Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Kay to są treningi BJJ- Brazylijskie jiu-jitsu są to walki w stójce i połączenie MMA.
Strasznie wyczerpujące są te treningi, całe ciało pracuuje i nie ma takiego miejsca gdzie by nie było zakwasów.
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dziś zamówiłam ale chyba ostatni rok, takie prezenty... Zobaczę co my dostaniemy bo jak tak samo jak w tamtym roku to ja też nie będę lepsza...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

On, brzmi ciekawie..
ostatnio coś mnie to zaczęło interesować..

Zanna, a co Wy starndardowo dostajecie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dwa lata temu ja dostałam stringi, S. jakieś tam bokserki z napisem i zestaw świeczek i kadzidełek i to był jeden prezent a w tamtym roku dostaliśmy ja stanik a on stringi z cukierków i jak w tym roku też coś w tym stylu dostaniemy to ja też już więcej kasy wydawać nie będę na takie prezenty jak do tej pory...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Przecież to jakas kpina.. takie prezenty się daje na jakieś kawalerskie panieńskie itp..
a nie pod choinkę..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dlatego powiedziałam, że jak w tym roku też coś takiego dostaniemy to się odwdzięczę tym samym...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

moim zdaniem bieliznę to ci może mąż kupować ..... ja bym się chyba ze wstydu pod ziemię zapadła ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No dokładnie.. pewnych prezentów nie wypada dawać.. .;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Niestety oni tego nie wiedzą...

Ależ moja teściowa to zołza... Nie podoba sie że siedzę bez zajęcia i przyszła i pyta czy obieram ziemniaki czy tre na placki, stwierdziłam że ja obiore. Naobierałam jej całą wielką miche niech to sobie teraz trze zołza :lol:

A nie mówiłam. Kupiliśmy wczoraj płytki do kuchni. Mieli dziś przywieźć ale jutro przywiozą to wkleje zdj :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Zanna ;) cwana jestes ;) hehehe ;)
chyba że ma maszynkę do tarcia ;)

ooo koniecznie się będziesz musiała pochwalić zdjęciami :D

macie w ogóle pozdrowienia od Black ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

zastanawiające jest to że to zawsze o teściowej się mówi źle a nie o teściu eheheh. Czyli jednak my faceci nie jesteśmy tacy źli :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

bo wy sobie myślicie ale nie powiecie a kobieta myśli nie powie ale zrobi i dokuczy i to pewnie z tego się wzieło :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Wpadłam sie przywitać i pokazać że jeszcze żyję.. :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

on28 mój teść to mnie denerwuje tym, że mi piec zamyka albo podłogówkę zakręca bo po co marnować ciepło...

Jamelka co u Ciebie kochana? :kiss2
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej :)
W końcu mam neta, myślałam, że będę odcięta od świata na dłużej ale na szczęście udało się, że nie :)

Ojej Vanilka, to zdrówka, coś Cię często łapią choroby ostatnio..
Dostałaś jakieś leki od gin??
Myszor teraz przynajmniej nie cierpi, a pomyśl, że już niedługo będziesz mieć króliczka :)

Kay a co takiego na tym rynku, że się tak doczekać nie możesz kiedy się tam wybierzesz??
Co do Sylwestra na wrocławskim rynku to też żałuję, że mieszkam tak daleko, zapowiada się u Was bardzo fajna noc :)
Podziękuj Black za pozdrowienia i też Ją pozdrów. :) a co u Niej?? Czemu nie zagląda??

Zanna, Ty już wiesz co ja myślę na temat Waszych prezentów.. Brak słów.... Naprawdę...

Miaamy, to o tą manipulację to np, oglądasz reklamę i ulegasz jej pędząc do sklepu po dany produkt, wydając kasę, bo jest przecież super, ale okazuje się że to tylko wielkie ukoloryzowanie, bo wcale nie ma tych super właściwości.. O to chodzi czy coś innego jeszcze??

Aii witaj :) no oczywiście będziesz bardzo mile widziana :) fajnie, że zajrzałaś.. Narzekasz na skręcenia, ale to dobrze, bo przecież będziesz miała czas żeby tutaj z nami posiedzieć i pogawędzić :) Nie ma tego złego :*

Jam, hej co Ciebie tak mało ostatnio?? Dalej biegasz za praca?? Jak Ci idzie??

Carinka hej:*

Cat, Adidasowa- nie macie się czym martwić :) w większości gabinetów lekarze dają specjalne spódniczki żeby kobieta unikla właśnie świecenia sexi tyłeczkiem ;) sama wizyta przebiega sprawnie, mi przynajmniej szybko czas mijał :) z badań wg mnie najgorsza jest cytologia, nie cierpię tego badania, dobrze, że nie trzeba
go często robić.. :) Musicie się przełamać.. w nieskończoność odwlekać nie możecie a bez sensu jest się męczyć :)

Dzo- widzę CIę :* Jak się czujesz??

Adix- widać napalona jakaś.. ale jak tak od razu z grubej rury to jakoś bym chyba nie potrafiła takiej osobie zaufać...

On28, zakwasy?? No nie mów :lol:
Ale zadowolony jesteś przynajmniej czy spodziewałęś się czegoś innego??
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Dobrywieczór.
Madi mój przyjaciel Janek przestraszył się bardziej ode mnie i skurczył się do rozmiarów źdźbła dzikiego owsa :)
Ostatnio zmieniony śr gru 11, 2013 11:58 pm przez Adix257, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Madlen tak o to mi chodziło ale już sobie poradziłam to było na wypracowanie do szkoły :)

Adix cóż za twórcze porównanie! :D

Przyszłam tylko życzyć wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów :) Wracam do was w niedziele bo jutro jadę do szkoły papa :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Witam wszystkich :)

Hej Madlen tak jestem zadowolony. Myślałem że na początku będzie lipa że zobaczą nowego i zaraz będą chcieli mnie oklepać żeby pokazać gdzie moje miejsce. Ale nie o dziwo tam jest bardzo dobra atmosfera od razu zaczeli mi pokazywać co i jak. Krótko mówiąc oszczędzają mnie na początku. Chyba zaczynam się w to powoli kręcać i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ogólnie bardzo dużo się ruszam, uprawiam dużo sportu ale to jest zupoełnie co innego inne partie mięśni są zaangażowane podczas takiego treningu
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Wam ;)
no to tak :D

Madi, jarmark mamy na rynku :D i masa pierdółek :D i poszłysmy z moją siostrą na grzane wino ;)
potem Wam zdjęcie wkleję ;) i poszłyśmy na zakupy ciuchowe do ulubionego sklepu :D
z 50 zl mam spodnie i koszulkę z łosiem :D
i ogólnie miło wieczór spędziłyśmy :D ale mam za to dziś kaca :D

No fajnie się zapowiada, ale raczej w tv pooglądamy, bo na rynk bedzie masa ludzi, sceny nie będzie widać..
więc jednak wolimy domówkę ;)

a Black, musi wyprostować pewne rzeczy ;) i ma mało czasu na forum ;)

On, fajnie.. mnie ostatnio, jak pisałam kręcą, takie treningi..
ale nie za bardzo mam się gdzie zapisać... ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Kay powiem ci że do nas chodzą dwie dziewczynki na treningi ale one raczej uczestniczą tylko w rozgrzewce. Jak my później mamy sparingi między sobą to trener pokazuje im jakieś ćwiczenia, dzwignie i tym podobne ale w sparingach nie biorą udziału. Chyba ciężko będziesz miała znależć taką grupę gdzie chodzi więćej osób. Na takich zajęciach koboety to jednak są rodzynkami :) tak jak ja na tym forum hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ja nawet u siebie nie mam...
może we wrocku by się coś znalazło..
ale póki co nie mam nawet za bardzo takiej możliwości...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Cześć wszystkim.. ;)

Madi
, dawno Cię nie było...
leki dostałam ale na bolesne i długie miesiączki.. mam je brać podczas okresu, i mi sie zmniejszy..
A na reszte lekow nie dostalam, mam tylko przychodzic co 2msc do kontroli, wiec nie wiem..

A ja na 11 mam lekarza bo mi nic nie przechodzi, z gardłem coraz gorzej.. chyba antybiotyk dostane... ale to nic nowego, bo jak choruje to zawsze na gardło i zawsze na zapalenie krtani albo gardła... i jade na antybiotykach bo zwykle leki mi nigdy nie pomagaja..
ych, ale tak zimno jest, ze nie chce mi sie wychodzić..

Witaj On28 ;) Nie myslales o zmianie nicku?
A tak poza tym milo ze z Nami jestes, im nas wiecej tym lepiej..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Vanilka, a jak Ty sobie radzisz z szkołą, skoro tak często chorujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no właśnie sobie nie radze, dostalam pismo ze szkoly ze mi grozi kuratorium bo ciagle mnie nie ma, a o ocenach nie wspomne, mialam wszystko poprawic,zaleglosci nadrobic w tym tyg a ja znow chora.. kiedys bylam odporna, ale teraz niestety... :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No a indywidualne lekcje albo coś ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości