Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
yhyym ... ja zaważyłam że płci męskiej zdecydowanie częściej zdarza się zmieniać zdanie, mieć humorki i się obrażać! Macie niestety tendencję do przypisywania kobietom swoich własnych cech... !
Lecę na randkę,nie obgadywać nas za "plecami"naszymi!! pa chłopaki 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Pani J na żartach Się nie znasz? Przecież ja żartowałem
<szept> on28 i to nie wiesz jak bardzo są zmienne

<szept> on28 i to nie wiesz jak bardzo są zmienne
Adrian

Re: Przy kawie ...
heheh lepiej nie poruszać tego tematu 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej kochani 
A ja się właśnie z Jamelką zgadzam, że to faceci tak mają, a przypisują to kobietom, żeby nie przyznać się, że tacy są
A ja się właśnie z Jamelką zgadzam, że to faceci tak mają, a przypisują to kobietom, żeby nie przyznać się, że tacy są
Re: Przy kawie ...
Ile głów tyle opinii 
Prawda jest taka że nieraz zmieniamy zdanie ale tylko dlatego żeby sprawić naszym połówkom przyjemność
Prawda jest taka że nieraz zmieniamy zdanie ale tylko dlatego żeby sprawić naszym połówkom przyjemność
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Oooo nie prawda
Mam męża i dobrze widzę jaki jest zmienny, bardziej niż ja i to w takich zwykłych kwestiach 
Re: Przy kawie ...
Zanna, co teściowa wymyśliła ??
Chłopaki... kobiety fakt zrozumieć ciezko.. ale z facetami wcale nie jest łatwiej...
Niestety tok myślenia bywa zmienny... nawet bardzo...
Chłopaki... kobiety fakt zrozumieć ciezko.. ale z facetami wcale nie jest łatwiej...
Niestety tok myślenia bywa zmienny... nawet bardzo...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kay w sumie to nic nowego, chciałam jutro pojechać do mamy a ona do mnie z ryjem, że nie będzie sprzątać... I tak pojadę i tak 
Re: Przy kawie ...
Nie kłóćmy się i tak my Was kochamy a Wy nas hehe.
Hmm zanna to może zacznij ją w nocy podtruwać heehe
Hmm zanna to może zacznij ją w nocy podtruwać heehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Świetny pomysł 
Ostatnio rozmawialiśmy z S. z jego siostrami o tym co kupić teściom pod choinkę no i uznaliśmy, że się złożymy i kupimy im kuchenkę gazową bo ta już jest stara i piekarnik nie działa. S. powiedział o tym teściom to wiecie co stwierdzili?? Że przecież my robimy kuchnię więc będziemy mieć kuchenkę....
Ja chyba muszę ich uświadomić, że ja nie będę im obiadków gotować, ani marnować gazy, żeby ona mogła u mnie ugotować... Masakra jakaś po prostu
Ostatnio rozmawialiśmy z S. z jego siostrami o tym co kupić teściom pod choinkę no i uznaliśmy, że się złożymy i kupimy im kuchenkę gazową bo ta już jest stara i piekarnik nie działa. S. powiedział o tym teściom to wiecie co stwierdzili?? Że przecież my robimy kuchnię więc będziemy mieć kuchenkę....
Ja chyba muszę ich uświadomić, że ja nie będę im obiadków gotować, ani marnować gazy, żeby ona mogła u mnie ugotować... Masakra jakaś po prostu
Re: Przy kawie ...
hehe to tylko pozazdrościć Ci takich teściów. Wygląda na to że będziecie chyba musieli się z nimi wszystkim dzielić jak im tego nie uświadomisz żeby oni sobie żyli swoim życiem a ty swoim. I żeby się nie wpieprzali jak koszula w d... 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ale im się cały czas mówi, przynajmniej mój mąż ale do nich nic nie dociera...
Re: Przy kawie ...
to musicie założyć zamki w drzwiach i pozamykać wszystko. jak się będą pytać dlaczego zamknięte to powiecie że to przeciesz jest wasze i nie będziecie si tłumaczyć 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No właśnie dlatego ja nie mam zamiaru dzielić swojego życia ani z moimi rodzicami ani z przyszłymi ( o ile się tacy znajdą
). Wtedy nikt Ci nie truje nad uchem że lepiej by było jakbyś zrobil to czy tamto
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie. 
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Witajcie
Och Zanna, przecież życie bez teściów byłoby takie nudne.. jeszcze tym bardziej w tym przypadku.. wiesz jaki byś miała wtedy spokój?? A tak zawsze się coś dzieje
haha 
Tak poważnie to wiesz, że Ci współczuję :*
Kay, no tak dobra żona z Ciebie, bo ja nie wiem czy wstałabym tak rano rano żeby kanapeczki robić..
Docenia to przynajmniej??
Pst! Teraz przynajmniej ma okazję się zrewanżować jak jesteś chora
Jam jak idą poszukiwania pracy??
Mnie teraz nie ma bo Męża mam w domu, bo połamał żebra, a i tak teraz jak już może chodzić to większość czasu poza domem spędza.. eh
MMM randeczka?? to koniecznie się musisz wrażeniami podzielić z nami jak było
Nie wiecie co tam u Myszki?? Bo dawno też Jej nie było i nie dała znać jak tam z tą pracą się w końcu potoczyło..
I Vanilka też jak była moment to znikła.. i nie daje znaku co w końcu się stało i czy u tego lekarza była...
Cześć Gonia, jak zdrowie i Jak Córa się czuje??
Hej Adaś i Agatka:*
Black, wyczytałam w innym temacie, ze masz wnerw.. wiem że łątwo powiedzieć "Nie denerwuj się, szkoda zdrowia" ale to tak ciężko jak pomimo tego, że się ciągle starasz, to jakaś podła żmija ciągle stawia Cię w złym świetle i znów Ty jesteś najgorszy leń, leser i lewus.. coś okropnego- doskonale Cię rozumiem...
I mimo, że chcesz się wyrwać i robisz wszystko żeby tak się stało to ten perfidny los tak zrobi na złośc, że jak zwykle nasze nadzieje pryskają jak bańka..
Życie jest O K R O P N E....
Tak poza tym Chłopcy, też jestem zdania że facet to zmienna istota.. I choćbyście zaprzeczali to i tak wiemy swoje
Och Zanna, przecież życie bez teściów byłoby takie nudne.. jeszcze tym bardziej w tym przypadku.. wiesz jaki byś miała wtedy spokój?? A tak zawsze się coś dzieje
Tak poważnie to wiesz, że Ci współczuję :*
Kay, no tak dobra żona z Ciebie, bo ja nie wiem czy wstałabym tak rano rano żeby kanapeczki robić..
Pst! Teraz przynajmniej ma okazję się zrewanżować jak jesteś chora
Jam jak idą poszukiwania pracy??
Mnie teraz nie ma bo Męża mam w domu, bo połamał żebra, a i tak teraz jak już może chodzić to większość czasu poza domem spędza.. eh
MMM randeczka?? to koniecznie się musisz wrażeniami podzielić z nami jak było
Nie wiecie co tam u Myszki?? Bo dawno też Jej nie było i nie dała znać jak tam z tą pracą się w końcu potoczyło..
I Vanilka też jak była moment to znikła.. i nie daje znaku co w końcu się stało i czy u tego lekarza była...
Cześć Gonia, jak zdrowie i Jak Córa się czuje??
Hej Adaś i Agatka:*
Black, wyczytałam w innym temacie, ze masz wnerw.. wiem że łątwo powiedzieć "Nie denerwuj się, szkoda zdrowia" ale to tak ciężko jak pomimo tego, że się ciągle starasz, to jakaś podła żmija ciągle stawia Cię w złym świetle i znów Ty jesteś najgorszy leń, leser i lewus.. coś okropnego- doskonale Cię rozumiem...
I mimo, że chcesz się wyrwać i robisz wszystko żeby tak się stało to ten perfidny los tak zrobi na złośc, że jak zwykle nasze nadzieje pryskają jak bańka..
Życie jest O K R O P N E....
Tak poza tym Chłopcy, też jestem zdania że facet to zmienna istota.. I choćbyście zaprzeczali to i tak wiemy swoje
Re: Przy kawie ...
Hej a_gatka jak mija wieczór ?
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Walczę z resztkami pracy, końcówką serialu i apetytem, sama nie wiem na co. Mam gastrofazę i nie chcę się jej poddać
A u Ciebie?
Re: Przy kawie ...
A odpoczywam sobie po fitness , zajadam 3bita i przeglądam forum bo dawno mnie nie było 
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
To fajnie, że jesteś
Też kiedyś miałam przerwę. Jak widzisz mam konto od 2011, ale był taki czas, że nie zaglądałam tutaj... albo tylko po to, aby poczytać.
Na jakie konkretnie zajęcia chodzisz?
Na jakie konkretnie zajęcia chodzisz?
Re: Przy kawie ...
No wszystko zależy od czasu kochana
Jak celebrujesz piątkowy wieczór ? wysłałam Ci PW Konkretnie to uprawiam aerobik
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Tak jak pisałam wyżej, pracuję...
Ciekawe co robią dziewczyny. Coś tu cicho... 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości