Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

To czemu nie wziął Cię ze sobą? Mój nigdy by mnie nie zostawił samej w domu :P
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Bo Twój jaki by nie był to jest inny pod tym względem a mój w tym tygodniu już mnie 4x wnerwił, wczoraj oczywiscie płakałam bo byłam tak wsciekla.. nie odzywam sie do niego..
Boo poszedł na ten festiwal i miala byc jedna dziewczyna, i to dziewczyna jego kolegi+jego kolega, ii mial wrocic do domu kolo 14..
i oczywiscie mial do mnie pisac..
No to wyszlo tak, ze napisal do mnie po 14 ze niedlugo wyjdą, i napisze jak bedzie wracac.. I ja czekam i czekam, i ch*j nic nie napisał, minęła 21.. ja oczywiscie juz bylam niemiłosiernie wsciekla bo ja siedzialam caly dzien w domu i sie nudzilam a ten gdzies sie szlajał nie wiem gdzie.. I potem wpis na fc widzialam jak to sie chwala wszyscy co byli, jak to bylo zajebiscie na festiwalu i pod tym 5 dziewczyn ... myslalam ze mnie krew zaleje, on oczywiscie szczesliwy bo bylo zajebiscie z dziewczynami i z innymi a o mnie nie pomyslal ze sie nudze itp..
Napisal jakos po 21, jak mu napisalam smsa ze jestem baaardzo wsciekla, ale juz nie odczytalam, i sie do niego nie odzywam, bo to jak ja sie wkurzylam to po prostu ludzkie pojęcie przechodzi .
Bo znając życie, jakbym ja tak zrobiła to nie wiem co on by mi zrobił, a poza tym zacznijmy od tego ze on by mnie nie puścił, jakby miałbyć chociaż jeden chłopak.. A ja go puściłam bo mu zaufałam, ze bedzie o tej 14, ze dziewczyn nie bedzie, ze bedzie pisał..
Widac ufac juz nie mozna nikomu..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej dziewczyny! wróciłam ;) Pozaliczałam wszystko co trzeba było zaliczyć a za tydzień reszta wpisów w indeks i kolejny semestr za mną :D
vanilka mój facet by mnie nie zostawił w domu samej... my robimy tak, że jak ja sie umawiam z koleżankami do baru czy na kawę to albo idzie ze mną albo sam umawia się ze swoimi kolegami. My wszystko właściwie robimy wspólnie. Ufam mu bezgranicznie on mi też i w ogień by za mną skoczył. Współczuje ci takiego faceta naprawde... krew by mnie zalała... może pora pomyśleć o zmianie partnera? Bo coś myśle, że rozmowy tutaj nic nie pomogą a chyba nie chcesz się męczyć całe życie hmm? Bo jak będziecie małżeństwem to ty będziesz z dzieciakami w domu siedzieć a on się będzie szlajać... i niemów mi, że tak bardzo go kochasz i nie zostawisz no bo za co go kochasz? za to że cie okłamuje? że olewa? wiem że łatwo się mówi ale ja zakończyłam swój 3,5 letni związek bo koleś mnie okropnie denerwował i poczułam ogromną ulgę, teraz mam wspaniałego faceta i to była najlepsza decyzja w moim życiu :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

hej miaamy juz masz pozaliczane wszystko? ja żadnego wpisu nie mam nawet karty zaliczeniowej nie dostałam jeszscze w tym dziekanacie to są tak powolner baby że ja pierdziele , w następnym tygodniu ma 5 kolokwiów i musze wszystie pozaliczac i to chyba nie wszystko a od 30 sesja super ciekawie jak ja to zdąrze pozaliczać...
a co studiujesz miaamy?
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ja robie studnium dzienne na wydziale Opiekun w Domu Pomocy Społecznej :) mamy trochę inne formy zaliczania ponieważ zbieram oceny cały rok podobnie jak w szkole średniej i przy końcu semestru z niektórych przedmiotów jest zaliczenie w zależności od nauczyciela więc ja już mam wszystko w terminie pozdawane i z głowy ;) A ty Catherine co studiujesz? który rok ?
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

2 rok Inżynieria środowiska cieżko jest ale jakoś daje się radę mam nadzieje że wszystko w terminie zaliczę..
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Mhmm :) Ja skończyłam technikum w zawodzie Architekt Krajobrazu trochę to pokrewne co ? :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

no chyba nie.. bo to mamy dużo matematyki fizyki przedmiotó ścisłych ogólnie :) mamy np. Hydrologie i Hydrogeologie lab i ćw. wyklad , Termodynamike, Rysunek techniczny, Biologie
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hmm noo wiesz nie mówie że to to samo tylko w mojej dziedzinie pojawiają się pokrewne twojej bo też była technika budowa maszyn konstrukcje małej architektury tylko że wszystko pod kontem terenów zieleni :) rysunki techniczne też bo robiliśmy projekty ogrodów więc te oznaczenia skala itp. :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no miaamy wiesz co myslalam wlasnie ze dzis przyjedzie mnie przeprosic bo wie dobrze ze w kazda ndzl siedze sama do jakiejs tam godziny a tu nie dosc ze sie przeliczylam to w dodatku napisal ze idzie jeszcze ze znajomymi do kolegi do domu i bedzie ok20....
ja mu nie odpisuje itp ale tak sie rozplakalam.. nie mam sily on jest taki niemyslacy i tak mnie teraz denerwuje... :(
strasznie mi smutno...
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo wierze że ci smutno :( to poprostu debil nie docenia co ma i moim zdaniem nie warto sobie takim głowy zawracać! tacy faceci się nie zmieniają i nawet jak przyjedzie przeprosi i będzie milutki to za tydzień czy dwa będzie to samo... szkoda czasu na takie udręki z frajerem... wiem, że to nie łatwo ja swojego byłego zostawiłam po pól roku rozmyślań czy to zrobić czy nie i jak to zrobić...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

ja prawie przy kazdej klotni mysle czy odejsc... ale chodzimy do jednej klasy...
napisal mi esa po tym jak nie odbieralam tel "ok rob tak dalej zycze powodzenia".. godzine pozniej wracalam do domu i byl pod domem powiedzialam ze nie chce z nim gadac itp obrazil sie machnal reka i poszedl do domu... ech..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

no i widzisz? on oczekuje że to ty będziesz go przepraszać za swoje zachowanie. Najwyraźniej nie widzi w tym nic złego... z nim szczęścia nie zaznasz tylko niepotrzebnie życie sobie trujesz.... to chory system a on się nie zmieni tego jestem pewna... oczywiście zrobisz jak uważasz wiem że będzie ciężko ale tylko na początku... powodzenia w podjęciu dobrej decyzji :*
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Dziękuje :C
moimi dylematami najwiekszymi to jest to, czy potem mnie ktos zechce, zeby nie bylo tak ze odejde, i zostane sama do konca zycia :(
kolejny problem.. co powiedzą w klasie.. zaczna mi dokuczać.. ja zostane sama, i chyba w depresje popadne...
nie wiem co robić..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka no wiadomo każdy coś ma :/ no ja też bym się wnerwiła, swojego po takiej akcji to bym wysadzila w powietrze :/ serio dziwnie się zachowuje, odwala akcje i jeszczemyśli, że to ty jesteś winna bo zwróciłaś mu uwagę... ja myślę, że to jeszcze gówniarz i nie dorósł do prawdziwego poważnego związku. Chce się bawić sam to pozwól mu i kopnij w dupe. Ja wiem, że łatwiej powiedzieć trudniej zrobić, na swoim przykładzie... ale mój już sobie mieszkanie zastępcze znalazł jakby coś odwalił po raz kolejny i OSTATNI. Także wie na czym stoi i jakie mogą być konsekwencje ;] teraz to JA sobie jego ustawiam. A Ty kochana powinnaś swojemu postawić ultimatum: albo TY albo koledzy i imprezy? Albo niech Cię zabiera wszędzie ze sobą. Nie jest singlem tylko ma cudowną kobietę, nie wiem, może musi mu to ktoś uświadomić, że nie docenia jak wspaniała jesteś :) zrób podobną akcje albo zmyśl trochę, że też gdzieś byłaś i też było kilki facetów ;] vice versa i sprawdź jego zachowanie, jak sobie pogadacie itp. to potem powiedz mu, że zmyśliłaś żeby znalazł się w twojej sytuacji i zobaczył jak to boli. Nie pisz do niego, nie dzwoń zrób to co on:)
taki sam mam dylemat: "czy ktoś mnie potem zechce" :) ale szczerze to akurat Ty nie masz się czym przejmować, sama mówiłaś że każdy się za Tobą ogląda i wcale się nie dziwię, naprawdę jesteś piękna:)

Catherine 30? A ja mam 20 już z 7 przedmiotów, ciekawe jak JA to pozaliczam :/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

nie martw się tym że nikt cie nie zechce bo napewno znajdziesz lepszego fajniejszego i wogólę ;) Opinią znajomych się nie przejmój jeśli masz prawdziwych przyjaciół to zrozumieją. Pozatym z tymi ludźmi będziesz się widzieć tylko jeszcze jakiś czas a później oni pujdą w swoją stronę a ty będziesz się z nim męczyć całe życie? ja bardziej obawiałam się reakcji rodziców i rodziny ale oni odetchnęli z ulgą bo się okazało że jednak nikt za nim w domu jednak nie przepadał :) Jesteś młoda znajdziesz lepszego nie potrzeba się męczyć :* jestem z tobą :*
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Przyjaciol wlasnie nie ma, o to chodzi ze jestem sama jak palec :(
Co do moich rodzicow, to tata go nie lubi, mama nie ma o nim zdania, jedynie ciagle sie smieje z tego ze jest niski, wiec chyba tez za nim nie przepada ..
Kazdy mowi ze niby jestesmy 2lata ze soba a tak naprawde nikt go nie zna, bo nawet tutaj nie przychodzi, a jak juz jest to prawie sie nie odzywa... ech :(

Ciezko mi zrobic cokolwiek, bo w sumie to moj pierwszy chlopak z ktorym jestem 2 lata.. mialam dwoch poprzednich, jeden probowal mnie zgwalcic wiec bylam z nim niecale 2tygodnie, a przez drugiego mialam depresje i bylam z nim 3tyg.. wiecc :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka pierwszy chłopak zazwyczaj nie jest na całe życie :) z nim zbierasz pierwsze doświadczenia :) uwierz, jesteś młoda, zasługujesz na duuużo lepszego faceta:)
chyba poprzedniego mojego postu nie przeczytalas :C
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

oj, chyba nie, mozesz go zacytować? bo chyba nie dam rady sie cofnąć..

A ze pierwszy chlopak nie na cale zycie to wiem, a mloda- no wiesz wcale nie taka mlodsza od ciebie :P .. a tobie tez trudno przegadac co do A.. ech sama juz nie wiem co mam robic..
a przeciez on nie jest moim pierwszym, no ale mimo wszystko..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka ostatni post na poprzedniej stronie... ech. Widzę że zwracasz uwagę na to co piszę ;) no ale masz
"vanilka no wiadomo każdy coś ma :/ no ja też bym się wnerwiła, swojego po takiej akcji to bym wysadzila w powietrze :/ serio dziwnie się zachowuje, odwala akcje i jeszczemyśli, że to ty jesteś winna bo zwróciłaś mu uwagę... ja myślę, że to jeszcze gówniarz i nie dorósł do prawdziwego poważnego związku. Chce się bawić sam to pozwól mu i kopnij w dupe. Ja wiem, że łatwiej powiedzieć trudniej zrobić, na swoim przykładzie... ale mój już sobie mieszkanie zastępcze znalazł jakby coś odwalił po raz kolejny i OSTATNI. Także wie na czym stoi i jakie mogą być konsekwencje ;] teraz to JA sobie jego ustawiam. A Ty kochana powinnaś swojemu postawić ultimatum: albo TY albo koledzy i imprezy? Albo niech Cię zabiera wszędzie ze sobą. Nie jest singlem tylko ma cudowną kobietę, nie wiem, może musi mu to ktoś uświadomić, że nie docenia jak wspaniała jesteś :) zrób podobną akcje albo zmyśl trochę, że też gdzieś byłaś i też było kilki facetów ;] vice versa i sprawdź jego zachowanie, jak sobie pogadacie itp. to potem powiedz mu, że zmyśliłaś żeby znalazł się w twojej sytuacji i zobaczył jak to boli. Nie pisz do niego, nie dzwoń zrób to co on:)
taki sam mam dylemat: "czy ktoś mnie potem zechce" :) ale szczerze to akurat Ty nie masz się czym przejmować, sama mówiłaś że każdy się za Tobą ogląda i wcale się nie dziwię, naprawdę jesteś piękna:)"

ZARAZ WRACAM JADE DO APTEKI:]
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Nie widziałam tego postu, moze dlatego ze pisalam na telefonie, i mi sie nie wyswietlilo wiec przepraszam :*
piekna, to ja nie jestem i ciagle trafiam na jakis dupkow...

ale chyba juz za pozno, w sumie napisala mu ze to juz koniec itd a on na to :
''poprostu to wykorzystalas w piatek sie pogodzilismy i ok nawet do cb pisalem slodko wiedzac ze ejstes na mnie zla przyjechalem do Cb zeby sie dowiedzec co jest powodem ze nagle taka na mnie wkurwiona jestes poszeldem za twoja zgoda na to spotaknie a po spotkaniu dowiaduje sie ze ze mna zrywasz nie wiedzialem ze Ciebie na takie cos stac bedzie.szkoda ze sobie tak obmyslilas to bezczelnie''



Dobra Kochane, zrobiłam to.. teraz płacze co prawda, ale tez czuje ulge.. nie wiem co myslec, nie wiem jak przetrwam w szkole, ale mam nadzieje ze spotkam kogos kto mnie bedzie kochał..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka moje Ty kochanie :* ale spójrz on w sumie w ogóle się nie przejął, czy on był Ciebie wart? A szkołą spróbuj się nie przejmować ! już nie zostało Ci dużo, jeszcze troszkę i zapomniesz o tych ludziach. Jesteś naprawdę dzielna, nie płakaj słoneczko, zrobiłaś dla siebie co najlepsze i ja CIę podziwiam za to! Jesteś dla mnie teraz naprawdę idolką ;* jestem z Tobą!
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

To teraz musisz sie mną zająć, bo poza Tobą nie mam nikogo!
Może poznam nowych ludzi, bo przez to wszystko byłam tylko z nim, innych ludzi nie poznawałam i byłam sama...


ech, moze dam jakos radę..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

vani - dasz radę !
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Oby..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości