa gotuje...
Re: Przy kawie ...
Naprawdę mam szczere intencje, matematyka nie jest trudna, chce pomóc, ale... ech.
A to czemu? nie umie?
A to czemu? nie umie?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
No sostatnio pospuł się jej smak i tylko kopytka, zupa i rozgotowana kasza... Fuj! Tego się nie da jeść. Ostatnio zrobiła taką ohydną zupę i to jeszcze taki wielki gar i kazała nam jeść a sama ani razu nie zjadła. Jezu ja chce już swoją kuchnię !!!
Re: Przy kawie ...
O masakra, to zwróc jej uwagę, albo może zapytaj czy możesz jej pomóć w trakcie gotowania... ja myślę co tu dzisiaj zrobić do jedzonka i chyba zupke warzywną zrobię.
To idę robić tą zupkę a potem sobie wydepiluje nogi, bo już mi zarosły:)
To idę robić tą zupkę a potem sobie wydepiluje nogi, bo już mi zarosły:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
no i tu jest problem , bo on co mu sie nie kupi to bedzie mu sie podobalo ,ale chcę coś przydatnego kupić... lubi swój samochod haha:) grać w różne gry ale to rzadko ;pi nie wiem co jeszczeKayira pisze:hej Dziewczyny, Cat a co lubi ??
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Cat to może nowe radyjko do samochodu, maskotkę zawieszkę albo pokrowce na fotele. Opcji masz całkiem sporo jeśli chodzi o auto. Ja mojego gotować nauczyłam , bronił się przed kuchennymi rewolucjami ale poległ, więc zamierzam mu na gwiazdkę fartuszek kupić
Adi, faktycznie trochę nie rozumiem Vanilki, mówi że ma problem ty oferujesz pomoc a ona nie korzysta... Zaproponuj jeszcze raz, jak nie skorzysta to odpuść sobie. Nie uszczęśliwisz nikogo na siłę...coś o tym wiem..
Kay no taka żona to skarb, zasługujesz na order ..ale mam tylko kwiatka

Adi, faktycznie trochę nie rozumiem Vanilki, mówi że ma problem ty oferujesz pomoc a ona nie korzysta... Zaproponuj jeszcze raz, jak nie skorzysta to odpuść sobie. Nie uszczęśliwisz nikogo na siłę...coś o tym wiem..
Kay no taka żona to skarb, zasługujesz na order ..ale mam tylko kwiatka
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Dobry wieczór i dobranoc! Tak sobie zajrzałam przed snem... Fajnie, że jesteście
Lubię!

-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczyny 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
Witaj on28
Re: Przy kawie ...
Widze że jesteśmy tylko my dwoje
wszyscy jeszcze sobie smacznie śpią 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
oj tak .... widze , ze zawitałeś tu u nas na dłużej . Miło nam . pewnie tak . No ja tez zaraz zmykam do miasta pozalatwiac sprawy
Re: Przy kawie ...
hej hej 
miłego dnia wszystkim życzę.. bo raczej później już nie będę miec chwili b zajrzeć do Was :*
będę chyba jutro...
miłego dnia wszystkim życzę.. bo raczej później już nie będę miec chwili b zajrzeć do Was :*
będę chyba jutro...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
tak trochę tu jeszcze zabawie. Mogę się tu nie jednej rzeczny od Was nauczyć i trochę inaczej spojrzeć na życie 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry
![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
Re: Przy kawie ...
Cieszymy się że jakoś możemy pomóc 
hej Gonia :*
hej Gonia :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry wszystkim 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Oj tak wierzcie mi że mi pomagacie. Mogłem się trochę wyżalić i poznać waszą opinie. I jak czytam wasze posty to poznaję trochę Wasz tok myślenia. Chociaż i tak pewnie nie uda mi się tego do końca ogarnąć swoją muzgownicą heheh
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie.
On28 nie ma szans zrozumieć kobiet. Trchę tu siedzę i jednego razu mówią tak, a za 5 minut jest inaczej
On28 nie ma szans zrozumieć kobiet. Trchę tu siedzę i jednego razu mówią tak, a za 5 minut jest inaczej
Adrian

Re: Przy kawie ...
Że co Adix ?!? 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
hehe bo jak to mówią kobieta zmienną jest
i dlatego tak trudno nam jest to wszystko zrozumieć 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości