kolezanki córka potrzebuje.. ma raka oczka ....
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ja akurat już mam komu oddać.. 
kolezanki córka potrzebuje.. ma raka oczka ....
kolezanki córka potrzebuje.. ma raka oczka ....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
tak tak wiem o tym dużo ludzi już ma komu
ale może znajdzie się ktoś kto akurat może nie ma komu dać albo co roku daje komuś innemu ;]
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hej 
Musiałam nadgonić żeby wiedzieć co odpisać
Kay, nie jestem chora, tylko ten katar mnie męczy już dość długo i krew mi leci często, ale to chyba z osłabienia bardziej.. Głowa boli ale da się wytrzymać
raz więcej raz mniej. A leki mnie usypiają, chodzę ledwo ledwo i tak mi się nic nie chce... Poważnie
A pytałaś ostatnio o rokowania- więc teoretycznie powinno mi to zniknąć przy leczeniu farmakologicznym, ale może się zdarzyć, że zabieg będzie konieczny.. Na razie nic nie wiadomo co i jak, tyle, że miesiąc jeszcze te leki biorę i później znów badanie i wtedy się już okaże co dalej.. Ale na pewno to nie jest złośliwe, także nie mam się czym martwić...
To teraz jak Ci premia wpłynęła to na jakiś shopping się musisz wybrać
Co do zainteresowań X to super, zawsze może po ciężkim dniu schować w takim swoim świecie, przy okazji może się nieźle wyżyć jakby się wkurzył
No właśnie dziwne co się z Black dzieje...
Adrian być może Tobie się wydaje, że jesteś olewany
Widzisz jak chętnie każdy pisze:)
Strzał w dziesiątkę z tym porównaniem
On28, dobrze, że w ogóle zaglądasz
Bo muszę stwierdzić, że ostatnio nasi Panowie nas strasznie zaniedbali i mało zaglądali... O Burbi to już nie wspomnę...
Musiałam nadgonić żeby wiedzieć co odpisać
Kay, nie jestem chora, tylko ten katar mnie męczy już dość długo i krew mi leci często, ale to chyba z osłabienia bardziej.. Głowa boli ale da się wytrzymać
To teraz jak Ci premia wpłynęła to na jakiś shopping się musisz wybrać
Co do zainteresowań X to super, zawsze może po ciężkim dniu schować w takim swoim świecie, przy okazji może się nieźle wyżyć jakby się wkurzył
No właśnie dziwne co się z Black dzieje...
Adrian być może Tobie się wydaje, że jesteś olewany
Strzał w dziesiątkę z tym porównaniem
On28, dobrze, że w ogóle zaglądasz
Bo muszę stwierdzić, że ostatnio nasi Panowie nas strasznie zaniedbali i mało zaglądali... O Burbi to już nie wspomnę...
Re: Przy kawie ...
hmm ... to ile tu jest panów? bo ja zarejestrowałam narazie 2 ale właściwie od niedawna tu jestem i tak teraz myśle ile ich jest... ?
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Jest więcej tylko, że nie każdy regularnie forum odwiedza.. Nie potrafię wymienić wszystkich ale wspomniałam o tych, co z nami rozmawiają i często bywają.. Był jeszcze Damian kiedyś ale to długa historia i raczej niezbyt przyjemna i nawet chyba nie pamiętam o co dokładnie poszło... Może Kay będzie pamiętała
Re: Przy kawie ...
mhmm ... ja narazie kojażę tylko On i Adix 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
no to jest On i Adix.. Burbi zagląda, ale póki co ma wazniejsze rzeczy na głowie 
Damian wolę nie wpsominac
Madi... a kiedy jakaś kontrola...
rozmawiałam chwilę z Black... póki co dalej jest jak jest..
a nie ma za bardzo dostępu do neta....
no własnie Madi, idę z siostra w miasto w czwartek
Damian wolę nie wpsominac
Madi... a kiedy jakaś kontrola...
rozmawiałam chwilę z Black... póki co dalej jest jak jest..
a nie ma za bardzo dostępu do neta....
no własnie Madi, idę z siostra w miasto w czwartek
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim 
Hej Madlen
fakt ostatnio trochę was zaniedbałem
ale myśle że jak już pozbęde się tych hindusów to wszystko wróci do normy.
Wczoraj mnie normalnie wykończyli tak się z nimi złaziłem po hali że szok
Hej Madlen
fakt ostatnio trochę was zaniedbałem
Wczoraj mnie normalnie wykończyli tak się z nimi złaziłem po hali że szok
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej Wam wszystkim 
oj tam, On, przynajmniej masz trochę ruchu
oj tam, On, przynajmniej masz trochę ruchu
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
na brak ruchu nie ogę narzekać ale najgorsze są te nasze buty bhp są takie niewygodne i ciężkie że po 2 godzinach ma się już ich dosyć. A ja w nich wczoraj łaziłem 10h więc możesz sobie wyobrazić jak fajnie było:)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Uuuu.. wiem coś o tym 
kiedyś mój w takich śmigał i się nimi chwalił
kiedyś mój w takich śmigał i się nimi chwalił
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
tak tak w mojej byłej pracy też takie buty nosili z wielką ciężką podeszwą i blachą w palcach... latem nogi uparowane dobrze, że nie musiałam wchodzić do męskiej szatni po pracy 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hehe fakt niestety w takich butach noga się może popsuć bo zapaszki nie z tej ziemi aż nos wykręca. I nic się na to nieporadzi po przecież przysługują raz na 2 lata więc trzeba się męczyć 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie.
;*
Trochu sie tu ruch zrobil i fajnie.Ja mam nadzieje, ze tez juz czesciej bd tu zagladala ;)Chociaz mam na glowie jeszcze sesje ;/
Kurcze zaczelam chodzic na areobik i masakra z tymi ukladami.
Powiedzcie orientujecie sie w jakich cenach sa u was pojedyncze spotkania i karnety? pytam bo u nas za h bierze dyche i mowia mi, ze to drogo ;o
;*
Trochu sie tu ruch zrobil i fajnie.Ja mam nadzieje, ze tez juz czesciej bd tu zagladala ;)Chociaz mam na glowie jeszcze sesje ;/
Kurcze zaczelam chodzic na areobik i masakra z tymi ukladami.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej wszytstkim 
Jak Wam dzień mija?
Carinka;* U mnie chyba 15zł jak dobrze pamiętam a karnet chyba 50. Ale ostatni raz byłam jakieś półtora roku temu więc ceny mogły się zmienić. A co tam u ciebie kochana, pisz szybciutko bom ciekawa
Madi net działa, tylko czas by się jeszcze przydał na częstsze posiadówki. No ten wieczór nasz ogólnie udany, a zgona staram się w niepamięć puścić
Madlen widujemy się rzadko bo on mieszka na jednym końcu miasta a ja drugim, obecnie oboje jestesmy bez samochodów. Są autobusy oczywiście ale mi sie nie chce jechać na parę godzin i wracać, tez mam co w domu robić. A on do mnie, przyjeżdzam czasem w tygodniu ale ja nie lubie jak siedzimy u mnie. Nie ma zbytnio warunków żeby pobyć sam na sam
A Ty jak żyjesz, jak stosunki małżeńskie się układają? 
Adix piszesz jakies kosmiczne rzeczy
z moim pewnie byście sobie pogadali ale niestety nie rozumiem o czym Ty mówisz
Powiedz jak tam sprawy z Twoja byłą? Utrzymujecie kontakt?
Adi nie przesadzaj 4 jest ok
Ela my piszemy więcej bo się tak nie kryjemy jak Ty
Pisz ze szczegółami co u ciebie, nikt Cie tu nie zna więc czego się obawiasz... Nie lubisz się wygadać?
On, bo psiapsiółki to chyba te starsze bywalczynie, a my przy kawie świeżyzny heh
Jak tam serducho? Podleczone?? 
Vanilia gratuluje niemieckiego. A co do taty, niestety choroba bardzo zmienia człowieka, pamiętam jak było z moją babcią
Kay i Gonia pieczarkowa była pyszna !!

Jak Wam dzień mija?
Carinka;* U mnie chyba 15zł jak dobrze pamiętam a karnet chyba 50. Ale ostatni raz byłam jakieś półtora roku temu więc ceny mogły się zmienić. A co tam u ciebie kochana, pisz szybciutko bom ciekawa
Madi net działa, tylko czas by się jeszcze przydał na częstsze posiadówki. No ten wieczór nasz ogólnie udany, a zgona staram się w niepamięć puścić
Adix piszesz jakies kosmiczne rzeczy
Adi nie przesadzaj 4 jest ok
Ela my piszemy więcej bo się tak nie kryjemy jak Ty
On, bo psiapsiółki to chyba te starsze bywalczynie, a my przy kawie świeżyzny heh
Vanilia gratuluje niemieckiego. A co do taty, niestety choroba bardzo zmienia człowieka, pamiętam jak było z moją babcią
Kay i Gonia pieczarkowa była pyszna !!
Ostatnio zmieniony śr sty 15, 2014 1:11 pm przez Jamelia, łącznie zmieniany 1 raz.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
moja Car :* cześć Kochana, w końcu i mam nadzieje że na dłużej 
Jamelka... ech... ja na weekend zrobie rosół..
i musze jakaś kolację wymyślec
pól roku nam strzela 
Jamelka... ech... ja na weekend zrobie rosół..
i musze jakaś kolację wymyślec
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay , pół roku toż to szmat czasu. Gratuluję
A widzę kochana że teraz będziesz gotować wszystkie moje ulubione dania
Jak się czujesz?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
JAkoś nie czuje tego czasu...
z resztą jak coś to zobaczymy na wakacje jak będzie rok ;0 i nasze 4 lata
hmm... no bedę gotować
rosołek..
myślę czy nie zrobić piersi z kurczaka z serem pleśniowym i pomidorami suszonymi
z resztą jak coś to zobaczymy na wakacje jak będzie rok ;0 i nasze 4 lata
hmm... no bedę gotować
rosołek..
myślę czy nie zrobić piersi z kurczaka z serem pleśniowym i pomidorami suszonymi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
oooojeeeejj moge wpaść na tego kurczaczka ? 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Ja mam chyba przesyt kurczaczków
Kay jak tam zdrówko pytałam.. ?;)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Mi sie marzy indyk w calosci.Ale nie miesci sie w piekarniku...bo juz o cenie nie wspone ;/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Jam, ja tam strasznei lubię i na różne sposoby 
a ogólnie ze zdrowiem jest ok
póki co niech zostanie
a ogólnie ze zdrowiem jest ok
póki co niech zostanie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Bo to najtaniej chyba wychodzi i mozna naprawde z nim kombinowac 
Ale po jakims czasie moze sie przejeSc.Wiec nie dziwie sie Jamce.
Ale po jakims czasie moze sie przejeSc.Wiec nie dziwie sie Jamce.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
jeżeli się go codziennie je 
a ja się stram by w raz tygodniu był kurczak, rybka i coś innego
a ja się stram by w raz tygodniu był kurczak, rybka i coś innego
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość