Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

yhyym ... ja zaważyłam że płci męskiej zdecydowanie częściej zdarza się zmieniać zdanie, mieć humorki i się obrażać! Macie niestety tendencję do przypisywania kobietom swoich własnych cech... ! :D Lecę na randkę,nie obgadywać nas za "plecami"naszymi!! pa chłopaki :papa:
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Pani J na żartach Się nie znasz? Przecież ja żartowałem :kiss2

<szept> on28 i to nie wiesz jak bardzo są zmienne :ok: :ok:
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

heheh lepiej nie poruszać tego tematu :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej kochani :kiss2

A ja się właśnie z Jamelką zgadzam, że to faceci tak mają, a przypisują to kobietom, żeby nie przyznać się, że tacy są :P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Ile głów tyle opinii :)
Prawda jest taka że nieraz zmieniamy zdanie ale tylko dlatego żeby sprawić naszym połówkom przyjemność :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Oooo nie prawda :) Mam męża i dobrze widzę jaki jest zmienny, bardziej niż ja i to w takich zwykłych kwestiach :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Zanna, co teściowa wymyśliła ??

Chłopaki... kobiety fakt zrozumieć ciezko.. ale z facetami wcale nie jest łatwiej...
Niestety tok myślenia bywa zmienny... nawet bardzo...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay w sumie to nic nowego, chciałam jutro pojechać do mamy a ona do mnie z ryjem, że nie będzie sprzątać... I tak pojadę i tak :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Nie kłóćmy się i tak my Was kochamy a Wy nas hehe.
Hmm zanna to może zacznij ją w nocy podtruwać heehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Świetny pomysł :lol:

Ostatnio rozmawialiśmy z S. z jego siostrami o tym co kupić teściom pod choinkę no i uznaliśmy, że się złożymy i kupimy im kuchenkę gazową bo ta już jest stara i piekarnik nie działa. S. powiedział o tym teściom to wiecie co stwierdzili?? Że przecież my robimy kuchnię więc będziemy mieć kuchenkę....

Ja chyba muszę ich uświadomić, że ja nie będę im obiadków gotować, ani marnować gazy, żeby ona mogła u mnie ugotować... Masakra jakaś po prostu :evil:
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hehe to tylko pozazdrościć Ci takich teściów. Wygląda na to że będziecie chyba musieli się z nimi wszystkim dzielić jak im tego nie uświadomisz żeby oni sobie żyli swoim życiem a ty swoim. I żeby się nie wpieprzali jak koszula w d... :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ale im się cały czas mówi, przynajmniej mój mąż ale do nich nic nie dociera...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

to musicie założyć zamki w drzwiach i pozamykać wszystko. jak się będą pytać dlaczego zamknięte to powiecie że to przeciesz jest wasze i nie będziecie si tłumaczyć :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja już nie mam siły do tego wszystkiego, a gdzie reszta życia?
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

No właśnie dlatego ja nie mam zamiaru dzielić swojego życia ani z moimi rodzicami ani z przyszłymi ( o ile się tacy znajdą :)). Wtedy nikt Ci nie truje nad uchem że lepiej by było jakbyś zrobil to czy tamto
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Witajcie. :kwiatek

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hej hej :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :kiss2
Och Zanna, przecież życie bez teściów byłoby takie nudne.. jeszcze tym bardziej w tym przypadku.. wiesz jaki byś miała wtedy spokój?? A tak zawsze się coś dzieje :P haha :D
Tak poważnie to wiesz, że Ci współczuję :*

Kay, no tak dobra żona z Ciebie, bo ja nie wiem czy wstałabym tak rano rano żeby kanapeczki robić.. :) Docenia to przynajmniej??
Pst! Teraz przynajmniej ma okazję się zrewanżować jak jesteś chora :)

Jam jak idą poszukiwania pracy??
Mnie teraz nie ma bo Męża mam w domu, bo połamał żebra, a i tak teraz jak już może chodzić to większość czasu poza domem spędza.. eh
MMM randeczka?? to koniecznie się musisz wrażeniami podzielić z nami jak było :)

Nie wiecie co tam u Myszki?? Bo dawno też Jej nie było i nie dała znać jak tam z tą pracą się w końcu potoczyło..
I Vanilka też jak była moment to znikła.. i nie daje znaku co w końcu się stało i czy u tego lekarza była...

Cześć Gonia, jak zdrowie i Jak Córa się czuje??

Hej Adaś i Agatka:*

Black, wyczytałam w innym temacie, ze masz wnerw.. wiem że łątwo powiedzieć "Nie denerwuj się, szkoda zdrowia" ale to tak ciężko jak pomimo tego, że się ciągle starasz, to jakaś podła żmija ciągle stawia Cię w złym świetle i znów Ty jesteś najgorszy leń, leser i lewus.. coś okropnego- doskonale Cię rozumiem...
I mimo, że chcesz się wyrwać i robisz wszystko żeby tak się stało to ten perfidny los tak zrobi na złośc, że jak zwykle nasze nadzieje pryskają jak bańka..
Życie jest O K R O P N E....

Tak poza tym Chłopcy, też jestem zdania że facet to zmienna istota.. I choćbyście zaprzeczali to i tak wiemy swoje :P
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dobry wieczór wszystkim :) Jak się macie? Celebrujecie piąteczek?
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

Hej a_gatka jak mija wieczór ?
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Walczę z resztkami pracy, końcówką serialu i apetytem, sama nie wiem na co. Mam gastrofazę i nie chcę się jej poddać :D A u Ciebie?
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

A odpoczywam sobie po fitness , zajadam 3bita i przeglądam forum bo dawno mnie nie było :-)
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

To fajnie, że jesteś :) Też kiedyś miałam przerwę. Jak widzisz mam konto od 2011, ale był taki czas, że nie zaglądałam tutaj... albo tylko po to, aby poczytać.

Na jakie konkretnie zajęcia chodzisz?
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
Posty: 557
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 3:14 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Aniaaaaa »

No wszystko zależy od czasu kochana :-) Jak celebrujesz piątkowy wieczór ? wysłałam Ci PW Konkretnie to uprawiam aerobik
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Tak jak pisałam wyżej, pracuję... ;) Ciekawe co robią dziewczyny. Coś tu cicho... :pisze:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości