Witajcie :*
Agata no pewno, że pamiętamy

Co u Ciebie?? Wyzdrowiałaś??
Ja chyba za często na forum byłam jak tak wszystkie chorowałyście i wreszcie i mnie dopadło..
Vanilka, ja jestem często, to Ciebie nie ma

ha ha
no ale to dziwnie, że tylko w czasie okresu tabsy bierzesz.. bo ja miałam z błoną śluzową problem tylko odwrotnie, ja miałam zbyt cienką i dostałam yasminelle i się mi poprawiło.. nie wiem może powinnaś iść jeszcze do innego lekarza żeby skonfrontować opinie..
Kay, no fajnie, że się
zakupy udały..

kurka u nas jakoś na rynku nie ma tego co dawniej.. zawsze w tym czasie było już pod święta a teraz nic...
Kay a ubieracie choinkę??
Mnie właśnie z całego tego świątecznego bajzlu cieszy choinka
Adidasowa, żeby się nie okazało jak ostatnio.. chwilę dobrze i od nowa...
A jak tam z seksualnością Kapsla?? Coś się zmieniło??
Zanna a te płytki na podłogę?? Bo jak tak to ja mam chyba takie same ale w korytarzu..
Teraz są takie ładne fugi z brokatem

Takie są piękne..
Na ścianie też będą płytki?? Bo już nie pamiętam...
Ale mają spust Ci Twoi teście:D
Cat, zobaczysz, że później będziesz żałować, że tak późno się zdecydowałaś na tę wizytę.
Adix, rozwalasz normalnie
On28, jak Cię to interesuje to pewno:) Rozruszasz się przy okazji

A dla małej to bym kupiła na Twoim miejscu jakąś ładną, różową..

one nie są drogie tylko musiałbyś dobrze rozmiar wybrać
Jejku mam nadzieję, że pominęłam nikogo..